علت خودکشی بازیکن نیس فرانسه چه بود؟ +‌عکس و ماجرای خودکشی

0

علت خودکشی بازیکن نیس فرانسه چه بود؟ +‌عکس و ماجرای کامل

خودکشی بازیکن نیس فرانسه روی پل مانیان واقع در شهر نیس فرانسه موجب نگرانی هم تیمی های او شد اما در دقیقه نود از این تصمیم منصرف شده و حال در سلامت و امنیت کامل قرار دارد.

علت خودکشی بازیکن نیس فرانسه چه بود؟ +‌عکس و ماجرای خودکشی

خودکشی بازیکن نیس فرانسه

گفته میشود الکسیس بکا بکا بازیکن باشگاه فوتبال نیس فرانسه بوده که قصد خودکشی داشته و برای همین بر روی یکی از پل های شهر پاریس به نام مانیان رفته تا خودش را به پایین پرت کند. اما ناگهان منصرف شده. پلیس می گوید در حال حاضر حال او خوب است و در شرایط روحی خوبی بسر می برد.

هنوز علت خودکشی بازیکن نیس مشخص نشده و باشگاه وی نیز از علت قصد خودکشی بازیکنش امتناع می کند.

به گزارش سایت دیده بان ایران؛ با اعلام باشگاه نیس، الکسیس بکا بکا که صبح امروز با حضور روی پل مانیان واقع در شهر نیس، قصد خودکشی داشت، از این تصمیم منصرف شده و حال در سلامت و امنیت کامل قرار دارد.

حواشی

با حضور ماموران پلیس، آتش نشانی و روان شناس ها، این بازیکن جوان از تصمیم خود برای پریدن از پل صد متری شهر نیس منصرف شد تا خیال تمام هواداران فوتبال راحت شود. نیس حمایت کامل خود از این بازیکن و پیگیری شرایط روحی روانی او توسط روانشناسان را تایید کرد.

به ادعای برخی از منابع فرانسوی از جمله BFM، یک بازیکن حرفه‌ای فوتبال فرانسه با حضور روی پل مانیان واقع در شهر نیس، قصد خودکشی دارد.

این منبع معتبر نامی از بازیکن اشاره شده نیاورده اما تایید می‌کند که او بازیکن تیم اصلی نیس است. او با قرارگیری در لبه پل که ۱۰۰ متر از سطح زمین ارتفاع دارد، اعلام کرده که می‌خواهد خود را به پایین بیاندازد. ماموران پلیس و آتش‌نشانی حالا در صحنه حضور دارند و در تلاش برای منصرف کردن فوتبالیست مورد اشاره هستند.

خبرگذاری France Bleu Azur مدعی شده که این بازیکن الکسیس بکا بکا، هافبک ۲۲ ساله نیس است. موضوعی که تاکنون مورد تایید منابع دیگر قرار نگرفته است.

نظرات