پخش زنده والیبال ایران و قطر امروز ۱۱ مهر ۱۴۰۲ انتخابی المپیک ۲۰۲۴ بی سانسور ببینید

0

پخش زنده والیبال ایران و قطر امروز ۱۱ مهر ۱۴۰۲ انتخابی المپیک ۲۰۲۴ را ببینید

پخش زنده و اینترنتی والیبال ایران و قطر امروز ۱۱ مهر ۱۴۰۲ انتخابی المپیک ۲۰۲۴ را بدون سانسور ببینید که از ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه در ورزشگاه ریودوژانیرو در حال برگزاری می باشد و شما می توانید از طریق پخش‌کننده های (شبکه سه سیما، شبکه ورزش، آپارات اسپرت) به صورت زنده و مستقیم و اینترنتی از طریق گوشی موبایل و لپ تاب این بازی جذاب را تماشا کنید

پخش زنده والیبال ایران و قطر امروز ۱۱ مهر ۱۴۰۲ انتخابی المپیک ۲۰۲۴ بی سانسور ببینید

پخش زنده اینترنتی والیبال ایران – قطر در انتخابی المپیک

سومین دیدار والیبال ایران و قطر در رقابت‌های انتخابی المپیک را در این صفحه می‌توانید به صورت زنده تماشا کنید که به میزبانی برزیل از ساعت ۱۶:۳۰ – سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲ برگزار می شود.

گفتنی است، تیم ملی والیبال ایران در سومین دیدار خود در رقابت‌های انتخابی المپیک به میزبانی برزیل از ساعت ۱۶:۳۰ – سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲ به مصاف تیم قطر می‌رود.

از آنجایی دیدار والیبال ایران با قطر، در یک روز تعطیل برگزار میشود و امکان دارد در مسافرت و گردش و تفریح باشید و به تلویزیون دسترسی نداشته باشید، حرف تازه لینک پخش اینترنتی زرا برای شما فوتبال دوستان مهیا کرده است.

این بازی از طریق شبکه ۳ و شبکه ورزش صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران به صورت مستقیم پخش خواهد شد.

https://telewebion.com/live/tv3 (کلیک کنید)

همچنین شبکه های آنتن و سپهر نیز پخش زنده بازی ها را پوشش می دهند

aparatsport نیز از دیگر شبکه های پخش زنده این دیدار هستند.

ساعت بازی والیبال ایران با قطر چنده؟

این بازی قرار است امروز، سه شنبه، از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه ریودوژانیرو برزیل برگزار شود

در حساس ترین بازی ها، امروز والیبال ایران به مصاف قطر می رود. تیم ملی والیبال ایران در دو بازی قبل شکست خورده و حالا باید در بازی سوم خود حتما پیروز شود.

تاریخچه بازی دو تیم

ایران و قطر در حالی برای سیزدهمین بار در طول تاریخ به مصاف یکدیگر می‌روند که آخرین رویارویی آن‌ها هشت روز پیش (سوم مهرماه) در بازی‌های آسیایی هانگژو انجام شد و شاگردان بهروز عطایی سه بر صفر حریف خود را شکست دادند و راهی فینال این مسابقات شدند.

تیم ملی والیبال قطر تاکنون موفق به حضور در بازی‌های المپیک نشده و در ریودوژانیرو به دنبال نخستین سهمیه خود در تاریخ والیبال مردان المپیک است که کار ساده‌ای نیست، زیرا باید با مدعیان واقعی همانند برزیل و ایتالیا مبارزه کند.

تیم قطر در سال ۲۰۲۲ برای نخستین بار در رقابت‌های قهرمانی مردان جهان شرکت کرد و در رتبه بیست‌ویکم قرار گرفت و در رقابت‌های قهرمانی مردان آسیا در ارومیه (۲۰۲۳) پس از ۱۷ دوره حضور، برای نخستین بار به مدال برنز و مقام سومی دست یافت و روی سکو رفت.

تیم ملی والیبال قطر در حال حاضر با ۱۷۷ امتیاز در رتبه هفدهم جهان است. هدایت این تیم را کمیلو سوتو از آرژانتین برعهده دارد و میلوش استوانوویچ، بوریسلاو گئورگیف، بلال ابونابوت، دیاگنه پاپه، عبدالوحید عثمان، احمد عبدالرحیم، آیمان عبدالرحمن بکری، حامد مبارک، رنان ریبرو، وادی رایمی، نیکولا واسیچ، محمد ویداتالا، ناجی محمود و احمد نوآمن ۱۴ بازیکن قطر در مسابقات انتخابی المپیک هستند.

نظرات