آیا مدارس شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ تعطیل است؟| تعطیلی مدارس فردا ۸ مهر ۱۴۰۲ (جدید)

0

آیا مدارس شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ تعطیل است؟| تعطیلی مدارس فردا ۸ مهر ۱۴۰۲ (جدید)

آیا مدارس شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ تعطیل است؟| تعطیلی مدارس فردا ۸ مهر ۱۴۰۲ به علت گرد و خاک و ریزگرد و آلودگی هوا و آیا تعطیل است؟ یا خیر اطلاعیه تعطیلی مدارس فردا تعطیله ،فردا ادارات و مدارس تعطیل است یا نه برای گرد و خاک و ریزگرد و آلودگی هوا و وضعیت تعطیلی مدارس فردا شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ در تهران و شهرها از حرف تازه میخوانید.

اطلاعیه فوری آخرین خبر تعطیلی مدارس شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ مشخص شد به علت آلودگی هوا و گرد و خاک در تهران و البرز و ایلام و شهرهای جنوبی ، اصفهان ، تبریز ، زاهدان، زابل خوزستان ، اهواز ، یزد ، تهران ، بوشهر ، زنجان ، اصفهان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز ، اراک ، سیستان و بلوچستان و زابل و زاهدان فردا شنبه هشتم مهر مدارس تعطیل نیست و دانش اموزان به شایعات توجه نکنند و فردا باید به مدرسه بروند و تمامی کلاس ها به صورت حضوری دایر است

آیا مدارس شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ تعطیل است؟| تعطیلی مدارس فردا 8 مهر 1402 (جدید)

وضعیت تعطیلی مدارس شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ مشخص شد

فوری: با توجه شیوع ویروس نیپا و اوج گیری ویروس کرونا در ایران احتمال تعطیلی مدارس در روز شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ در ایران وجود دارد و تا ساعاتی دیگر به اطلاع شما خواهد شد. تا این لحظه تمامی مدارس در شهرهای تهران و دیگر شهرهای ایران دایر بوده و تعطیل نیست.

در حال تکمیل…

ادارات و مدارس فردا شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ تعطیل می شود؟

خیر، قرار نیست مدارس روز شنبه هشتم مهر ۱۴۰۲ تعطیل شود و از این رو تمامی مدارس باز هستند. تاکنون هیچ نهاد رسمی تعطیل بودن ادارات و مدارس روز شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ را اعلام نکرده است و دانش آموزان به اخبار کذب و شایعات توجهی نکنند. در واقع احتمال تعطیلی مدارس و ادارات در روز شنبه ۸ مهرماه ۱۴۰۲ وجود ندارد و تمامی مدارس در شهرهای تهران و دیگر شهرهای ایران دایر بوده و باز می باشد.

وضعیت هواشناسی شهرها فردا هشتم مهر

صادق ضیاییان در گفتگو با ایسنا درباره شرایط جوی کشور اظهار کرد: طی روز‌ شنبه ( ۸ مهر) در غالب نقاط کشور جوی نسبتا پایدار انتظار می‌رود. طی پنج روز آینده در نوار شرقی کشور به‌ویژه منطقه زابل در بعضی ساعات افزایش سرعت وزش باد و خیزش گردوخاک انتظار می‌رود و احتمال شکل گیری توده گردوخاک روی کشور عراق وجود دارد که مرز‌های غربی و جنوب غرب کشور را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد. سه‌شنبه و چهارشنبه خلیج فارس، غرب تنگه هرمز و دریای خزر مواج خواهد بود.

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده نیز اظهار کرد: آسمان تهران فردا (۵ مهر) کمی ابری و گاهی افزایش باد با حداقل دمای ۱۸ و حداکثر دمای ۲۷ درجه سانتیگراد و روز پنجشنبه (۶ مهر) کمی ابری و گاهی وزش باد با حداقل دمای ۱۷ و حداکثر دمای ۲۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، شنبه در اکثر مناطق کشور جو نسبتاً پایداری حاکم می‌شود. طی ۵ روز آینده در نوار شرقی کشور به‌ویژه منطقه زابل در برخی ساعات افزایش سرعت وزش باد و خیزش گردوخاک انتظار می‌رود.

نظرات