ماجرا و عکسهای عروسکهای هوشمند جنسی

15

ماجرا و عکسهای عروسک جنسی

عروسک جنسی : چینی ها این بار دست به طراحی و تولید عروسک مؤنث با ابعاد و مشخصات ظاهری همانند انسان برای برقراری رابطه جنسی زدند.

عروسک جنسی

این عروسک‌های هوشمند چینی که “روکسی” نام دارند هم اکنون بازارهای اسرائیل را پر کرده است و از قابلیت های مانند تحرک، سخن گفتن و شناسایی فرد برخوردارند وهم اکنون با قیمتی بالغ بر ۳۰۰۰ هزار دلار به فروش می رسند.
این عروسک‌های هوشمند که در ابعاد و اندازه‌های واقعی انسان تولید شده اند، با داشتن چهره‌های زیبا دارای اعضای کامل زنانه بوده و از جنسی لطیف ساخته شده‌اند و توان شناخت صاحب خود را از طریق صدا و تصویر دارند؛ امری که سبب شده است تا این عروسک به برخی از کشورهای عربی و اسلامی نیز از طریق قاچاق راه پیدا کند.
همچنین شرکت چینی تولید کننده این عروسک که “تروکمبانیون” (یعنی دوست حقیقی) نام دارد اعلام کرده است که برای ساخت این عروسک از تکنولوژی های هوشمند بهره برده است تا این عروسک بتواند نسبت به رفتارهای مختلف از خود عکس العمل نشان دهد و همچون یک انسان عمل کند؛ همچنانکه امکان وصل شدن این عروسک به اینترنت برای بروز آوری و یا ارسال ایمیل به صاحبش نیز در آن تدارک دیده شده است.

عروسک جنسیحکم شرعی رابطه با عروسک جنسی

در پی فراگیری خیر این پدیده در برخی کشورها اسلامی، برخی از علماء و اندیشمندان اسلامی با اعلام موضع نسبت به این پدیده جدید غیراخلاقی بر حرام بودن استفاده از آن تاکید کردند همانگونه که دکتر سید مبروک استاد مسائل دینی دانشگاه الأزهر مصر در این باره اظهار داشت که برقراری رابطه با این ماکت انسان نما در شمار روابط غیر شرعی قرار می گیرد چرا که این امر لذت بردن از راهی غیر از آنچه خدواند متعال ما را مجاز کرده است می‌باشد و لذا این فعل بدون شک حرام شرعی است.

عروسک جنسی

گفتنی است که چینی‌ها چندی پیش وسیله‌ای را برای جبران از بین رفتگی بکارت در زنان تولید کرده بودند که در کشورهای مختلف رواج بسیاری پیدا کرده بود.

15 دیدگاه در “ماجرا و عکسهای عروسکهای هوشمند جنسی

 1. محقق گفت:

  سلام دوستان عزیزم چیزی به اسم برده جنسی(لولیتا)در اروپا پا وجود ندارد لطفاً اول تحقیق کنید بعد اطلاعات بدین

 2. لیا گفت:

  باز هم ذهن مردم زودباور ساده لوح و خرافاتیه ایران زمین!

 3. مریم گفت:

  خدایادیگه بسه امام زمان وبرسون به خودت قسم دیگه خسته شدیم تاکی بدون صاحب باشیم آخه ظلم تاکی

 4. مهدی گفت:

  سلام
  من بعید میدونم قضیه قطع دست و پا و سو استفاده جنسی از این افراد واقعیت داشته باشه. اگه دست و پاشو قطع کنن چجوری دستشویی میره.

  1. ریحانه گفت:

   کدوم افراد این عروسکا؟
   ولی لولیتا حقیقت داره و خیلی وحشت ناک تر از این حرفاس

 5. M گفت:

  کاش حداقل جای لوتیا رو برا این بی شرفا بگیره =(((

 6. Sajjad Aziz گفت:

  آخی.اگر ولایت علی ابن ابی طالب روقبول میکردن.اینجور مسیر دنیا عوض نمیشد.عاقبت رفتن به معاویه حرام زاده غیرازاین نیست.ظهوراقاامام زمان🙏

 7. حسین گفت:

  غرب داره به کجا کشیده میشه.
  واقعا که شرم اواره…

 8. مانلی گفت:

  سلام این کار بده قبول. ولی از وقتی فهمیدم لولیتای اروپا دختران معصومی هستند که به دست سفیدان چشم رنگی افتاده اند و اون ها هر کاری رو می خوان باهاشون می کنند با خودم میگم کاش این عروسک های بی روح جای اون دختران معصومی رو بگیره که از یتیم خانه ها با قیمت زیاد خریداری می شن و ….
  وااای. وسیعلموا الذین ظلموا ……..

  1. Faezeh گفت:

   کاملا درسته حرف شما

 9. عبد گفت:

  این چشم بادامی ها آخرالزمان از ناهنجاریهای زیادی رنج میبرند وقتی انسانی همه چیز خوار شد رفتارش قطعا تاثیر پذیر خواهدشد بخاطرهمین است ادیان معروف همچو اسلام ومسیحیت ویهودیت اثر گوشتها وچیزهای پست را حرام کردند چون خداوند خودش بهترمیداندکه چه صدماتی ازاین نوع خوردنها برای انسان بوجود می آید این نوع مانکن ساختنها نشان بی غیرتی وبی اعتقادی وبی هویتی وگم شدن شخصیت است نه خلاق بودند اگر خلاق بودند که به آن سگهای بی نوا رحم میکردند که چطور وحشیانه آنها را میکشتند و……

  1. ریحانه گفت:

   اینا خیلی بهتر از اینکه دختر بچه های معصوم و یتیمو لولیتا کنن

   1. meysam گفت:

    ظلم از قدیم هست

   2. meysam گفت:

    دقیقا درسته،من دختر بچه ی نه ساله سراغ دارم وقتی منو میبینه واسم لب میندازه بهم چشمک میزنه،بیشتر موقع وقتی میبینمش راهمو عوضی میرم ولی تو این مورد کرم از من نیست از بچه هست

 10. راضیه عسلی نژاد گفت:

  واقعا جای تاسف واسه آدم ها

نظرات