جدیدترین مدل های بلوز آستین بلند مجلسی زنانه شیک و لاکچری ۱۴۰۲ + راهنمای خرید

0

بلوز آستین بلند مجلسی زنانه : بلوز زنانه از مهم ترین ترین لباس ها در بین خانم ها می باشد. اگر شما هم از آن دسته خانم هایی هستید که بسیار به استایل خود اهمیت می دهید قطعاً این سایت و کمک های ما بدرد شما خواهد خورد. همراه ما باشید.

بلوز آستین بلند مجلسی زنانه

جدیدترین مدل های بلوز آستین بلند مجلسی زنانه شیک و لاکچری ۱۴۰۲ + راهنمای خرید

تنوع و رنگ بندی بلوز زنانه نیز زیاد است. البته حرف تازه پیشنهاد می‌کند در هنگام انتخاب رنگ، رنگ پوست خود را در نظر داشته باشید. برای مثال اگر پوست سفیدی دارید، بهتراست به دنبال رنگ‌هایی باشید که پوست شما را بهتر و زیبا تر نشان دهد.ما به شما پیشنهاد می‌کنیم پیش از خرید یک بلوز مجلسی به رنگ مد سال توجه نکنید، چرا که ممکن است مورد پسند شما نباشد خرید یک لباس با رنگ مورد علاقه در استفاده و پوشیدن آن تاثیر بسیاری دارد.

بلوز آستین بلند مجلسی

یکی از نکات مهمی که بسیاری هنگام خرید به آن توجه نمی کنند، کیفیت بلوز زنانه است. در واقع اگر لباس شیک و زیبا باشد، اما کیفیت مناسب نداشته باشد، ممکن است به یک کالای بی ارزش تبدیل شود و برای همیشه در کمدباقی بماند. با این حال این نکته را به یاد داشته باشید که هر لباس گران قیمتی صرفا کیفیت بالایی ندارد.

نکته دیگر اینکه : دقت کنیدبا توجه به اینکه می‌خواهید این لباس را در چه فصل و یا مکانی بپوشید، می‌توانید پارچه‌های متفاوتی از آن را خریداری کنید. برای نمونه بهترین انتخاب برای فصل زمستان  لباس های گپ هستند، که در عین گرم بودن زیبایی چشم گیری دارند. این نوع بلوزها می‌توانند به کمک مروارید دوزی تزئین شوند و به عنوان یک بلوز زیبا نیز مورد استفاده قرار گیرند.

بلوز مجلسی زنانه

انواع مدل های بلوز مجلسی زنانه

مدل گلدار

این مدل سال‌ها است که در کمد بسیاری از خانم‌ها می‌باشد که مدل آن هرگز قدیمی نمی‌شود. با این حال طراحی بلوز زنانه دقیقه به دقیقه بیشتر می‌شود و ممکن است هر سال مدل آن و سلیقه شما تغییر کند.

مدل گلدوزی شده

لباس‌های گلدوزی شده این روزها طرفداران زیادی دارند. پس تعجب نکنید که بلوز مجلسی گلدوزی شده و سنگ دوزی شده هم محبوبیت زیادی داشته باشد. این مدل بلوز حالت رسمی ای دارد که همراه با شلوار جین زیبایی خاصی را به وجود می‌آورد البته اگر شلوار جین گلدوزی شده پوشیده اید بهتر است، بلوز مجلسی گلدوزی شده انتخاب نکنید.

انواع مدل های بلوز مجلسی

مدل بلوز توری

توری همیشه از پارچه‌های پرکاربرد در تهیه لباس‌های مجلسی از جمله بلوز مجلسی بوده است. توری حالتی رمانتیک و خانمانه به بلوز شما می‌دهد که این زیبایی خاصی در کنار شلوار جین به وجود می‌آورد. شما می‌توانید بلوز توری را در مدل‌ها و طرح‌های مختلفی تهیه کنید.

بلوز مجلسی گیپوری

وقتی صحبت از لباس مجلسی می‌شود گیپور همیشه جزو اولین انتخاب‌های خانم‌ها است و ترکیب آن چه با دامن و چه با شلوار جین زیبا خواهد بود. گیپورها تنوع بالایی در طرح و رنگ دارند و گیپورهای فانتزی و دورنگ از مدل‌های جدیدی هستند که تازگی معرفی شده‌اند. لزومی ندارد کل بلوز شما از جنس گیپور باشد و اگر تنها قسمت یقه یا آستین و یا لبه‌های بلوز هم از این جنس باشد زیبایی آن دوچندان می‌شود.

مدل های شیک بلوز مجلسی

قیمت بلوز مجلسی زنانه

راهنمای خرید بلوز مجلسی زنانه

جنس بلوز مجلسی

بلوز مجلسی شیک

لباس مجلسی زنانه

همراه ما باشید

نظرات