دنیس اکرت فوتبالیست ایرانی الاصل کیست و اهل کجاست +‌عکس جدید و افتخارات

0

دنیس اکرت فوتبالیست ایرانی الاصل کیست و اهل کجاست +‌عکس جدید و افتخارات

دنیس اکرت فوتبالیست متولد ۹ ژانویه ۱۹۹۷ در بن، آلمان بازیکن فوتبال دورگه آلمانی ایرانی است که برای باشگاه یونیون سن ژیلواز در لیگ برتر بلژیک بازی می کند. او ۲۶ سال سن دارد و نامش بعد از مصاحبه با برنامه فوتبال ۱۲۰ درباره نسبت با آناهیتا درگاهی بازیگر سینما در مهر ماه ۱۴۰۲ و علاقه به بازی در تیم ملی فوتبال ایران بر سر زبان ها افتاد. دنیس اکرت برادرزاده آناهیتا درگاهی بازیگر ایرانی است و در در طول مسیر فعالیت های ورزشی خود در فوتبال، در باشگاه های آلمانی کلن، آلمانیا آخن، بورسیا مونشن گلادباخ، باشگاه سلتاویگو، یونیون سن ژیلوار و تم ملی فوتبال آلمان زیر ۱۹ سال ها بازی کرده است.

بیوگرافی و سوابق دنیس اکرت (Dennis Eckert) بازیکن فوتبال، عکس های شخصی و دنیس اکرت فوتبالیست کیست؟ و همسرش +عکسهای خانوادگی و افتخارات از بن تا مسابقات جهانی و پیج اینستاگرام و خانواده اش و پدر و مادر در زندگینامه کامل وی در مجله حرف تازه می خوانید.

دنیس اکرت فوتبالیست ایرانی الاصل کیست و اهل کجاست +‌عکس جدید و افتخارات

زندگینامه و بیوگرافی دنیس اکرت

دنیس اکرت بازیکن فوتبال ایرانی الاصل در ۹ ژانویهٔ ۱۹۹۷ ‏در بن به دنیا امده و برادرزاده آناهیتا درگاهی بازیگر می باشد.

دنیس دارای قد ۱٫۸۳ متر بوده و در حال حاضر در پست مهاجم/ وینگر برای یونیون سن ژیلواز بازی می کند و در ۱۳ یازی ۷ گل به ثمر رسانده است

او بطور حرفه ای از نوجوانی وارد فوتبال شد و برای اولین برای تیم کلن در لیگ برتر آلمان به میدان رفت. او پس از درخشش در کلن به تیم ملی زیر ۱۹ سال آلمان پیوست. وی در چند مسابقه فوتبال در باشگاه های مهم حضور داشته و اختارات زیادی کسب کرده است. اکرت در زمان مربیگری کی روش در ایران آرزو کرده بود که در تیم ملی فوتبال ایران که اصالتش است باز کند و حالا شاید این آرزو توسط قلعه نویی محقق شد تا او بتواند در جام جهانی و لیگ آسیا برای فوتبال ایران باز کند

بیوگرافی دنیس اکرت فوتبالیست ایرانی الاصل کیست و اهل کجاست +‌عکس جدید و افتخارات

سوابق ورزشی

آقای دنیس اکرت بازیکن فوتبال دورگه آلمانی ایرانی و عضو تیم ملی فوتبال آلمان است که برای تیم یونیون سن ژیلواز در لیگ برتر بلژیک بازی می کند. او یکی از فوتبالیست های ایرانی تبار است که در جدیدترین مصاحبه خود با برنامه فوتبال ۱۲۰ گفت: آناهیتا درگاهی عمه من است

او از چهار سالگی بازی فوتبال با آکادمی اس سی پولهایم آلمان آغاز کرد و در بیست سالگی به تیم سلتاویگو اسپانیا ملحق شد و در حال حاضر نیز در تیم یونیون سن ژیل واز بلژیک بازی می کند.

خانواده و پدر و مادر دنیس اکرت

خانواده و پدر و مادر دنیس اکرت

پدر دنیس اکرت بازیکن ایرانی و برادر آناهیتا درگاهی بازیگر سینما می باشد، اما مادرش آلمانی اسست. پدرش اصالتا ایرانی می باشد. او از مادری گالیسیایی و پدری ایرانی در بن متولد شد.

وی در سال ۲۰۱۳، پس از حضور در باشگاه کلن و آلمانیا آخن به باشگاه جوانان مونشن‌گلادباخ پیوست. اکرت در ۵ سپتامبر ۲۰۱۵ اولین بازی خود را در رگیونالیگا در تساوی ۲–۲ مونشن‌گلادباخ در برابر اس‌‌اس‌وی‌جی ولبرت انجام داد.

اکرت در ۴ ژوئیه ۲۰۱۷؛ ابتدا به سلتاویگو بی که آن زمان در سگوندا دیویسیون بی حضور داشت، پیوست و در ۱۸ اوت ۲۰۱۸ اولین بازی خود را برای بزرگسالان در تساوی ۱–۱ مقابل اسپانیول در لا لیگا انجام داد. جایی که در دقیقه ۹۰ به‌جای ماکسی گومز به‌ عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت.

عکس ها و آلبوم تصاویر دنیس اکرت بازیکن

عکس پدر و مادر دنیس اکرت

او در سال ۲۰۱۹ به باشگاه اکسلسیور در لیگ برتر هلند پیوست و اولیت گل خود را مقایل اکسلسیور به ثمر برساند.

دنیس اکرت بازیکن، بعد از جدای از لیگ برتر هلند، با امضای قراردادی به مدت ۳ سال به اینگولشتات ۰۴ پیوست. او در اولین بازی خود برای این باشگاه در لیگا ۳ در ۱۵ سپتامبر ۲۰۱۹ در باخت ۲–۳ در مقابل باشگاه هالشر یک گل زد و یک پاس‌گل داد. او ۲۵ گل و ۱۵ پاس‌گل در ۷۸ بازی برای اینگولشتات را در کارنامه خود دارد.

اقای اکرت بازیکن ایرانی آلمانی، در فصل ۲۰۲۳–۲۰۲۲ با تیم بلژیکی یونیون سن ژیلواز پیوست و هم اکنون نیز در این تیم بازی می کند.

بیوگرافی دنیس اکرت فوتبالیست ایرانی آلمانی و همسرش کیست +‌عکس جدید و افتخارات

ازدواج و همسر

دنیس اکرت در سال ۲۰۲۱ با دوست دختر خود ازدواج کرده و متاهل می باشد.

اینستاگرام دنیس اکرت

پیج اینستاگرام Dennis yerai Eckert شامل ویدیوهایی از تمرینات و زندگی شخصی اش است.

سوابق و بیوگرافی دنیس اکرت فوتبالیست ایرانی الاصل کیست و اهل کجاست +‌عکس جدید و افتخارات

مصاحبه دنیس اکرت با برنامه فوتبال ۱۲۰

دنیس اکرت، لژیونر دو رگه ای که دومین گلزن حال حاضر لیگ بلژیک است، میهمان برنامه فوتبال ۱۲۰ بود.

به گزارش طرفداری، دنیس اکرت در بخش ابتدایی گفتگوی خود گفت:

فقط می‌توانم به فارسی سلام بدهم و بگویم چطوری؟

وی با اعلام اینکه فامیلی‌اش اکرت تلفظ می‌شود، گفت:

پدر من ایرانی است و به ایران هم آمده‌ام. آخرین بار هم ۶-۵ سال قبل به ایران آمده و به تهران رفتم. در تهران به یک پارک رفتم.

مهاجم تیم یونیون سن ژیل بلژیک که در این فصل موفق به ثمر رساندن ۵ گل در لیگ این کشور شده است، عنوان کرد:

تیم ما خیلی خوب کار می‌کند و من هم توانسته‌ام ۵ گل بزنم. در لیگ اروپا نیز ۲ گل زده‌ام. امیدوارم همین جور بتوانم ادامه بدهم.

اکرت در خصوص وضعیت مصدومیت خود، گفت:

یک صدمه خیلی ساده عضلانی دارم و خوب می‌شوم. هنوز نمی‌دانم به بازی با لیورپول میرسم یا خیر اما امیدوارم این اتفاق بیفتد. نمی‌توانم بگویم اره یا نه.

وی درمورد خطرناک‌ترین بازیکن لیورپول، توضیح داد:

قطعا محمد صلاح خطرناک‌ترین بازیکن‌شان است اما فکر می‌کنم تمام‌ تیم خطرناک هستند زیرا بازیکنان لیورپول کیفیت خیلی بالایی دارد و باید مراقب همگی آنها باشیم.

مهاجم تیم سن جیلویز درخصوص اینکه فوتبال و لیگ بلژیک در اروپا تا چه اندازه جدی گرفته می‌شود، گفت:

خیلی لیگ قوی‌ای داریم. خیلی از تیم‌های قوی کشورهای دیگر را شکست دادیم و خودمان را در چند سال اخیر ثابت کرده‌ایم. به نظرم لیگ خوبی داریم. الان ۵ نفر از بهترین بازیکنان را در لیگ‌های اروپایی داریم.

اکرت درمورد تفاوت فوتبال بلژیک با اسپانیا و آلمان که سابقه بازی در آنها را هم دارد هرچند در اسپانیا خیلی تجربه موفقی نداشت، گفت:

بازیکنان لالیگا خیلی تکنیکی هستند و خیلی باید بازیکنان قوی باشند تا بتوانند تصمیم‌های سریع در بازی بگیرند. در آلمان نیز بازی‌ها خیلی فیزیکی برگزار می‌شود و بازیکنان بدلیل فیزیکی بودن، خیلی تکل می‌زنند. بلژیک هم تقریبا شبیه آلمان است. به نظرم لیگ بلژیک و تیم‌هایشان هم در زمان خیلی خاصی قرار دارند تا خودشان را نشان بدهند.

مهاجم ایرانی _ اسپانیایی سن ژیلوار درخصوص مالکیت مشترک این باشگاه با برایتون انگلیس و اینکه با توجه به انتقال برخی بازیکنان از تیم بلژیکی به این تیم انگلیسی و همچنین برایتون به تیم‌های بزرگ لیگ جزیره، آیا خودش هم در چنین برنامه‌ای قرار دارد، عنوان کرد:

امیدوارم اینطور باشد. سعی می‌کنم با داشتن کیفیت بالا بتوانم در این مسیر قرار بگیرم. دوست دارم بتوانم در انگلیس بازی کنم و توانایی و سطح بازی در لیگ این کشور را هم دارم اما نمی‌خواهم زیاد روی آینده تمرکز کنم زیرا می‌خواهم در حال زندگی کرده و تمرکزم به الان باشد تا بتوانم بهترین کیفیت را از خودم نشان بدهم.

شناخت از فوتبال ایران

اکرت درمورد میزان شناخت خود از فوتبال ایران، گفت:

با تیم ملی ایران آشنایی دارم و بازی‌های ملی را دنبال می‌کنم. بازیکنان خیلی خوبی در سطح اروپا دارد که چند نفر از آنها را دیده‌ام. ایران تیم خیلی خوب و ملت جالبی دارد.

وی درمورد اینکه با توجه به ایرانی بودن پدرش آیا تاکنون به حضور در لیگ ایران یا تیم ملی فکر کرده است، پاسخ داد:

خیلی از افراد درمورد بازی کردن در ایران از من سوال می‌کنند. همانگونه که گفتم فعلا به این موضوع فکر نمی‌کنم بلکه روی باشگاه تمرکز داشته و سعی دارم در بازی های باشگاهی بهترین کیفیت را از خودم نشان بدهم. سایر مسائل به من مربوط نمی‌شود بلکه مربی تیم ملی تصمیم می‌گیرد مناسب این تیم هستم یا خیر؟

مهاجم تیم سن ژیلواز درمورد تیم مورد علاقه‌اش در دوران کودکی، گفت:

رئال مادرید. وقتی در اسپانیا بودم در تیم دوم سلتاویگو بازی می‌کردم و نتوانستم مقابل رئال مادرید بازی کنم. فعلا این موقعیت را نداشته‌ام اما تیم فوق العاده‌ای هستند.

وی درمورد بازی کردن مقابل تیم بایرلورکوزن و سردار آزمون، گفت: آن بازی را یادم می‌آید. آزمون بازیکن فوق‌العاده‌ای است. بازی خوبی انجام داد.

دنیس اکرت برادرزاده آناهیتا درگاهی

این مهاجم درپاسخ به این سوال که آیا اکنون فردی از خانواده اش در کشورمان حضور دارد، گفت:

فکر می‌کنم همه شما عمه من یعنی آناهیتا درگاهی که یک بازیگر معروف است بشناسید.

اکرت درمورد آرزوی فوتبالی‌اش، خاطرنشان کرد:

سوال خیلی خوبی بود. نمی‌دانم اما همیشه دوست داشتم کاری کنم تا پدر و مادرم به من افتخار کنند. بازی کردن در یک تیم بزرگ برای آینده ایده خوبی است. مثل الان هر روز تلاش کرده و سعی می‌کنم بهترین خودم را نشان بدهم اما از جایگاه فعلی خود خیلی خوشحال هستم و همه چیز عالی است.

بیوگرافی دنیس اکرت بازیکن فوتبال و همسرش

دنیس اکرت فوتبالیست ایرانی الاصل کیست و اهل کجاست +‌عکس جدید و افتخارات

دنیس اکرت بازیکن

 

نظرات