لاتکس طبیعی | واردکننده مستقیم + قیمت

0

لاتکس طبیعی امروزه کاربرد زیادی در صنایع مختلف و ساخت محصولات متعددی از جمله دستکش جراحی، محصولات آرایشی، چسب، کفش تنیس، کفش طبی، تشک و… دارد.اما در این بین شاید بتوان لاستیک را از مهم ترین محصولات لاتکس طبیعی دانست.مقاومت بالای لاتکس طبیعی در برابر حرارت باعث شده تا در صنایع عظیم تری مانند ساختمان سازی و خودرو سازی نیز استفاده شود.

لاتکس طبیعی از درختان کائوچو که عمدتا در آفریقا، آمریکای جنوبی و آسیای جنوب شرقی رشد میکنند به دست می آید. بنابراین تعداد زیادی از تولید کنندگان و کارخانه های تولید لاتکس طبیعـی در این مناطق قرار دارند.

لاتکس طبیعی

مهم ترین ویژگی ها و کاربردهای لاتکس طبیعی

در ادامه مطلب با ویژگی های مهم و کاربرد های مختلف لاتکس طبیعـی بیشتر آشنا می شویم :

خاصیت ارتجاعی در تشک های طبی

به دلیل خاصیت ارتجاعی بالا در لاتکس طبیعی استفاده از آن در طراحی انواع تشک های طبی بسیار شایع شده است و با توجه به اینکه بدن را در وضعیت ایده آل قرار می دهد، فرو رفتگی ها و برآمدگی ها را پوشش می دهد و از بیماری هایی همچون کمردرد و مشکلات ستون فقرات جلوگیری میکند.

مقاومت بالا در محیط های مرطوب و خشک

همان طور که گفته شد محصولات زیادی از جمله بادکنک ، لاستیک وسایل نقلیه ، کلاه شنا و … از لاتکس طبیعـی تولید می شوند که این موضوع نشان دهنده دوام بالای این محصول در محیط های مختلف است.

لاتکس طبیعی در برابر شرایط و محیط های مختلف مانند دمای بالا و خیلی پایین ، محیط مرطوب و بسیار خشک ، تابش آفتاب و … مقاوم بوده و محافظ بسیار خوبی در برابر عوامل بیرونی است.

مقاومت در برابر مواد شیمیایی و الکل

این خاصیت لاتکس طبیعی باعث شده تا از آن از در مصارف پزشکی ، آزمایشگاهی ، جراحی و… استفاده شود. محصولات زیادی همچون دستکش های پزشکی، بالن ها، لوله ها و… که به طور کلی در برابر اسیدها و مواد شیمیایی مقاوم هستند. در این بین میتوان گفت دستکش های پزشکی از پرکاربرد ترین محصولات برای حفاظت هستند که در بیمارستان ها، مراکز درمانی، آشپزخانه و… استفاده می شوند.

دستکش لاتکس

دستکش های لاتکس از پرکاربردترین دستکش های یک بار مصرف در معاینات پزشکی، آزمایشگاه ها، تعمیرات، آرایشگاه ها، فروشگاه ها، رستوران ها و حتی مصارف خانگی برای جلوگیری از آلودگی های پوستی می باشد.دستکش های تولید شده از لاتکس طبیعـی بدون لغزش در کف دست قرار می گیرند و در صورت استفاده مجدد بوی نامطبوعی ندارند.

لاتکس طبیعی

لاتکس طبیعی در صنعت پوشاک

استفاده از لاتکس طبیعی در صنعت پوشاک مزیت های بسیار زیادی دارد. به عنوان مثال یکی از این مزایت ها ، مقاومت بالای آن در برابر آب است. لاتکس طبیعـی قابلیت جذب آب کمی دارد و به همین دلیل بسیار مناسب برای تولید پوشاک ضد آب است.

لاتکس طبیعی ماده اولیه بسته‌بندی

لاتکس طبیعـی به عنوان ماده‌ای بسیار مقاوم در برابر آب ، گرما و سایر عوامل محیطی ، در صنعت بسته‌بندی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از کاربرد های مهم لاتکس طبیعـی استفاده در صنعت بسته‌بندی است.همچنین از لاتکس برای استفاده در تولید بسته‌ بندی‌ های مختلف مانند باتری ، غذا ، دارو و مواد شیمیایی است.

وارد کننده لاتکس طبیعی در ایران

شرکت کیهان فرازان بهداشت بزرگ ترین وارد کننده لاتکس طبیعی در ایران می باشد که شما عزیزان می توانید برای ارتباط با کارشناسان و مشاوران این شرکت از طریق روش های زیر اقدام کنید :

واحد مدیریت و روابط عمومی : خراسان رضوی ، مشهد ، خیابان دانشگاه ، برج تجاری آلتون ، طبقه ۲۰ واحد ۱

شماره ثابت : ۹۱۰۹۱۵۹۹ (۹۸۲۱+)

شماره همراه : ۹۱۲۰۰۵۲۸۰۹ (۹۸+)

کد پستی : ۹۱۳۸۸۳۱۹۸۴

واحد توزیع و فروش : خراسان رضوی ، مشهد ، مطهری شمالی ۲۸ شماره ۲۰ طبقه اول

شماره ثابت :  ۵-۳۷۲۳۲۹۷۴ (۹۸۵۱+)

شماره همراه : ۹۳۵۲۲۶۳۶۳۷ (۹۸+)

کد پستی : ۹۱۹۴۶۵۶۸۵۷

نظرات