arongroups

اظهارات وقیحانه طالبان درباره فتح دو روزه اصفهان را کامل ببینید +‌واکنش ها

0

اظهارات وقیحانه طالبان درباره فتح دو روزه اصفهان را کامل ببینید +‌واکنش ها

فیلم منتشر شده از یکی از طالبان که می گوید اصفهان را دو روزه فتح می کنیم با واکنش های زیادی در شبکه های اجتماعی فراگیر شده و بازتاب گسترده ای داشته است اینروزها مهاجرت غیر عادی افغانستانی ها به ایران به خصوص اصفهان بحث برانگیز شده و باعث تعجب مردم ایران شده است. برخی کاربران می گویند: چرا وقتی خودمان مشکل آب و برق و مایحتاج زندگی داریم باید این همه مهاجر غیر قانونی در کشورمان حضور داشته باشند؟

عکس تزیینی است

اظهارات وقیحانه طالبان درباره فتح دو روزه اصفهان را کامل ببینید +‌واکنش ها

ماجرای فیلم طالبان دو روزه اصفهان را فتح می کنیم

در فیلم منتشر شده در شبکه های اجتماعی از طالبان و فتح دو روزه اصفهان می گوید اصفهان را در دو روز فتح می کنیم با واکنش های زیادی در شبکه های اجتماعی فراگیر شده و بازتاب گسترده ای داشته است. اینروزها مهاجرت غیر عادی افغانستانی ها به ایران به خصوص اصفهان بحث برانگیز شده و باعث تعجب مردم ایران شده است. برخی کاربران می گویند: چرا وقتی خودمان مشکل آب و برق و مایحتاج زندگی داریم باید این همه مهاجر غیر قانونی در کشورمان حضور داشته باشند؟

در همین رابطه روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: ما اکنون در افغانستان با گروهی به عنوان حاکم مواجهیم که خود را علیرغم تمام امتیازات بیجائی که گرفته است از ما طلبکار می‌داند! با اینکه افاغنه موجود در ایران سالانه بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان آب مصرف می‌کنند طالبان حاضر نیست حقابه هیرمند را به ما بدهد. با اینکه در سال ۳۰ هزار میلیارد تومان برای اتباع افغانی هزینه نان و گاز و برق و… می‌دهیم، آنها ما را تهدید می‌کنند که دو روزه اصفهان را فتح می‌کنیم و باید در مجلس نماینده داشته باشیم و مسئولین ایرانی حق ندارند حتی در ایران به ما بگویند چه کنید و چه نکنید و کجا بروید و کجا نروید. عجیب‌تر اینکه در داخل نیز اصحاب تطهیر، انتقاد کنندگان را افغان‌ستیز می‌نامند!

این روزنامه افزوده است: مشکل اصلی اینست که استراتژی نظام جمهوری اسلامی در برابر طالبان، اشتباه است. کسانی که به طالبان به عنوان یک جنبش ضدآمریکائی نگاه می‌کنند و حاضر نیستند این واقعیت را بپذیرند که طالبان مهره آمریکا و صهیونیسم در منطقه هستند، نباید در مراکز تصمیم ‌سازی و تصمیم ‌گیری کشورمان حضور داشته باشند. اگر این افراد از مراکز تصمیم‌ سازی و تصمیم‌ گیری طرد شوند، قطعاً با تکیه بر دیپلماسی هوشمند و فعال می‌توان خطر را دفع کرد بدون آنکه ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی به افغان‌ستیزی متهم شوند.

واکنش ها

همین تهران روز تعطیل تو تجریش میری احساس میکنی شما رفتی کابل نه اینکه افغانیا اومدن تهران

—–
یبه خدا وقتی مترو سوار میشی انگار داری میری افغانستان

—–
صدام ملعون نتونست ..سعی نکنید گنده تراز دهنتون حرف بزنید. .

——–
شهید همت و عباس دوران ها و جهان آرا کجان تا توو دهنی به اینا بزنن

——–
طالبان؟؟؟ ایران؟؟؟؟ فتح اصفهان؟؟؟ مگه اینکه تک تک جوانان مرده باشن که چشم بد به وطنمون داشته باشن

نظرات