فیلم جنجالی رقص شمشیر مدیرکل خلیج فارس وزارت خارجه در هتل اسپیناس را کامل ببینید

0

فیلم جنجالی رقص مدیرکل خلیج فارس وزارت خارجه در مراسم روز ملی عربستان در هتل اسپیناس تهران را کامل ببینید که باعث واکنش های زیادی شد در ادامه مطلب فیلم رقص محمد علی بک مدیرکل خلیج فارس وزارت خارجه را کامل ببینید که از ساعاتی پیش به خبر داغ روز در شبکه های اجتماعی تبدیل شده و با واکنش های انتقادی مواجه شده است

فیلم جنجالی رقص شمشیر مدیرکل خلیج فارس وزارت خارجه در هتل اسپیناس را کامل ببینید

فیلم جنجالی رقص مدیرکل خلیج فارس وزارت خارجه در هتل اسپیناس را کامل ببینید

فیلم منتشر شده از رقص محمد علی بک مدیرکل خلیج فارس وزارت خارجه در هتل اسپیناس تهران با واکنش های فراگیری از سوی کاربران فضای مجازی را در پی داشت. این فیلم باعث شد تا برخی از کاربران تعجب کرده و بگویند: بسوزه پدر سیاست!!

فیلم رقص عربی مدیر کل خلیج فارس وزارت خارجه

گفتنی است، سفیر عربستان سعودی در تهران، ویدئویی از حضور محمد علی بک، مدیر کل خلیج فارس وزارت امور خارجه در رقص شمشیر مراسم روز ملی این کشور در هتل اسپیناس منتشر کرده‌است که در ویدئوی زیر مشاهده می کنید:

عبدالله بن سعود العنزی سفیر عربستان سعودی در تهران، ویدیویی از حضور و همراهی محمد علی بک، مدیر کل خلیج‌فارس وزارت امور خارجه در رقص شمشیر مراسم روز ملی این کشور در هتل اسپیناس منتشر کرده‌ است. ویدئو از توئیتر سارا معصومی، روزنامه‌نگار

حالا حضور مدیرکل خلیج‌فارس وزارت خارجه در مراسم رقص شمشیر روز ملی عربستان در تهران در شبکه های اجتماعی وایرال شده و واکنش هایی نیز در پی داشته است.

تصاویر مقام وزارت خارجه ایران در رقص شمشیر سعودی‌ها در هتل اسپیناس تهران! را ببینید. این برنامه همزمان به مناسبت روی ملی عربستان برگزار شده و معمولا با رقص شمشیر جشن گرفته میشود.

واکنش ها

بسوزه پدر سیاست ،،یک شبه دشمن میشه برادر تنی !!!! تکلیف اون همه حاجی که زیر دست و پا له شدن هم هیچ … نشان به روز قیامت

——-
عجب رسمیه رسم زمونه !!!!

——–

فقط اون پرايدي كه ميون اون همه خودرو بنز و تويوتا از پاركينگ اومد بيرون ، چه جلوه اي داشت . ما شا الله.

—-
خاک واچوک…

نظرات