مونا آشفته بازیکن والیبال کیست و اهل کجاست +‌عکس جدید بی حجاب و بیوگرافی

0

مونا آشفته بازیکن والیبال کیست و اهل کجاست +‌عکس جدید بی حجاب و بیوگرافی

مونا آشفته بازیکن والیبال زنان ایران می باشد. او متولد ۱۳ دی ۱۳۷۹ در شهر گرگان بوده و در حال حاضر در تیم ملی والیبال ایران و کاهرمان ماراش البیستان اسپور ترکیه بازی می کند. مونا آشفته سال ها به عنوان مدافع پشت خط طن برای تیم ملی والیبال ایران و سایپا فعالیت کرده است او در سال ۱۳۹۷ به عنوان لژیونر به باشگاه والیبال بالیکسیر دی اس آی ترکیه پیوست

حضور منا آشفته والیبالیست جوان ایرانی بدون حجاب در مسابقات والیبال ترکیه در مهر ۱۴۰۲ حاشیه ساز شده و نام او را بر سر زبان ها انداخته است. ادامه بیوگرافی مونا آشفته والیبالیست و همسرش همراه با عکس و ناگفته های زندگی شخصیت ا مسابقات والیبال و حواشی مونا آشفته ؛ ماجرای کشف حجاب و همسر و مهاجرت و اینستاگرامش را مشاهده نمایید

مونا آشفته (منا آشفته)، ورزشکار ایرانی با قد ۱٫۸۹ متر در تاریخ ۱۳ دی ۱۳۷۹ در شهر گرگان به دنیا آمد و در حال حاضر ۲۲ سال سن دارد. او اصالتا گرگانی است و از والیبالیست مطرح ایرانی است که توانسته است افتخارات زیادی در مسابقات در این زمینه کسب کند.

مونا آشفته بازیکن والیبال کیست و اهل کجاست +‌عکس جدید بی حجاب و بیوگرافی مونا آشفته

زندگینامه و بیوگرافی مونا آشفته والیبالیست

منا آشفته معروف به مونا آشفته،‌ متولد ۱۳ دی ۱۳۷۹ در گرگان بازیکن تیم ملی والیبال زنان ایران است.

وی در پست پشت‌خط زن بازی می‌کند. او در رقابت‌های انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو نیز حضور داشت.

زندگینامه و بیوگرافی مونا آشفته والیبالیست

سوابق ورزشی

منا آشفته، از نوجوانی وارد ورزش والیبال شده و به طور حرفه ای در مسابقات شرکت کرد، او برای اولین بار به تیم ملی نوجوانان فرا خوانده شد سپس در رده امید و بررگسالان و تیم ملی بانوان والیبال افتخاراافرینی کرد.

وی در سال ۱۳۹۷ به همراه مهسا صابری به لیگ یک ترکیه و باشگاه بالیکسیر دی اس آی ترکیه پیوست او شهریورماه ۱۳۹۸ و پس از یک سال بازی در بالیکسیر، به تیم کاهرمان ماراش البیستان اسپور که به تازگی وارد لیگ ترکیه شده بود پیوست.

مونا اشفته، لژیونر ایرانی در باشگاهی در ترکیه است و اخیرا ویدئویی از بازی در لیگ والیبال ترکیه خبر داد. او در این ویدیو بدون حجاب در مسابقات شرکت کرده و به اصطلاح کشف حجاب کرده است
را در کارنامه اش دارد.

او زمانی که در ۸ سالگی با ورزش والیبال آشنا می‌شد تصور نمی کرد سر از تیم ملی ایران و سپس لژیونری دربیاورد. اما حالا او نه تنها در مسابقات ایران درخشش داشته بلکه در لیگ وایبال ترکیه نیز بعد از مهاجرت افتخارافرینی کرده است. او در پست پشت خط زن به خوبی توانسته توانایی خود را به نمایش بگذارد.

در سال ۱۴۰۱ منا آشفته و مهسا کدخدا عنوان امتیازآورترین بازیکن دیدارهای دور برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر زنان را به دست آوردند. او همچنین عنوان امتیازآورترین بازیکن دیدار نهایی لیگ برتر زنان سال ۱۴۰۰ را به دست آورده است.

همسر و ازدواج

مونا اشفته در حال حاضصر مجرد است و ازدواج نکرده.

عکس های بی حجاب

این والیبالیست ایرانی در مهر ماه ۱۴۰۲ عکسی بدون حجاب را منتشر کرد.

بیوگرافی مونا آشفته بازیکن والیبال کیست و اهل کجاست +‌عکس جدید بی حجاب

پیج اینستاگرام مونا آشفته

با آیدی _monaaa.7 در اینستاگرام فعالیت دارد و می‌توانید به صفحه اینستاگرام شخصی وی دسترسی داشته باشید.

 

مونا آشفته بازیکن والیبال کیست و اهل کجاست +‌عکس جدید بی حجاب و بیوگرافی مونا آشفته

بیوگزافی مونا آشفته والیبالیست

نظرات