پخش زنده والیبال ایران و اوکراین امشب دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ بدون سانسور +‌آنلاین

0

فرکانس و شبکه های پخش زنده و آنلاین والیبال ایران و اوکراین امروز دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ از سری مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۴ بدون سانسور با حواشی و جزئیات بازی والیبال ایران با اوکراین امروز در چارچوب مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۴ در ادامه مطلب از مجله حرف تازه برای شما بطور دقیق اورده ایم که می توانید این بازی را بطور زنده و انلاین تماشا کنید:

پخش زنده والیبال ایران و اوکراین امشب دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ بدون سانسور +‌آنلاین

لینک مستقیم پخش زنده والیبال ایران و اوکراین امشب دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲

مسابقه والیبال ایران و اوکراین قرار است امشب، دوشنبه، ۱۰ مهر ۱۴۰۲ از ساعت ۳ بامداد با حضور بازیکنان والیبال دو تیم ایران‌-اوکراین برگزار شود و شما می توانید در لینک های زیر بطور زنده و آنلاین و بدون سانسور و با کیفیت عالی تماشا کنید

شبکه های پخش زنده والیبال ایران و اوکراین انتخابی المپیک ۲۰۲۴

*پخش آنلاین از سایت شبکه ورزش

۳ https://telewebion.com/live/tv3 (کلیک کنید)

بسیاری از شبکه های ورزشی و شبکه ۳ و ورزش صدا و سیما این مسابقه را به طور زنده پوشش می دهند.

*همچنین شبکه های آنتن و تلوبیون و شبکه ۳

aparatsport نیز از دیگر شبکه های پخش زنده این دیدار هستند.

ساعت والیبال ایران و اوکراین چنده؟

این بازی قرار است امشب دوشنبه، از ساعت ۳ بامداد در برزیل برگزار شود

در ادامه می‌توانید پخش زنده والیبال ایران با اوکراین ۸ مهر ۱۴۰۲ را از ساعت ۳ صبح در انتخابی المپیک پاریس تماشا نمایید. این مسابقه را اختصاصی از آپارات اسپورت تماشا کنید.

نتایج

ملی پوشان والیبال ایران پس از شکست برابرآلمان در اولین دیدار خود، حالا در دومین دیدار باید از ساعت ۰۳:۰۰ بامداد فردا (دوشنبه ۱۰ مهر) به مصاف تیم اوکراین برود که فرصت مناسبی برای امتیازگیری شاگردان عطایی است.

ورزش سه، تیم ملی والیبال ایران که در گروه نخست انتخابی المپیک در برزیل به مصاف حریفان خود می‌رود، در دومین دیدارش از ساعت سه بامداد روز دوشنبه دهم مهرماه به وقت تهران به مصاف اوکراین خواهد رفت. جدالی که برای نخستین بار در تاریخ بین دو تیم برگزار می‌شود و این تیم به عنوان شصت‌ویکمین حریف مردان ایران در زمین حاضر می‌شود.

ملی‌پوشان کشورمان که در نخستین دیدار خود برابر آلمان سه بر یک نتیجه را واگذار کردند، مقابل شصت و یکمین حریف خود تلاشی مضاعف خواهند داشت تا با پیروزی برابر اوکراین به کسب نتایج بهتر در ادامه مسابقات انتخابی المپیک امیدوار شوند.

تیم ملی والیبال ایران ۲۵ مردادماه سال ۱۴۰۱ در دیداری تدارکاتی مقابل اوکراین قرار گرفت و در این مسابقه که در سالن مُسیر شهر رادوم برگزار شد، شاگردان بهروز عطایی با نتیجه سه بر یک و با امتیازهای ۲۹ بر ۲۷، ۲۶ بر ۲۸، ۳۷ بر ۳۵ و ۲۵ بر ۱۹ نتیجه را به حریف واگذار کردند.

تیم ملی والیبال اوکراین ۱۴ شهریور سال گذشته و در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات قهرمانی مردان جهان موفق به شکست هلند شد و عنوان شگفتی‌ساز این رقابت‌ها را به دست آورد. این تیم در نهایت رتبه هفتم قهرمانی مردان جهان ۲۰۲۲ را به دست آورد که بهترین عملکرد مردان والیبال اوکراین در این مسابقات محسوب می‌شود.

اوکراین که دو بار حضور در قهرمانی مردان جهان را تجربه کرده است، در سال ۱۹۹۸ برای نخستین بار در این رقابت‌ها شرکت کرد و در جایگاه دهم قرار گرفت. این تیم تاکنون سهمیه المپیک کسب نکرده است و امسال برای کسب نخستین سهمیه خود در تاریخ به مصاف حریفان می‌رود و کار بسیار سختی پیش رو دارد.

اوکراین در جایگاه ۱۶ رنکینگ فدراسیون جهانی والیبال است و در دیدار اول خود برابر کوبا با نتیجه ۳ برصفر مغلوب شد و حرفی برای گفتن نداشت.

نظرات