آدرس سایت خرید آنلاین بلیت بازی سپاهان و الاتحاد ۱۰ مهر ۱۴۰۲ و قیمت بلیط

1

آدرس سایت خرید آنلاین بلیت بازی سپاهان و الاتحاد ۱۰ مهر ۱۴۰۲ و قیمت بلیط

خرید بلیط الکترونیکی بازی سپاهان و الاتحاد در لیگ قهرمانان آسیا که روز دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ برگزار میشود آغاز شده و فوتبال دوستان و هواداران تیم های سپاهان – الاتحاد می توانند از ساعت اعلام شده بلیت بازی را از طریق سامانه بلیت فروشی اختصاصی سپاهان به نشانی fooladsepahansport.com تهیه کنند.

آدرس سایت خرید آنلاین بلیت بازی سپاهان و الاتحاد 10 مهر 1402 و قیمت بلیط

خرید بلیط بازی سپاهان و الاتحاد لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۳ – ۱۴۰۲

سامانه بلیت فروشی سپاهان و الاتحاد به میزبانی اصفهان از ۶ مهر ۱۴۰۲ به روی علاقمندان حضور به ورزشگاه باز شده است. دیدار تیم‌های فوتبال فولاد مبارکه سپاهان ایران و الاتحاد عربستان در چارچوب هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا ساعت ۱۹:۳۰ روز دوشنبه ۱۰ مهر ماه در ورزشگاه نقش‌جهان برگزار خواهد شد.

بلیت فروشی این دیدار آغاز شد و هواداران تیم های سپاهان و الاتحاد می‌توانند با مراجعه به سامانه fooladsepahansport.com اقدام به تهیه بلیت در جایگاه مورد نظرشان بپردازند.

سایت ویژه بلیت فروشی سپاهان ایران و الاتحاد عربستان در چارچوب مسابقات قهرمانان آسیا به نشانی http://fooladsepahansport.com در اختیار متقاضیان بوده و افراد علاقه مند می توانند با مراجعه به سایت، بلیت خود را خریداری کنند.

بلیت فروشی سپاهان و الاتحاد عربستان ۱۰ مهر ۱۴۰۲

باشگاه سپاهان با انتشار اطلاعیه‌ای خبر از آغاز بلیت فروشی دیدار این تیم برابر الاتحاد عربستان داد.

در این اطلاعیه آمده «با توجه به انجام پیگیری‌های لازم از مراجع ذی‌صلاح جهت دریافت مجوز برگزاری بازی سپاهان ایران و الاتحاد عربستان با حضور هواداران، به اطلاع می‌رساند مجوز حضور تماشاگران از سوی مسئولان مربوطه صادر شد و سامانه فروش بلیت در دسترس قرار گرفته است.»

در بخش دیگری از این اطلاعیه عنوان شده که «از هواداران عزیز تقاضا می‌گردد بلیت مسابقه را صرفاً از سامانه معرفی شده دریافت کرده و به هیچ عنوان بدون دریافت بلیت به ورزشگاه مراجعه ننمایند، از ورود افراد بدون بلیت به ورزشگاه جلوگیری به عمل خواهد آمد. هواداران دارنده باساکارت می‌توانند بلیت مسابقه را با ۵۰ درصد تخفیف از سامانه دریافت نمایند.»

این خبر در حالی از سوی روابط عمومی باشگاه سپاهان مطرح شد که با چک کردن سایت بلیت فروشی این مسابقات مشخص شد جایگاه بانوان در این مسابقه بلیت فروشی نمی‌شود.

گفتنی است هواداران می‌توانند بلیت دیدار سپاهان اصفهان الاتحاد عربستان را که در چارچوب هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا روز دوشنبه ۱۰ مهر در نقش جهان برگزار می‌شود را از طریق سایت fooladsepahansport.com خریداری کنند.

برنامه فروش

به گزارش “ورزش سه”، دقایقی پیش باشگاه سپاهان اعلام کرد که با «دریافت مجوز برگزاری بازی با الاتحاد با حضور هواداران» فروش بلیت نیز آغاز شده و از طریق سامانه انجام می‌شود.

باشگاه سپاهان همچنین از هوادارانش درخواست کرد: بلیت مسابقه را صرفا از سامانه معرفی شده دریافت کرده و به هیچ عنوان بدون دریافت بلیت به ورزشگاه مراجعه ننمایند، از ورود افراد بدون بلیت به ورزشگاه جلوگیری به عمل خواهد آمد.

نکته جالب اینکه باشگاه سپاهان برای هوادارانی که کارت هواداری این باشگاه را دارند، ۵۰ درصد تخفیف در نظر گرفته که عدد بالایی محسوب می‌‎شود.

قیمت بلیط

باشگاه سپاهان قیمت ۵۰۰ هزار تومانی را برای بلیت جایگاه ویژه و ۲۰۰ هزار تومانی را برای جایگاه عادی در نظر گرفته که عدد نسبتا بالایی محسوب می‌شود.

بر اساس اطلاعات موجود در سامانه کمتر از ۳۰ هزار بلیت برای فروش در اختیار هواداران قرار گرفته و باید دید در ادامه این تعداد افزیش خواهد یافت یا خیر.

ورود کاروان ال‌اتحاد در اصفهان

شنیده‌ها حاکی از آن است کاروان تیم الاتحاد عصر امروز شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ و حوالی ساعت ۱۶ با هواپیمای شخصی این تیم به فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان خواهد رسید.

قرار است مدیران باشگاه سپاهان با حضور در فرودگاه از کاروان تیم عربستانی استقبال کنند و نوعی خوشامدگویی رسمی از سوی طلایی‌پوشان انجام گیرد.

تیم الاتحاد عربستان پس از حضور در اصفهان تمرین پیش از بازی خود را بعدازظهر فردا، یکشنبه، در ورزشگاه نقش‌جهان انجام خواهد داد و به استقبال دیدار با سپاهان خواهد رفت.

1 دیدگاه در “آدرس سایت خرید آنلاین بلیت بازی سپاهان و الاتحاد ۱۰ مهر ۱۴۰۲ و قیمت بلیط

  1. کیان افرا زنده گفت:
    9
    2

    سپاهان ۲٫ ۱ برند

نظرات