لوح تقدیر لایه باز چیست و چه کاربردی دارد؟ + مزایا و انواع

0

لوح تقدیر یا تقدیر نامه کاربردهای متفاوت دارد و معمولاً در مراسم‌ها، بزرگداشت‌ها و جشن‌ها به افراد مختلفی که قصد تشویق یا تقدیر از آنها باشد، اهدا می‌شود. اگر مسئول یک موسسه، ارگان، نهاد، شرکت،  بیمارستان، مدرسه یا اداره باشید در صورت وجود یک مراسم بزرگداشت یا جشنی که نیاز است از افرادی در آن تقدیر کنید، باید سریعا لوح‌های تقدیر را با کیفیت بالا تهیه کنید تا برای اهدا به افراد مورد نظر در زمان مشخص در دسترس باشد. معمولا خرید لوح های تقدیر آماده در شرایطی می‌تواند چالش‌های زیادی را برای شما به همراه داشته باشد؛ چرا که نمی‌توانید دقیقاً مطابق با سلایق و سطح نیاز خودتان گزینه مناسبی را انتخاب کنید. همچنین معمولا هزینه لوح های تقدیر آماده نسبتا بالا است و می‌تواند از این لحاظ برای شما مقرون به صرفه نباشد. به همین واسطه بهترین گزینه استفاده از لوح‌های تقدیر لایه باز است که می‌توانید با استفاده از آنها تا حد زیادی در هزینه‌ها و زمان خودتان صرفه‌جویی کنید و در مدت زمان کوتاهی لوح‌های تقدیر مورد نظرتان را برای اهدا آماده سازی کنید.

لوح تقدیر لایه باز

لوح تقدیر لایه باز چیست؟

لوح تقدیر خام یا لوح تقدیر لایه باز، در واقع یک فایل است که تحت فرمت psd ذخیره می‌شود و با استفاده از برنامه‌های ادیت عکس مثل فتوشاپ می‌توانید به صورت کامل بخش‌های جزئی و کلی آنها را تغییر دهید و به عبارتی این طرح‌ها را شخصی‌سازی و سفارشی‌سازی کنید. در نتیجه دست تان در تغییر لوح‌های تقدیر لایه به صورت کامل باز است و محدودیتی از این بابت ندارید. پس شما می‌توانید با یک بار تهیه طرح مناسبی از لوح تقدیر خام مورد نظرتان، آن را به چند شیوه شخصی سازی کنید و تغییر دهید تا برای افراد مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. پس در واقع شما با یک بار هزینه می‌توانید تا چندین مرتبه برای افراد مختلف لوح تقدیر یا تقدیر نامه درست کرده و آنها را اهدا کنید. همچنین لوح‌های تقدیر لایه باز با کیفیت بالا در اختیار شما قرار می‌گیرند و کاملاً مناسب چاپ هستند. پس شما بعد از انتخاب طرح مورد نظرتان و اعمال تغییرات، می‌توانید آنها را به تعداد دلخواه چاپ کنید.

لوح تقدیر لایه باز

انواع لوح تقدیر

لوح‌های تقدیر بر اساس مناسبت‌ها و اهداف، انواع مختلفی دارند که عبارتند از:

لوح‌ تقدیر سازمانی و اداری

اگر مدیر یا رئیس یک شرکت، اداره یا سازمان هستید و قصد دارید به عنوان تشویق و در مناسبت‌های مختلف از کارمندان تان تقدیر کنید، استفاده از لوح‌های تقدیر سازمانی و اداری گزینه مناسبی به حساب می‌آید.

لوح تقدیر ورزشی

انواع لوهای تقدیر ورزشی برای اهداف قهرمانان و مدال آوران رشته‌های ورزشی متفاوت در سطوح مختلف کاربرد دارد.

لوح‌ تقدیر تحصیلی

این لوح‌ها برای تقدیر از دانش آموزان یا دانشجویان برتر و نمونه و یا تقدیر از کل دانش‌آموزان در ابتدا یا انتهای سال تحصیلی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

لوح تقدیر پزشکی

در برخی شرایط بحرانی مانند شیوع ویروس کرونا که در سال‌های اخیر آن را تجربه کردیم، استفاده از لوح‌های تقدیر مخصوص پزشکان، پرستاران و دیگر کادر درمان به منظور تقدیر و بزرگداشت آنها، بهترین گزینه به حساب می‌آید.

لوح‌ تقدیر جانبازان و شهدا

معمولا در موسسات مربوط به درمان یا نگهداری از افراد جانباز و خانواده شهدا، در مقاطعی از سال به مناسبت‌های مختلف مراسماتی برگزار می‌شود تا از این بزرگان تقدیر به عمل بیاید. در چنین مراسماتی اهدای لوح‌های تقدیر مخصوص جانبازان و شهدا رایج است و یک نوع احترام و ارزش محسوب می شود.

لوح تقدیر لایه باز

مزایای استفاده از لوح تقدیر لایه باز چیست؟

استفاده از انواع لوح تقدیر لایه بازه خام مزایای بسیار زیادی دارد. یکی از این مزایا هزینه‌های پایین در تهیه طرح‌های لایه باز لوح تقدیر است. در واقع برای خرید این طرح‌ها نیاز نیست هزینه‌های گزاف و بالایی را پرداخت کنید و صرفاً می‌توانید با هزینه‌های جزئی به یکباره طرح تقدیرنامه مورد نظرتان را تهیه کنید و با اعمال تغییرات جزئی و کلی، به دفعات مختلف از آن استفاده کنید. در راستای این موضوع باید بدانید که امکان شخصی‌سازی و سفارشی‌سازی لوهای تقدیر لایه باز به صورت کامل فراهم شده است و شما می‌توانید هرگونه تغییری را بر روی فونت، محتوا، پس زمینه، تم رنگی و… اعمال کنید.

به علاوه تنوع طرح های لایه باز بسیار بالا است و به همین واسطه دست تان در انتخاب کاملاً باز خواهد بود و می‌توانید مطابق با سلایق علایق سطح نیاز و اهداف خودتان طرح یا طرح‌های مناسب و مرتبطی را انتخاب کنید. به واسطه تنوع بالای طرح‌های لایه باز لوح تقدیر، دیگر نیازی نیست تا مجبور باشید صرفاً یک سری طرح‌های نمونه رایج از لوح تقدیر را به صورت فیزیکی خریداری کنید. در نهایت باید به کیفیت بالای طرح‌های لایه باز لوح تقدیر هم اشاره کنیم. در واقع این طرح‌ها با رزولیشن بالا در اختیار شما قرار می‌گیرند تا کاملاً مناسب چاپ باشند و بتوانید آنها را با بهترین کیفیت چاپ کنید.

در نهایت هم باید به امکان دسترسی آزاد به این طرح‌ها اشاره کنیم که منابع مختلفی برای دانلود آنها وجود دارد و در عرض چند دقیقه می‌توانید طرح مورد نظرتان را پیدا کرده و آن را دانلود کنید.

همچنین باید توجه داشته باشید که برخی از طرح‌های لایه باز لوح تقدیر رایگان هم در سطح اینترنت موجود هستند که می‌توانیم بدون پرداخت هزینه از آنها هم استفاده کنید./۲۱۷۲۷۲

نظرات