آقای رنگو کیست پشت پرده ماجرای آفتاب پرستی به نام رنگو +‌داستان و بیوگرافی

0

آقای رنگو کیست و چرا جهانی شد +‌بیوگرافی و ماجرای آقای رنگو

آقای رنگو به برخی از افراد می گویند که نادان و ابله و کم عقل هستند و هیچ کاری را نمی توانند درست انجام دهند برای همین به برخی از ادمها آقای رنگو می گویند. اینروزها کلیپ هایی با عنوان آقای رنگو در شبکه های اجتماعی وایرال شده و بسیار پرطرفدار شده است اما آقای رنگو کیست و چرا مشهور شده؟

رنگو یک خزنده سبز خجالتی و تنها است که به دنبال هویت و معنای وجود خود است و مدام می گوید من کیستم و اهل کجا هستم. رنگو قهرمان اصلی انیمیشن آمریکایی می باشد که در سال ۲۰۱۱ ساخته شد و بسیار مورد توجه قرار گرفت. در اینستاگرام نیز پیج آقای رنگو مشهور شده است به نظرتان اقای رنگو کیست؟ در ادامه بیوگرافی و داستان آقای رنگو و ماجرای وی را کامل از مجله حرف تازه می خوانید.

آقای رنگو کیست پشت پرده ماجرای اقای رنگو + داستان و بیوگرافی

درباره آقای رنگو

اقای رنگو Rango قهرمان اصلی انیمیشن آمریکایی است که در شهری به نام دیرتی زندگی می‌کند که توسط حیوانات به محل مسکونی شده است. صداپیشگی آقای رنگو را جانی دپ انجام داده است. “رنگو” یک آفتاب پرست و بزمچه سبز رنگ است که پس از یک تصادف رانندگی به یک شهر بیابانی به نام دیرت Dirt پرت می شود و به دنبال هویت خود می گردد.

فیلم رنگو به کارگردانی گور وربینسکی در سال ۲۰۱۱ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور آمریکا و در ژانر انیمیشن و ماجراجویی می‌باشد. در این فیلم جانی دپ، آیلا فیشر، ابیگیل برسلین، ند بیتی، آلفرد مولینا، بیل نایی، استیون روت و هری دین استنتون به هنرمندی پرداخته‌اند.

انیمیشن Rango در کنار سرگرم‌کننده بودن، پیام‌های سیاسی و اجتماعی مهمی را به مخاطبان منتقل می‌کند. این انیمیشن با استفاده از داستان خلاقانه و شخصیت‌های جالب، برخی از مسائل جامعه را بررسی می‌کند و در قالب داستان، پیام‌هایی ارائه می‌دهد. یکی از مسائل مهمی که در انیمیشن Rango مورد بررسی قرار می‌گیرد، تأثیر قدرت و کنترل بر جامعه است.

آقای رنگو کیست و اهل کجاست

 

در شهر دیرتی، رئیس باند مخوفی به نام پریتزل، با قدرت و تهدید‌های خود، شهر را کنترل می‌کند و مردم را در برابر او مستبدانه سرکوب می‌کند. این تصویر نشان می‌دهد که قدرت و تملک آن، می‌تواند به سوء استفاده و ستم منجر شود. این پیام سیاسی نشان می‌دهد که باید به قدرت‌ها و رهبران مختلف با دقت نگاه کرد و به منافع عمومی جامعه توجه کرد.

شخصیت اصلی ؛رنگو؛ در ابتدا خود را به عنوان یک خزنده خجالتی و تنها می‌بیند. اما او با یافتن شجاعت و اعتماد به نفس خود، توانسته است به عنوان یک رهبر و قهرمان شهر دیرتی عمل کند. این پیام سیاسی نشان می‌دهد که هر فرد، با پذیرش هویت خود و اعتماد به نفس قوی، می‌تواند تغییرات مثبتی در جامعه ایجاد کند. به طور کلی، انیمیشن Rango از طریق داستان و شخصیت‌هایش، پیام‌های سیاسی و اجتماعی مهمی را به مخاطبان منتقل می‌کند. این پیام‌ها شامل ارزش قدرت، حفاظت از محیط زیست و … است. این انیمیشن با استفاده از روایت جذاب و تصاویر زیبا، این پیام‌ها را به شکلی قابل فهم و قابل تأمل برای مخاطبان ارائه می‌دهد.

کاراکتر و شخصیت رنگو

رانگو یک شخصیت بسیار خجالتی و محزون به حیا و شوخ است که خیلی تنها و منزوی است و در یک سردرگمی عجیبی بسر می برد. سازندگان آقای رنگو با هدف آموزش به والدین این اثر سینمایی را ساختند تا وقتی بچه ها وارد بزرگسالی میشوند برخی مسایل و روابط را یاد بگیرند.

«رنگو» هنگامی به دنیای بزرگسالان پا می‌گذارد که شخصیت آفتاب پرست به سئوالات تفکر برانگیزی در رابطه با هستی و معنای زندگی می‌پردازد.

بیوگرافی آقای رنگو کیست و اهل کجاست

بیوگرافی آقای رنگو

انیمیشن رنگو داستان زندگی یک آفتاب‌پرست یا بزمجه خانگی است که دچار بحران هویت می‌باشد. این فیلم که حال و هوایی وسترن و کمدی دارد با نقش بازی کردن آفتاب‌پرست در یک آکواریوم آغاز می‌شود و با بیرون آمدن اتفاقی‌اش از آکواریوم، وی وارد دنیایی متفاوت می‌شود. او در یک حادثه تصادف از یک اتومبیل به درون صحرایی خشک و بی‌آب و علف پرت می‌شود. بعد از آن با راهنمایی یک آرمادیلوی خردمند به یک شهر کوچک حیوانات می‌رسد که مردم آن در خشکی و بی آبی به سر می‌برند. بعد از آن اسم رنگو را برای خود انتخاب کرده و با داستان‌های خیالی که برای مردم شهر تعریف می‌کند و نیز کشته شدن اتفاقی یک شاهین به‌دست او، به کلانتر و منجی شهر تبدیل می‌شود.

کلیپ ها و دیالوگ ها

در بخشی از این انیمیشن شهردار خطاب به رنگو می گوید: اونا رو می‌بینی آقای رنگو؟ اونا دوستان و همسایه‌هام هستن. زندگی اینجا سخته، خیلی سخت. می‌دونی اونا تا الان چجوری دوام آوردن؟ اونا باور دارن… باور دارن اوضاع بهتر می‌شه! اونا باور دارن که برخلاف همه شواهد و قرائن فردا بهتر از امروز میشه. مردم باید به یه چیزی باور داشته باشن؛ و حالا اونا به تو باور دارن.

نظرات