دانلود کامل چیدمانه سرنا امینی قسمت ۴ چهارم چیدمانه با سکانس های جذاب +‌فیلم

0

دانلود کامل چیدمانه سرنا امینی قسمت ۴ چهارم چیدمانه با سکانس های جذاب +‌فیلم

دانلود کامل چیدمانه سرنا امینی قسمت ۴ چهارم مسابقه چیدمانه با سکانس های جذاب در ادامه صفحه مشاهده کنید که اینروزها با کلیپ ها و ویدئوهای طنز در اینستاگران مشهور شده است. به همین دلیل قسمت ۴ مسابقه چیدمانه به یکی از پربازدیدترین قسمت ها تبدیل شده و در شبکه های اجتماعی وایرال شد

دانلود کامل چیدمانه سرنا امینی قسمت ۴ چهارم چیدمانه با سکانس های جذاب +‌فیلم

چیدمانه سرنا امینی

سرنا امینی بلاگر معروف اینستاگرامی به همراه نیما شاهرخ شاهی مهمان مسابقه چیدمانه شده است دانلود کامل برنامه چیدمانه با حضور سرنا امینی را میتوانید در این صفحه مشاهده نمایید و لذت ببرید:

این بار عباس جکسون به همراه نیما شاهرخ شاهی و سرنا امینی برای دلبری از لیلا به چیدمانه می آیند و آهنگ مشکوکم مشکوکم به تو را می خواند. در لینک زیر قسمت ۴ چیدمانه را دانلود کنید:

گفتنی است، مسابقه چیدمانه به کارگردانی ایرج طایفه و تهیه کنندگی سید جواد هاشمی در سال ۱۴۰۲ تهیه و تولید شده است. در مسابقه «چیدمانه» مهمانان پس از انجام چالش‌های طراحی شده، امتیاز کسب می‌کنند، با امتیازهایشان لوازم منزل خرید می‌کنند و در آخر چیدمانی که انجام می‌دهند، مورد قضاوت و نظرسنجی گروه داوری قرار می‌گیرد…

عوامل

سایر عوامل تولید و ساخت: مجریان: لیلا اوتادی، مجتبی شفیعی، تهیه‌کننده: سید جواد هاشمی، طراح و مجری طرح و سرمایه گذار: ابوالفضل حسینی، کارگردان و مدیر تولید و سازنده دکور: ایرج طائفه، جانشین تهیه‌کننده: عباس دلدار.

چیدمانه به کارگردانی ایرج طایفه و تهیه کنندگی سید جواد هاشمی در سال ۱۴۰۲ تهیه و تولید شده است. چیدمانه سریالی ریلیتی شو با اجرای لیلا اوتادی بازیگر توانمند کشورمان و با حضور چهره های محبوب است. اوتادی که فارغ‌التحصیل کارشناسی طراحی داخلی است، در این مسابقه در مقام مجری بازیگران مطرح و چهره‌های شناخته شده را در رقابتی جذاب مقابل یکدیگر قرار می‌دهد تا ذوق و سلیقه آن‌ها را در چیدمان منزل در معرض قضاوت داوران برنامه و مردم قرار دهد. این برنامه جذاب می کوشد ضمن ساخت مجموعه‌ای جذاب و مخاطب پسند، هم در مسیر ارتقاء سلیقه مخاطب در طراحی منزل و فضاهای شخصی حرکت کند و هم گامی کوچک در جهت رونق اقتصادی کشور در شرایط دشوار کنونی بردارد.

نظرات