مدل بافت پاییزه + جدیدترین بافت سال ۱۴۰۲

0

در این پست می توانید جدیدترین مدل های مانتو بافتنی دستبافت و ماشینی و مدل بافت پاییزه و جدیدترین بافت سال ۱۴۰۲ و مدل بافت زنانه پاییزی و گلچینی از زیباترین مدل بافت زنانه پاییزی مدرن و جذاب و جذاب ترین بافت پاییزی دخترانه را مشاهده کنید.

مدل بافت پاییزه

مدل بافت پاییزه

احتمالا این اتفاق برای اکثریت افراد پیش آمده‌است که با شروع فصل پاییز، تغییرات ناگهانی آب‌وهوا و ورود یک‌دفعیِ هوا از گرمای تابستان به سرمای این فصل، در انتخاب نوع لباس مناسب دچار سردرگمی شده باشند. از این رو با فرا رسیدن فصل پاییز یک خانه تکانی اساسی در کمد لباس هر فرد باید اتفاق بیوفتد.

مدل بافت پاییزه

مدل بافت پاییزه

لباس­های نازک و خنک برای این فصل دیگر کاربرد ندارند. جنس لباس­هایی که برای فصل پاییز استفاده می­شود کمی متفاوت است. لباس­های پاییزه بافت ضخیمی خواهند ­داشت. در این فصل نه می‌شود از لباس‌ها و پارچه‌های نخی تابستانی استفاده کرد و نه می‌شود از پارچه‌های بسیار گرم که در فصل زمستان کاربرد دارند استفاده کرد. هوای سرد این فصل و باران­های پاییزی معیار اصلی افراد برای انتخاب لباس در این فصل می­باشد. لباس­ها و پوشاکی در این فصل استفاده می­شوند که با شرایط آب­ و هوایی فصل پاییز متناسب باشند.

مدل بافت پاییزه

آشنایی با پارچه شنل بافت

مدل بافت پاییزه

پارچه شنل بافت (Chanel tweed) به عنوان یک پارچه پرطرفدار برای دوخت لباس های رسمی زنانه شناخته می شود. احتمالا تا به حال حتما با این پارچه یا حداقل نام آن مواجه شدید. یکی از دلایل نامگذاری این پارچه با عنوان شانل، برند شانل است. در واقع این پارچه یکی از پرکاربرترین پارچه ها در طراحی و تولید محصولات کوکو شانل است. این برند لوکس و گران قیمت در طراحی انواع کت و دامن و کت و شلوارهای زنانه خود، از پارچه شنل بافت استفاده می کند.

مدل بافت پاییزه

مدل بافت پاییزه

به طور کلی پارچه شنل بافت، در دسته پارچه های توییت قرار می گیرد. این پارچه بافتی برجسته و تار و پودی دارد. در واقع در هنگام لمس شانل شما می توانید به راحتی الیاف در هم تنیده شده را ببینید و لمس کنید.

مدل بافت پاییزه

البته باید گفت، به نظر همین ویژگی این پارچه تا به این حد جذاب کرده است. تاریخچه پارچه بافت به اوایل قرن ۱۹ باز میگردد. در ابتدا برای بافت این پارچه از الیاف پشمی استفاده می کردند. امروزه انواع الیاف مصنوعی مانند اکریلیک و پلی آمید نیز در تولید این پارچه به کار گرفته می شود.

نظرات