یکی از بهترین و باتجربه ترین وکیل در اصفهان تخصص در امور (حقوقی،خانواده،کیفری) حامد امیری

0

بهترین و باتجربه ترین وکیل در اصفهان دانش آموخته رشته حقوق قضائی و دارای پروانه پایه یک وکالت آماده ارائه خدمات حقوقی و پذیرش پرونده در انواع دعاوی حقوقی، کیفری ، خانواده، ثبتی، بیمه، اداره کار، دیوان عدالت اداری، تعزیرات ، شهرداری، تجاری، انحصاروراثت، مالیاتی، ملکی و شهرداری به طور کاملا حرفه ای و با دقت و تکیه بر اطلاعات علمی و تعهد کاری می باشد.

 وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان حامد امیری

وکالت در دل اصفهان: یک سفر شغف‌ انگیز به عالمانهای حقوقی اصفهانی

حامد امیری وکیلی است که علیرغم تجربه ای که در پرونده های حقوقی و کیفری و تنظیم لوایح مستند دارد، میتواند با مهارت سخنوری قوی خود بهترین دفاع شفاهی را از موکل در دادگاه های اصفهان ارائه دهد.
بدون شک همراهی یک وکیل متبحر و متخصص، میتواند شما را در رسیدن به اهدافتان یاری رساند و گذشتن از مسائل حقوقی را برای شما هموارتر کند.

دفتر وکالت حامد امیری تحت مدیریت مشهورترین وکیل در اصفهان با تکیه بر تعهد کاری بالا و سابقه طولانی در پرونده های مختلف آماده خدمت و رسیدگی به مسائل حقوقی موکلین عزیز می باشد.
حامد امیری متخصص در اموروکالت و مشاوره حقوقی در کلیه زمینه های: حقوقی/کیفری/خانواده/تعزیرات/ثبتی/ و ….

وکیل خانواده در اصفهان:

تخصص در زمینه های: دعاوی خانوادگی // مطالبه مهریه //  هدایای ناشی از نامزدی و عقد // طلاق و طلاق توافقی // ثبت نکاح دائم و موقت// فسخ نکاح // اثبات رابطه زوجیت// فرزند خواندگی و …..)

وکیل طلاق در اصفهان: (طلاق توافقی// تمکین نفقه زوجه// نفقه فرزند// طلاق یک طرفه// حضانت فرزند// ملاقات فرزند)

وکیل کیفری در اصفهان:

تخصص در مسایل حقوق کیفری طرح و دفاع از کلیه شکایات مطروحه در مراجع زیر صلاح اعم از دادسرا دادگاه کیفری ۲ و دادگاه کیفری ۱ دادگاه انقلاب به ویژه جرایم مربوط به مواد مخدر و دادگاه و دادسرای نظامی ۱ و ۲

وکیل کیفری: (شکایت// قتل عمد و غیر عمد// سرقت// رابطه نامشروع // جرائم رایانه ای و فضای مجازی// تخریب // توهین و افترا // جعل // کلاهبرداری و ….)

وکیل حقوقی در اصفهان:

مسائل حقوقی، در مراجع قضایی یا شبهه قضایی, حفظ منافع موکل و همه حوزه های حقوقی اعم از اداره کار و رفاه امور اجتماعی دیوان عدالت اداری کمسیون های مقرر و قانون مالیاتهای مستقیم و قانون تامین اجتماعی و کلیه دعاوی داخل در صلاحیت دادگاهای عمومی حقوقی….

وکیل حقوقی: (مطالبه چک// برگشت چک// سفته اجرا شده// الزام به ایفای تعهد// انواع قرارداد// الزام به تنظیم انواع سند و …….)

وکیل ثبت و املاک:

تخصص در احیای املاک از دست رفته ثبت املاک تنظیم سند رسمی معاملات معارض و کلیه دعاوی در حوزه املاک و اسناد اعم از عادی و رسمی….

و کلیه دعاوی و شکایت در اصفهان فعالیت می نماید. با اطمینان خاطر امور حقوقی خود را با دفتر وکالت حامد امیری در میان بگذارید.

وکیل باتجربه حامد امیری

دفتر وکالت حامد امیری:

با ارزیابی اولیه حقوقی، مشکل مراجعین را بررسی کامل نموده و در صورتی که امکان انجام وکالت وجود نداشته باشد از گرفتن پرونده صرف نظر نموده و از اتلاف هزینه و وقت مراجعین جلوگیری می نماید که این نشان دهنده وجدان کاری و رعایت حال مراجعین محترم می باشد.

دفتر وکالت حامد امیری به شما کمک می نماید که مناسبات اجتماعی تان به درستی تنظیم و در امور حقوقی، خانوادگی، تجاری، اداری بهترین مشاوره ها را اخذ نمایید

همچنین با ارائه راه کارهای مناسب از وقوع خطر بر علیه شما پیش گیری لازم را ارائه میدهد شایان ذکر است چنانچه پس از ایجاد خطر و ضرر به ما مراجعه نمودید تلاش می نماییم برای خروج شما از وضعیت پیش آمد مناسب ترین راه را انتخاب نماییم. سوابق کاری در حوزه های مختلف حقوقی و بالتبع وکالت پرونده های متعدد و دهها پرونده موفق و ارائه مشاوره های مستمر و پیگیری مرتب و تعهد کاری،خدمات متمایز حقوقی را برای موکلین و مراجعین محترم فراهم نموده است.

خدمات انواع نگارش های قوی و کارامد توسط حامد امیری

هم چنین برای تنظیم انواع شکوائیه حقوقی میتوانین موضوع خود را با حامد امیری در میان بگذارین پس از بررسی های تخصصی و دقیق توسط حامد امیری وکیل پایه یک دادگستری موسسه حقوقی حامد امیری با شما تماس میگیرند و درصد موفقیت و شکست را اعلام میکنند در صورت تاییدی شما عزیزان زمان مورد نیاز و تحویل اعلام میشود.

تنظیم انواع نگارش حقوقی

  • اظهارنامه
  • دادخواست
  • تنظیم لوایح دفاعیه
  • شکوائیه
  • فرجام خواهی
  • تجدید نظر خواهی
  • درخواست
  • اعتراض ثالث
  • اعاده دادرسی

همچنین آقای امیری اماده عقد قرارداد شرکتی و سازمانی میباشد برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانین با مراجعه به تارنمای وکیل حامد امیری رزومه کامل این وکیل باتجربه را مشاهده کنین و همین طور آراء موفق در انواع پرونده در کوتاهترین زمان ممکن برای شما هموطنان عزیز.

ما کنار شما هستیم تا مشکلات شما را حل کنیم و تا پرونده شما حل نشود در کنار شما هستیم دفتر وکالت حامد امیری اماده پذیرش مشاوره حضوری و غیر حضوری (تلفنی) با بهترین قیمت.

برای دریافت مشاوره با شماره ۰۹۳۹۲۳۵۹۹۷۷ تماس حاصل فرمایید یا با مراجعه به سایت حامد امیری انلاین روز و ساعت مشاوره را رزرو کنین./۵۵۶۲۷۴

نظرات