دانلود کامل چیدمانه نیوشا ضیغمی قسمت ۵ پنجم چیدمانه ارسلان قاسمی +‌فیلم

0

دانلود کامل چیدمانه نیوشا ضیغمی قسمت ۵ پنجم چیدمانه ارسلان قاسمی +‌فیلم

دانلود کامل چیدمانه نیوشا ضیغمی و ارسلان قاسمی قسمت ۵ پنجم مسابقه چیدمانه با سکانس های مهیج و جذاب در ادامه صفحه مشاهده کنید نیوشا ضیغمی اینروزها به دلیل طلاق و استایل و چهره جدید مشهور شده و حالا با حضور در مسابقه چیدانه بار دیگر خبرساز شده است. به همین دلیل قسمت ۵ مسابقه چیدمانه با حضور نیوشا ضیغمی و ارسلان قاسمی به یکی از پربیننده ترین قسمتها تبدیل شده و در شبکه های اجتماعی وایرال شد

دانلود کامل چیدمانه نیوشا ضیغمی قسمت 5 پنجم چیدمانه ارسلان قاسمی +‌فیلم

چیدمانه نیوشا ضیغمی و ارسلام قاسمی

نیوشا ضیغمی بازیگر معروف سینما به همراه ارسلان قاسمی مهمان مسابقه چیدانه شده است دانلود کامل برنامه چیدمانه با حضور نیوشا ضیغمی و ارسلان قاسمی را میتوانید در این صفحه مشاهده نمایید و لذت ببرید:

این بار ننه قزی به همراه نیوشا ضیغمی و ارسلان قاسمی برای دلبری از لیلا به چیدمانه می آیند در لینک زیر قسمت ۵ چیدمانه را دانلود کنید:

گفتنی است، مسابقه چیدمانه به کارگردانی ایرج طایفه و تهیه کنندگی سید جواد هاشمی در سال ۱۴۰۲ تهیه و تولید شده است. در مسابقه «چیدمانه» مهمانان پس از انجام چالش‌های طراحی شده، امتیاز کسب می‌کنند، با امتیازهایشان لوازم منزل خرید می‌کنند و در آخر چیدمانی که انجام می‌دهند، مورد قضاوت و نظرسنجی گروه داوری قرار می‌گیرد…

عوامل

سایر عوامل تولید و ساخت: مجریان: لیلا اوتادی، مجتبی شفیعی، تهیه‌کننده: سید جواد هاشمی، طراح و مجری طرح و سرمایه گذار: ابوالفضل حسینی، کارگردان و مدیر تولید و سازنده دکور: ایرج طائفه، جانشین تهیه‌کننده: عباس دلدار.

چیدمانه به کارگردانی ایرج طایفه و تهیه کنندگی سید جواد هاشمی در سال ۱۴۰۲ تهیه و تولید شده است. چیدمانه سریالی ریلیتی شو با اجرای لیلا اوتادی بازیگر توانمند کشورمان و با حضور چهره های محبوب است. اوتادی که فارغ‌التحصیل کارشناسی طراحی داخلی است، در این مسابقه در مقام مجری بازیگران مطرح و چهره‌های شناخته شده را در رقابتی جذاب مقابل یکدیگر قرار می‌دهد تا ذوق و سلیقه آن‌ها را در چیدمان منزل در معرض قضاوت داوران برنامه و مردم قرار دهد. این برنامه جذاب می کوشد ضمن ساخت مجموعه‌ای جذاب و مخاطب پسند، هم در مسیر ارتقاء سلیقه مخاطب در طراحی منزل و فضاهای شخصی حرکت کند و هم گامی کوچک در جهت رونق اقتصادی کشور در شرایط دشوار کنونی بردارد.

نظرات