arongroups

دلیل تاخیر / کنسل شدن بازی سپاهان و الاتحاد چیست؟

0

اتفاق عجیب در نقش جهان: الاتحاد به زمین نیامد!

در فاصله کمتر از سی دقیقه تا شروع بازی دو تیم سپاهان و الاتحاد، تیم میهمان در زمین حاضر نشده است.

کنسل شدن بازی الاتحاد سپاهان

به گزارش “حرف تازه” به نقل از ورزش سه ، طبق برنامه قبلی دو تیم سپاهان و الاتحاد باید از ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران در ورزشگاه نقش جهان به مصاف یکدیگر بروند.

با این حال در شرایطی در جو مملو از تماشاگر ورزشگاه نقش جهان همه در انتظار ورود تیم پرستاره عربستانی برای گرم کردن بودند، در فاصله سی دقیقه تا شروع بازی خبری از بازیکنان آنها در زمین نشد.

جالب اینکه حتی گلرها نیز که معمولا زودتر از باقی نفرات به زمین می‌آیند هم وارد زمین نشدند تا در نقش جهان همه با تعجب در مورد این قضیه صحبت کنند.

این اتفاق بسیار نادر و عجیب است و دلیل آن مشخص نیست. در حال حاضر سپاهانی‌ها که پس از گرم کردن به رختکن رفته بودند آماده ورود به زمین و اجرای مراسم پیش از بازی می‌شوند و این درحالی است که رقیب‌شان اصلا در زمین گرم نکرده است!

در شرایطی که هواداران منتظر بودند تیم الاتحاد بدون گرم کردن وارد زمین شود اما با گذشت از ساعت ۱۹:۳۰ خبری از بازیکنان نشد و باید دید تکلیف این بازی چه می‌شود و اگر قرار است با تاخیر شروع بشود، این مسابقه چه زمانی آغاز می‌شود.

مجری شبکه ورزش در این خصوص گفت که الاتحاد درخواست نیم ساعت تاخیر در شروع بازی را داده است.

به روز رسانی : در شرایطی که بازیکنان سپاهان وارد زمین شدند، کاروان الاتحاد در حال ترک کردن استادیوم نقش جهان است و در حال سوار شدن به اتوبوس هستند!

برخی از کانال های فوتبالی دلیل حاضر نشدن تیم الاتحاد در بازی امشب را دلایل سیاسی عنوان کردند

برخی مدعی هستند تاخیر و لغو مسابقه به دلیل وجود تندیس شهید سلیمانی در ورزشگاه است که البته بعید به نظر می‌رسید.

این در شرایطی است که این تیم عربستانی روز گذشته در همین ورزشگاه که تندیس شهید سردار حاج قاسم سلیمانی وجود دارد، تمرین کرده بود و بسیار بعید است که تیم عربستانی بابت چنین موضوعی، این گستاخی را کرده باشد.

این تندیس بیش از ۴ سال است که در ورزشگاه نقش جهان اصفهان وجود دارد.

نظرات