بیوگرافی نوشاد عالمیان بازیکن تنیس روی میز و ملی پوش ایرانی و همسرش + افتخارات

0

بیوگرافی نوشاد عالمیان بازیکن تنیس روی میز و ملی پوش ایرانی و همسرش + افتخارات

بیوگرافی نوشاد عالمیان

نوشاد عالمیان : زاده ۳۰ ابان ۱۳۷۰ در بابل بازیکن تنیس روی میز و ملی‌پوش اهل ایران است.در ادامه به معرفی و بیوگرافی نوشاد عالمیان بازیکن تنیس روی میز و همسرش و فرزندانش و آثار و اینستاگرام وی می پردازیم. با ما همراه باشید.

نوشاد عالمیان

او فارغ التحصیل لیسانس رشته تربیت بدنی از دانشگاه آیت الله مدنی آمل است، وی برادر بزرگتر نیما عالیمان دیگر تنیسور مشهور ایران می باشد

سوابق

وی فعالیت خود را ۱۹۹۸ شروع کرده‌است و موفقیت‌های زیادی داشته‌است. او در سال ۲۰۰۰ با ورود به تیم ملی نونهالان به عرصه ملی راه پیدا کرد و در تمام رده‌های تیم ملی تنیس روی میز ایران حضور داشته ‌است. او هم‌اکنون عضو باشگاه توقینیه فویلارد است. او سابقه حضور در دو المپیک لندن و ریو را دارد.وی در سال ۲۰۲۰ _ ۲۰۲۱ در تیم باشگاه فراسنج و لیگ برتر بزرگسالان حضور دارد.برادر او نیما عالمیان هم در همین رشته فعالیت میکند که توانست دو بار فرصت حضور در المپیک ۲۰۱۶ ریو دوژانیرو و المپیک ۲۰۲۰ توکیو را کسب کند.او توانست در مسابقات قهرمانی جوانان جهان در رشتهٔ تنیس روی میز در اسپانیا مقام پنجم را کسب کند. وی در مسابقات لوکزامبورگ مدال طلا را کسب کرد[و در مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۱۲ لندن با کسب مقام قهرمانی آسیای میانه به المپیک لندن راه یافت.اودر تاریخ ۱۷ آذرماه ۹۱ در مرحله نهایی مسابقه‌های پینگ پنگ تورهای جهانی در چین، در رده سنی امید (زیر ۲۱ سال) با قبول شکست مقابل حریفی از آلمان، نایب قهرمان این رقابت‌ها شد. وی با کسب دو عنوان قهرمانی در تورهای جهانی آلمان و کویت دو عنوان سومی در رقابت‌های جهانی کره جنوبی و لهستان توانسته بود با کسب امتیازات لازم جواز حضور در فینال تورهای جهانی در رده سنی امید را بدست آورد.وی در شهریور سال ۱۳۹۷ موفق شد با پیروزی بر رقیبانی از ویتنام و کره جنوبی به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرده و در این مرحله با شکست حریفی از هنک کنگ ضمن صعود به مرحله ی نیمه نهایی مدال برنز خود را قطعی کرد.در مسابقه نیمه نهایی در چهار گیم مغلوب لیو گایوآن از چین شد و به مدال برنز بسنده نمود. این مدال پس از ۵۲ سال در بازیهای آسیایی و در قسمت انفرادی برای تنیس روی میز ایران کسب شد. ناگفته نماند در سال ۱۳۹۵، با ۱۹۹۵ امتیاز و ۱۰ رده صعود جایگاه ۱۲۲ دنیا را به خود اختصاص داده است.همچنین در رده بندی فدراسیون جهانی تنیس روی میز در سال ۲۰۱۸ نوشاد عالمیان با ۶۰۴۹ امتیاز و با ۲۰ پله صعود در رده ۷۲ رنکینگ جهانی ایستاده است.کسب رنکینگ ۵۳ در مسابقات آسیایی ۲۰۲۳ و کسب رنکینگ ۲۲ در مسابقات دوبل آسیایی ۲۰۲۳ .

بیوگرافی نوشاد عالمیان

همسر نوشاد عالمیان کیست

او در ۱۰ خرداد ۹۳ در سن ۲۳ سالگی ازدواج کرده است.

صفحه اینستاگرام

پیج رسمی و صفحه شخصی این بازیگر عزیز در اینستاگرام با نشانی noshadalamiyan در دسترس عموم قرار دارد.

دیگر عکس های نوشاد عالمیان

همسر نوشاد عالمیان

نوشاد عالمیان کیست

افتخارات نوشاد عالمیان

اینستاگرام نوشاد عالمیان

عکس های نوشاد عالمیان

نوشاد عالمیان در بازی آسیایی هانگژو

زندگینامه نوشاد عالمیان

گفتگو با نوشاد عالمیان

همراه ما باشید

نظرات