پخش زنده بازی سپاهان و الاتحاد امروز دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ بدون سانسور ببینید +‌آنلاین

0

پخش زنده بازی سپاهان و الاتحاد امروز دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ بدون سانسور ببینید +‌آنلاین

فوری: فرکانس و شبکه های پخش زنده و آنلاین بازی سپاهان و الاتحاد امروز دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ از سری مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۳ بدون سانسور با حواشی و جزئیات بازی سپاهان و الاتحاد امروزدر چارچوب مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۳ در ادامه مطلب از مجله حرف تازه برای شما بطور دقیق اورده ایم که می توانید این بازی را بطور زنده و انلاین تماشا کنید:

پخش زنده بازی سپاهان و الاتحاد امروز دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ بدون سانسور +‌آنلاین

پخش زنده و اینترنتی بازی سپاهان و الاتحاد امروز لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۳ بدون سانسور ببینید که از ساعت ۱۹/۳۰ دقیقه در ورزشگاه نقش جهان اصفهان در حال برگزاری می باشد و شما می توانید در لینک های زیر به صورزت مستقیم و اینترنتی از طریق گوشی موبایل و ایپ تاب بازی جذاب را تماشا کنید

مسابقه فوتبال سپاهان با الاتحاد قرار است امشب، دوشنبه، ۱۰ مهر ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۹.۳۰ با حضور بازیکنان تیم های سپاهان ایران و الاتحاد عربستان در ورزشگاه نقش جهان برگزار شود و شما می توانید در لینک های زیر بطور زنده و آنلاین و بدون سانسور و با کیفیت عالی تماشا کنید

شبکه های پخش زنده بازی سپاهان و الاتحاد قهرمانی آسیا ۲۰۲۳

*پخش آنلاین از سایت شبکه ورزش

۳ https://telewebion.com/live/tv3 (کلیک کنید)

بسیاری از شبکه های ورزشی و شبکه ۳ و ورزش صدا و سیما این مسابقه را به طور زنده پوشش می دهند.

*همچنین شبکه های آنتن و تلوبیون و شبکه ۳

aparatsport نیز از دیگر شبکه های پخش زنده این دیدار هستند.

ساعت بازی سپاهان و الاتحاد چنده؟

این بازی قرار است امشب، دوشنبه، از ساعت ۱۹٫۳۰ در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار شود

ترکیب تیم ها

ترکیب سپاهان مقابل الاتحاد: پیام نیازمند و رامین رضائیان، میلاد زکی پور، نیلسون جونیور، محمد دانشگر

فرشاد احمدزاده، محمد کریمی، محمد قربانی و محمد جواند حسین نژاد شهریار مغانلو و رضا اسدی هستند

ترکیب الاتحاد مقابل سپاهان مقابل : کریم بنزما ستاره فرانسوی تیم الاتحاد به دلیل مصدومیت در این سفر غایب است ولی این تیم دو جین از بهترین بازیکنان را در اختیار دارد. کانته ستاره فرانسوی،حمدلله مهاجم مراکشی،فابینهو، ایگور کورنادو و فابینهو از برزیل فقط جمعی از ستاره های خارجی این تیم عربستانی است که در کنار ملی پوشان الاتحاد بازی می کنند.

دیدار سپاهان -الاتحاد ساعت ۱۹/۳۰ دوشنبه ۱۰مهر (امشب) در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار خواهد شد.

سپاهان بعد از تساوی ۲ بر ۲ مقابل نیروی هوایی عراق دیگر بازی رسمی برگزار نکرده و تقریبا از شرایط مسابقه و آمادگی ایده آل و مطلوب دور شده در حالیکه الاتحاد عربستان در حال حاضر با ۱۹ امتیاز از ۸ مسابقه در رده دوم جدول لیگ عربستان قرار دارد.

سپاهان تا ساعتی دیگر اولین میزبانی خود را در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۳ انجام می دهد و تلاش کرده میزبانی شایسته برای تیم دوم عربستان باشد. تیمی که در بازی نخست آلمالیق ازبکستان را ۳ بر صفر شکست داد.

سرمربی تیم الاتحاد هم نانو اسپریتو سانتو پرتغالی است. مربی که با ولورهپمتون در لیگ برتر انگلیس درخشید و حتی سرمربی تاتنهام هم شد. او یکی از مربیان مشهور فوتبال پرتغال محسوب می شود و مورایس هم که رفیق مورینیوست قطعا با افکار تاکتیکی هموطن خود آشناست. حمایت تماشاگران سپاهان و اصفهان می‌تواند از جمله نقاط قوت زردپوشان اصفهانی دانست. در دیدار فردا تمامی علاقمندان به فوتبال کشور حامی سپاهان هستند و امیدوارند نماینده کشورمان اولین برد آسیایی را در نصف جهان جشن بگیرد.

نظرات