تاریخ و زمان بازی سپاهان و الاتحاد بعد از لغو کی هست و چه روزی برگزار میشود

0

تاریخ و زمان بازی سپاهان و الاتحاد بعد از لغو کی هست و چه روزی برگزار میشود

تیم الاتحاد عربستان در لیگ قهرمانان آسیا مقابل سپاهان ایران قرار نگرفت و AFC باید در مورد نتیجه این بازی تصمیم بگیرد. هنوز نتیجه قطعی درباره اینکه بازی زمان بازی سپاهان و الاتحاد بعد از لغو کی هست و آیا برگزار میشود یا خیر از سوی فدراسیون فوتبال آسیا اعلام نشده است. اما احتمال اینکه نتیجه ۳ بر ۰ تمام شد و یا در کشور ثالث برگزار شود وجود دارد.

تاریخ و زمان بازی سپاهان و الاتحاد بعد از لغو کی هست و چه روزی برگزار میشود

آیا بازی سپاهان و الاتحاد بعد از لغو شدن برگزار میشود؟

هنوز نتیجه قطعی درباره اینکه بازی زمان بازی سپاهان و الاتحاد بعد از لغو شدن از سوی فدراسیون فوتبال آسیا اعلام نشده است. اما احتمال اینکه نتیجه ۳ بر ۰ تمام شد و یا در کشور ثااث برگزار شود وجود دارد.

خبرورزشی: باشگاه الاتحاد عربستان در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که ناظر AFC به آن‌ها اطلاع داده که بازی‌شان در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا مقابل سپاهان ایران برگزار نخواهد شد.

تیم الاتحاد عربستان که برای دومین دیدارش در لیگ قهرمانان آسیا به اصفهان سفر کرده بود، مقابل سپاهان ایران قرار نگرفت و AFC باید در مورد نتیجه این بازی تصمیم بگیرد.

پس از ترک ایران توسط تیم الاتحاد بدون برگزاری بازی، این باشگاه بیانیه‌ای به این شرح صادر کرد: پس از ورود به ورزشگاهی که بازی با سپاهان ایران در آن برگزار می‌شود، ناظر AFC اعلام کرد که این بازی برگزار نخواهد شد که با توجه به همین موضوع، کاروان تیم ورزشگاه را به مقصد فرودگاه ترک کرد.

باشگاه الاتحاد صحت این تصمیم را پیگیری کرده و از کنفدراسیون فوتبال آسیا می‌خواهد که حقوق باشگاه را طبق قوانین و مقررات تضمین شده حفظ کند.

در این زمینه باشگاه از توجه و پیگیری‌های سفیر عربستان در جمهوری اسلامی ایران، وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال عربستان تشکر می‌کند.

ایسنا: کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص سرنوشت دیدار برگزار نشده سپاهان و ایران و الاتحاد عربستان در لیگ قهرمانان آسیا تصمیم می‌گیرد.

محمدرضا ابوالفضلی، کمک داور سابق بین‌المللی فوتبال ایران در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص برگزار نشدن دیدار سپاهان و الاتحاد در لیگ قهرمانان آسیا و سرنوشت نتیجه این دیدار گفت: دقیقا نمی‌توان نظر دقیقی در این خصوص داد زیرا که برای اولین بار در تاریخ لیگ قهرمانان آسیاست که یک بازی به خاطر چنین دلیلی برگزار نشده و یک تیم به زمین نیامده است.

ناظر بازی موارد اعتراض الاتحادی‌ها را حل کنند اما سپاهانی‌ها اهمیتی به این موضوع نداده‌اند

وی ادامه داد: ناظر بازی، وظیفه‌اش برگزار کردن بازی است و احتمالا به گوش مسئولان سپاهان و ورزشگاه نقش جهان رسانده که موارد اعتراض الاتحادی‌ها را حل کنند اما سپاهانی‌ها اهمیتی به این موضوع نداده‌اند و تصمیم گرفتند بازی با همین شرایط برگزار شود. با توجه به تجربه بنده و اینکه هر دو تیم ۲۴ ساعت قبل از بازی در ورزشگاه میزبان تمرین می‌کنند، احتمالا این موارد اعتراضی برای حل و فصل شدن به میزبان گفته شده است و آنها باید این موارد را اصلاح می‌کردند. در هر صورت AFC با توجه به گزارش ناظر بازی در خصوص این نتیجه تصمیم‌گیری خواهد کرد و احتمال هر تصمیمی اعم از ۳ بر صفر شدن بازی یا برگزاری آن در کشور ثالث وجود دارد.

نظرات