امیرپارسا نشاط کیست و اهل کجاست + بیوگرافی امیر پارسا نشاط بلاگر اینستاگرامی +‌عکس

0

امیر پارسا نشاط کیست و اهل کجاست + بیوگرافی امیرپارسا نشاط بلاگر اینستاگرامی +‌عکس جدید

امیرپارسا نشاط بلاگر اینستاگرامی و اینفلوئنسر ایرانی می باشد و در حال حاضر ۲۳ سال سن دارد. امیر پارسا نشاط متولد سال ۱۳۷۹ در تهران بوده و دانش آموخته رشته کارشناسی مدیریت صنعتی می باشد. وی از سال ۹۵ فعالیت حرفه ای خود را در اینستاگرام و شبکه اجتماعی ایکس و یوتیوب آغاز کرده است

امیر پارسا نشاط در زمینه تولید محتوا و تولید انواع پادکست با روزمرگی های شخصی خود با موضوعات فناوری، سرگرمی، و سبک زندگی مشغول فعالیت است و به دلیل سبک خاص و خلاقانه خود در تولید محتوا، توانست در مدت کوتاهی به یکی از مشهورترین و محبوب‌ترین اینفلوئنسرهای جوان در ایران تبدیل شود.

در مهر ماه ۱۴۰۲ خبر بسته شدن پیج امیر پارسا نشاط و دستگیری او در فضای مجازی منتشر شد که صحت و سقم آن مشخص نیست.

امیرپارسا نشاط کیست و اهل کجاست + بیوگرافی امیر پارسا نشاط بلاگر اینستاگرام +‌عکس

بیوگرافی امیر پارسا نشاط

امیر پارسا نشاط در سال ۱۳۷۹ در تهران متولد شد و یکی از چهره ای اینستاگرامی و بلاگرهای معروف در ایران می باشد. او از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در فضای مجازی بطور حرفه ای آغاز کرد و هم اکنون با ۲ میلیون فالور و دنبال کننده از جمله بلاگرهای مشهور شبکه های اجتماعی می باشد.

تحصیلات وی کارشناسی مدیریت صنعتی بوده و اینفلوئنسر، تولیدکننده محتوا می باشد.

سوابق

آقای نشاط هم اکنون بیش از ۲ میلیون دنبال‌کننده و فالور در اینستاگرام دارد و در کانال یوتیوب نیز فالورهای او به بیش از ۱ میلیون رسیده است. او از سال ۹۵ به عهنوان بلاگر و تولید کننده محتوا فعالیتش را آغاز کرد و با ساخت و تولید کلیپ هایی درمورد آموزش‌ فناوری، نقد و بررسی فیلم و سریال، و روزمرگی های شخصی خود می‌پردبه شهرت رسید. ویدءو اگر پدربزرگ و مادربزرگ ها برمی گشستند به ۲۵ سالگی یکی از معروفترین و پربازدیدترین کلیپ های امیرپارسا نشاط محسوب میشود.

بیوگرافی امیرپارسا نشاط بلاگر اینستاگرامی +‌عکس

آثار و کلیپ ها

از جمله شاخص ترین فعالیت‌های  امیرپارسا نشاط می‌توان کسب رتبه اول مسابقات کشوری انتخاباتی بین المللی W.S.K.Uُ ؛ تولید انواع پادکست با تجربه‌های شخصی؛ ساخت ویدیوهای آموزشی در زمینه‌های مختلف و کلیپ های سرگرمی و طنز اشاره کرد.

امیرپارسا نشاط کیست و اهل کجاست + بیوگرافی امیر پارسا نشاط بلاگر اینستاگرام +‌عکس

پیج اینستاگرام پارسا نشاط در اینستاگرام

amirparsaneshat

دستگیری امیرپارسا نشاط اینفلوئنسر اینستاگرامی

علت و دلیل دستگیری امیر پارسا نشاط مشخص نیست. زیرا تاکنون منبع رسمی خبری را درباره این بلاگر جوان منتشر نکرده است.

نظرات