زمان پخش و تکرار سریال خودرو تهران ۱۱ از شبکه آی فیلم ۱۴۰۲ + روزهای پخش

0

سریال خودرو تهران ۱۱ از شبکه آی فیلم : در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار سریال خودرو تهران ۱۱ برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که قصد دارید تا دوباره به تماشای این سریال جذاب بنشینید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

سریال خودرو تهران 11 از شبکه آی فیلم

این سریال به کارگردانی مرضیه برومند و تهیه کنندگی وحید نیکخواه آزاد محصول سال ۱۳۷۵ در ژانر اجتماعی،درام و خانوادگی است. این سریال برای بار اول در سال ۱۳۷۶ از شبکه پنج تهران پخش شد.اکنون قرار است این سریال از ۸ مهر ۱۴۰۲ از شبکه آی فیلم مجدد پخش شود.

از جمله هنرمندان این سریال می توان به داوود رشیدی،سیروس گرجستانی،امرالله صابری،محمود بصیری،فرخ‌لقا هوشمند،رضا بابک،نیما بانکی،ثریا قاسمی،حمیده خیرآبادی،افسانه چهره‌آزاد،امیرحسین صدیق،مرتضی احمدی و… اشاره کرد.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: سریال خودرو تهران ۱۱ مجموعه تلویزیونی اپیزودی و پربازیگر است که روایتگر زندگی آدم‌های مختلف با ماجرا‌های جذاب است. در هر قسمت از این مجموعه تلویزیونی، همراه با یک اتومبیل پراید هاچ‌بک که خرید و فروش می‌شود، به زندگی آدم‌های مختلفی با ماجرا‌های گوناگون وارد می‌شویم….

این سریال در ۱۴ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای ساخته شده بود که عناوین آن به شرح زیر است: سیگار ممنوع، تصادف، پلوور بنفش، نامزدی، تحقیق، یک قرار مهم، مادر، جمعه، صاحبخانه، یک هفته، یک قرن، دردسر، همسایه‌ها، “؟”، سرانجام.

بیوگرافی کارگردان مریضه برومند

زادهٔ ۱۷ خرداد ۱۳۳۰ در تهران نویسنده، شاعر، عروسک‌گردان، صداپیشه و بازیگر ایرانی است. وی لیسانس هنرهای نمایشی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران دارد. او خواهر راضیه برومند بازیگر و نویسنده، و همچنین خواهر احترام برومند مجری و بازیگر، و خواهر همسر داوود رشیدی و بهرام شاه‌محمدلو می‌باشد. مرضیه برومند از ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ مدیرعامل خانه سینما است

سریال خودرو تهران 11

ساعت تکرار و زمان پخش سریال خودرو تهران ۱۱ از شبکه آی فیلم

این سریال از یک شنبه هرشب از ۹ مهر ۱۴۰۲ هرشب ساعت ۱۶ و تکرار آن روز بعد ساعت۱۲ شب و ۸ صبح از شبکه آی فیلم پخش می شود.

امیدواریم از دیدن دوباره این سریال جذاب و به یاد ماندنی و مهیج و خاطر انگیز لذت ببرید.

همراه ما باشید

نظرات