arongroups

معرفی بهترین مدل لوستر برای خانه های کوچک

0

اگر در یک خانه کوچک زندگی می کنید ، پیدا کردن وسایل روشنایی مناسب می تواند یک چالش باشد. شما چیزی می خواهید که شیک و زیبا به نظر برسد ، اما در محدوده فضای کوچک شما نیز متناسب باشد. یکی از گزینه های عالی برای روشنایی لوستر است.

لوسترها قطعات کلاسیک و بی انتها هستند که می توانند پیچیدگی را به هر اتاق اضافه کنند. در این مقاله بهترین مدل های لوستر را برای خانه های کوچک بررسی خواهیم کرد.

مدل لوستر

مینی لوسترها

لوسترهای مینی راه حل مناسب برای فضاهای کوچک هستند. آنها تمام زیبایی، روشنایی و ظرافت یک لوسـتر بزرگ را ارائه می دهند ، اما در یک طراحی کوچکتر و جمع و جور تر. لوسترهای مینی را می توان در ورودی های کوچک ، اتاق های ناهار خوری و حتی اتاق های خواب آویزان کرد تا یک لمس زیبا را به دکوراسیون فضای خود اضافه کنید.

لوسترهای کریستالی برای خانه های کوچک

لوسترهای کریستالی گزینه عالی دیگر برای خانه های کوچک است. آنها همه کاره هستند و می توانند در انواع اتاق ها مورد استفاده قرار گیرند. زیبایی لوستر کریستالی این است که نمایشگر خیره کننده ای از نور ایجاد می کند ، که می تواند هر فضایی را روشن تر کند. علاوه بر این ، طراحی زیبا آنها می تواند لمس لوکس را به خانه کوچک شما اضافه کند.

مدل لوستر

لوستر برای خانه های کوچک

لوسترهای طبلی

لوسترهای طبلی یک طراحی مدرن در طراحی لوستر کلاسیک است. آنها یک گزینه عالی برای خانه های کوچک هستند زیرا از لوسترهای سنتی ساده تر و براق هستند. آنها دارای شکل استوانه ای هستند و اغلب دارای پارچه یا سایه های فلزی هستند که می تواند به پراکندگی نور و ایجاد یک محیط نرم تر کمک کند.

مدل لوستر

لوسترهای روستایی

لوسترهای روستایی گزینه خوبی برای کسانی است که می خواهند لمس گرما را به خانه کوچک خود اضافه کنند. آنها غالباً از چوب یا فلز ساخته می شوند و دارای لهجه های روستایی مانند شاخه ها ، برگ ها یا مورچه ها هستند. لوسترهای روستایی را می توان در انواع اتاق ها ، از اتاق نشیمن تا اتاق خواب استفاده کرد.

لوسترهای اسپوتنیک

لوسترهای Sputnik یک گزینه عالی برای خانه های کوچک است که دارای طراحی مدرن یا معاصر هستند. آنها دارای یک شکل منحصر به فرد و Starburst هستند که می توانند یک درام و پیچیدگی را به هر اتاق اضافه کنند. لوسترهای اسپوتینگ در اندازه های مختلفی تولید میشوند ، بنابراین می توانید یکی از مواردی را انتخاب کنید که متناسب با فضای شما باشد.

مدل لوستر

به جنس لوستر توجه کنید.

هنگام انتخاب لوستر برای خانه های کوچک به جنس لوستر هم توجه کنید. لوسترها در جنس های متنوع از جمله برنز، برنج، فلز، چوب و شیشه ساخته می شوند. در خرید لوستـر سعی کنید جنس لوسـتر را متناسب با سایر لوازم دکوری در منزل انتخاب کنید. آلومینیومی، برنزی یا برنجی برای پذیرایی انتخاب کنید.

معرفی چند لوستر برای اتاق پذیرایی و خانه های کوچک

با پیشرفت علم طراحی داخلی انواع و اقسام لوسترها روانه بازار شده اند. شما میتوانید با توجه به سلیقه شخصی، بودجه، جنس لوسـتر، ارتفاع لوستـر و اندازه آن اقدام به خریدی هوشمندانه کنید. در ادامه به چند نمونه از لوسترهای معروف برای پذیرایی و خانه های کوچک اشاره کرده ایم.

  • لوستر چوبی
  • لوستر کریستالی
  • لوستر فانتزی
  • لوستر مدرن با اشکال هندسی
  • لوستر حبابی
  • لوستر مولکولی
  • لوستر سنتی
  • لوستر دیواری
  • لوستـر روستیک
  • لوستـر برنزی

قیمت و خرید لوستر برای پذیرایی کوچک

در این مقاله سعی کردیم تا به موارد مفید درباره انتخاب لوستر مناسب برای خانه های کوچک صحبت کنیم. همچنین به چند نمونه لوستر مدرن یا کلاسیک برای پذیرایی اشاره کردیم. هنگامی که اقدام به خرید لوستـر می کنید بهتر است که به میزان اعتبار و سابقه فروشگاه نیز توجه کنید. مجموعه دکورشاپ با داشتن سابقه نزدیک به سی سال به خوبی توانسته تا رضایت مشتریان را به نحو احسن جلب کند.

سخن پایانی:

وقتی نوبت به انتخاب لوستـر برای خانه کوچک خود می رسد ، گزینه های زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارد. لوسترهای مینی ، لوسترهای کریستالی ، لوسترهای طبل ، لوسترهای روستایی و لوسترهای Sputnik همه گزینه های خوبی هستند که می توانند ظرافت و سبک را به فضای شما اضافه کنند. به یاد داشته باشید که هنگام انتخاب لوسـتر ، اندازه فضای و سبک خانه خود را در نظر بگیرید. با لوسـتر مناسب می توانید خانه کوچک خود را به یک خانه زیبا و شیک تبدیل کنید./۲۱۵۳۷۰

نظرات