بازیگر نقش شادی در سریال تلوزیونی هفت سنگ کیست + بیوگرافی کامل و عکس ها

0

بازیگر نقش شادی در سریال هفت سنگ : حنانه احدی متولد ۲۱ مهر ۱۳۷۸ در تهران، بازیگر است او دانشجوی رشته لیسانس حسابداری می باشد و بصورت اتفاقی وارد عرصه بازیگری در تلویزیون شد و اکنون طراح لباس می باشد او برای بازی در سریال هفت سنگ به شهرت رسید.ما در سایت حرف تازه برای شما بیوگرافی بازیگر نقش شادی در سریال پر طرفدار هفت سنگ را برای شما همراهان عزیز آماده کرده ایم. همراه ما باشید.

بازیگر نقش شادی در سریال هفت سنگ

حنانه احدی متولد ۲۱ مهر ۱۳۷۸ در تهران، بازیگر است او دانشجوی رشته لیسانس حسابداری می باشد و بصورت اتفاقی وارد عرصه بازیگری در تلویزیون شد و اکنون طراح لباس می باشد او برای بازی در سریال هفت سنگ به شهرت رسید. او بصورت اتفاقی در شب ۲۱ ماه رمضان زمانی که به همراه مادر و برادرش به مراسمی در دانشگاه تهران رفته بود توسط کارگردان و عوامل یک فیلم برای بازی انتخاب شد.به این ترتیب اولین بار در سال ۱۳۸۹ وقتی ۱۱ ساله بود به همراه برادرش در فیلم تلویزیونی یه روز ابدی بدون باران به کارگردانی مسعود کرامتی جلوی دوربین رفت.او تابحال هیچ تجربه کلاس بازیگری نداشته است.در حال حاضر مشغول تحصیل در رشته حسابداری می باشد و به تازگی گالری حنا را تاسیس کرده و مشغول طراحی لباس می باشد. او می گویید هدف های بزرگی در سرم برای بازیگری و آینده ام دارم خیلی جدی متمرکر هستم روی کارم و تلاشم می کنم نتیجه کارهایم را به بهترین شکل نشان بدهم. او بیشتر اوقات اش را با ورزش و فیلم دیدن و بیرون رفتن می گذارند، بصورت حرفه ای یوگا کار می کند به نقاشی و نوشتن هم خیلی علاقه دارد.

او در حال حاضر مجرد می باشد و ازدواج نکرده است. بعد از پایان سریال هفت سنگ و بازی حنانه احدی با ارسلان قاسمی، شایعاتی در رابطه با ارتباط این دو بازیگر بر سر زبان ها افتاد که شدیدا از سوی حنانه تکذیب شد.

حنانه احدی در سریال هفت سنگ

حنانه احدی

همراه ما باشید

نظرات