arongroups

تصاویر و تیپ بازیگران در جشن حافظ ۱۴۰۲ + حواشی و جنجال ها

0

تصاویر و مدل لباس بازیگران ایرانی در مراسم جشن حافظ ۱۴۰۲ با حواشی جنجالی بازیگران و هنرمندان سینمای ایران در جشن حافظ سال ۱۴۰۲ از مدل لباس تا جنجال ها مشاهده کنید.

تصاویر و تیپ بازیگران در جشن حافظ ۱۴۰۲ + حواشی و جنجال ها

عکسهای بازیگران در جشن حافظ ۱۴۰۲

جشن حافظ با شور و هبجان بیشتری ۸مهر ماه برگزار شد و عکس ها و تیپ بازیگران نسیت با سال های قبل تفاوت داشت و خبری از لباس های عجیب و غریب نبود و این مراسم بدون حاشیه برگزار شد.

به گزارش مهر، بیست و دومین مراسم سینمایی، تلویزیونی دنیای تصویر (تندیس حافظ) امشب شنبه هشتم مهرماه در سالن رویال هال هتل اسپیناس پالاس برگزار شد.

در این مراسم که با حضور جمعی از هنرمندان همراه است از بهزاد فراهانی به پاس یک عمر فعالیت هنری تجلیل شد.

هادی حجازی فر، نوید محمودی، رضا کمالی، یکتا ناصر، ایمان صفا، دارا حیایی، مهدی مکی، سارا حاتمی، سیاوش صفاریان پور و جمعی از هنرمندان سینما و تلویزیون در این مراسم حضور دارند.

تصاویر و تیپ بازیگران در جشن حافظ ۱۴۰۲ + حواشی و جنجال ها

این مراسم که اعلام شده بود ساعت ۱۹:۳۰ برگزار می‌شود ساعت ۲۱ با سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد.

افتتاحیه مراسم با ترانه‌ای از محسن چاوشی با ترجیع بند «ملکا ذکر تو گویم» و تصاویری از فیلم‌های «محمد رسول الله» مجید مجیدی، «محمد (ص)» مصطفی عقاد و … آغاز شد.

همچنین در ادامه نماهنگی از تصاویر و سخنان زنده یاد علی معلم که بنیانگذار این مراسم است به پخش رسید.

سپس مریم مومن بازیگر سینما و تلویزیون که با سریال «بانوی عمارت» شناخته می‌شود در جایگاه حاضر شد و با خوشامدگویی به مهمانان شعری از حافظ خواند.

وی در سخنانی گفت: برای من افتخاری بود چند دقیقه‌ای روی این صحنه بودم جایی که پیشکسوت‌ها حضور داشتند. امیدوارم دفعه بعد که روی این صحنه می‌آیم برای جایزه باشد.

عکس بازیگران در جشن حافظ ۱۴۰۲ + حواشی و جنجال ها

سپس محمدرضا علیمردانی مجری و بازیگر روی صحنه رفت تا اجرای مراسم را به عهده بگیرد.

وی با بیان اینکه چه خوشبختم که اجرای این برنامه باشکوه به عهده من است، اظهار کرد: عذرخواهی می‌کنم از طرف گروه برگزار کننده به خاطر تاخیری که پیش آمد. مجبور شدیم صبر کنیم تا عزیزانی که در راه یا ترافیک بودند برسند.

عکس های جشن حافظ 1402

اجرای قطعه اول این مراسم را رضا یزدانی خواننده بر عهده داشت که شعری از حافظ را اجرا کرد.

در ادامه اولین بخش از مراسم به تجلیل از بهزاد فراهانی اختصاص داشت که در قالب یک کلیپ هنرمندانی، چون محمد رحمانیان، رضا بابک، شهرام گیل آبادی، عباس جهانگیریان درباره او سخن گفتند.

در ادامه محمد رحمانیان کارگردان تئاتر، آذر معماریان و شقایق فراهانی روی صحنه رفتند تا از این هنرمند تجلیل کنند.

تصاویر و تیپ بازیگران در جشن حافظ ۱۴۰۲ + حواشی و جنجال ها

رحمانیان در سخنانی روی صحنه بیان کرد: حالا که اسم او آمده، است اجازه دهید درباره این ۶۰ سال بگویم. او به عنوان بازیگر، نویسنده و کارگردان اگر نبود بسیاری از آثار سینما از جمله «سفر سنگ» کیمیایی نبود.

وی ادامه داد: او پرویز پرستویی، مجید کربلایی نجف و … را معرفی و تربیت کرد. او اگر نبود بخشی از تاریخ ایران نبود، مگر می‌توان نام فراهانی، عباس جوانمرد، آوانسیان را نبرد. ما سی سال است که با هم کار و زندگی می‌کنیم و الان من جای همه شاگردان او اینجا ایستاده ام.

جایزه یک عمر فعالیت هنری برای بهزاد فراهانی

تصاویر و تیپ بازیگران در جشن حافظ ۱۴۰۲ + حواشی و جنجال ها

فراهانی در سخنانی در پاسخ به تشویق‌های مردم عنوان کرد: برای اولین بار به خودم حسودی ام شد.

این بازیگر در ادامه از یدالله شیراندامی یاد کرد. او همچنین از علی معلم یاد کرد و گفت: وقتی علی معلم در کلاس بود وزن کلاس تغییر می‌کرد.

وی اضافه کرد: علی بسیار راستگو بود. شجاع بود. او پاک بود، بسیار خلاق بود و اهل سانسور نبود و شاید به دلیل ویژگی‌هایی که داشت به مطبوعات کشیده شد.

در ادامه آذر معماریان به حضار خیرمقدم گفت و سپس امید معلم دبیر این رویداد در جایگاه قرار گرفت و در سخنانی بیان کرد: ما بیش از هر زمان دیگری به همدلی نیاز داریم. مهمترین رکن جامعه فرهنگ آن است و ما بدون فرهنگ و هنر زنده نیستیم و اهالی هنر از کلیت جامعه پاسداشت می‌کنند.

وی در بخشی دیگر از صحبت هایش در سخنانی بدون اشاره مستقیم به حواشی نبود آثار صداوسیما در میان نامزد‌ها بیان کرد: هرآنچه در حافظ می‌بینید حاصل یک داوری حرفه‌ای است. هیچ گاه با یک فیلم یا مجموعه براساس سیاست رفتار نشده است. بر این عقیده ایم اگر مجموعه‌ای در میان نامزد‌ها نیست اشکالاتی وجود داشته است که آن مجموعه‌ها نیستند.

عکس های جشن حافظ ۱۴۰۲

عکس بازیگران در جشن حافظ 1402

عکس های جشن حافظ 1402

مریم مومن در عکس بازیگران در جشن حافظ 1402

هدیه بازوند در عکس بازیگران در جشن حافظ 1402

رویا افشار در عکس بازیگران در جشن حافظ 1402

عکس بازیگران در جشن حافظ 1402

نظرات