فیلم کامل رقص مدرسه کیمیای دانش کرمان با آهنگ مبتذل دافی +‌حواشی

0

فیلم رقص مدرسه کیمیای دانش کرمان با آهنگ دافی که اینروزها گل کرده و مشهور شده باعث حواشی زیادی شده و حتی رسانه های ایران و جهان نیز به آن پرداختند.

فیلم کامل رقص مدرسه کیمیای دانش کرمان با آهنگ مبتذل دافی بدون سانسور +‌حواشی

فیلم کامل رقص مدرسه کیمیای دانش کرمان با آهنگ مبتذل دافی بدون سانسور +‌حواشی

فیلم رقص مدرسه کیمیای دانش کرمان مربوط به روز اول مهر ماه ۱۴۰۲ بود و باعص شد که مدیر این مدرسه اخراج شود و به هیئت تخلفات اداری معرفی شد و سرتیتر رسانه های جهانی شود

پخش آهنگ دافی که محتوای مستهجن و غیر اخلاقی دارد در مدرسه دخترانه تبعات زیادی داشته و با برخورد شدید همراه بوده است. خواننده در شعر آن از الفاظ غیراخلاقی استفاده کرده و جالب است که دانش آموزان آهنگ دافی را از حفظ مقابل پدر و مادر و والدین و معلمان و مدیران خود آن را می خوانند. پس از پخش گسترده این فیلم در شبکه های اجتماعی، مدیر مدرسه به هیئت تخلفات اداری معرفی شد.

فیلم رقص مدرسه کیمیای دانش کرمان

پخش آهنگ مبتذل دافی موضوعی است که خبرگزاری ها به آن پرداختند و برخی از کاربران و والدین خواستار برخورد شدیدی شدند و گفتند قابل گذشت نمی باشد

رضا رضایی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: به دنبال اجرای برنامه غیرمتعارف در یکی از مدارس کرمان مدیر مدرسه متخلف برکنار و به هیئت تخلفات اداری معرفی شد.

همچنین مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان اظهار داشت: به دنبال اجرای برنامه سخیف و غیر قابل قبول در یکی از مدارس شهر کرمان مدیر مدرسه لغو ابلاغ و به هیئت تخلفات اداری معرفی شد.

وی با بیان اینکه سایر اقدامات قانونی در ارتباط با این مدرسه نیز انجام خواهد شد، گفت: متاسفانه در آغاز سال تحصیلی جدید یکی از مدارس شهر کرمان مراسم جشن بازگشایی مدرسه را به شکل غیر متعارف اجرا کرده که بعد از مشخص شدن صحت موضوع دستور به لغو ابلاغ مدیر مدرسه و معرفی آن به هیئت تخلفات اداری داده شد.

اخراج مدیر

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان افزود: بر اساس تاکیدات وزیر آموزش و پرورش هیچ نوع هنجارشکنی و رفتارهای غیرتربیتی خارج از شئونات اسلامی در آموزش و پرورش جایگاهی ندارد و مردم ولایتمدار کرمان نیز به هیچ وجه مدیران هنجارشکن را نمی‌بخشند.

وی با اشاره به نقش شادی و نشاط پویایی در تسهیل فرایند یاددهی و یادگیری گفت: شادی را در مدارس به جدیت پیگیری می‌کنیم اما اجازه نخواهیم داد این رفتارها افکار عمومی را جریحه‌دار کند.

این روزها پخش آهنگ دافی در مدرسه دخترانه کرمان و رقص دانش آموزان در فضای مجازی واکنش‌های زیادی به همراه داشته و کاربران خواستار برخورد قاطع لا متخلفان شدند. حاا باید پرسید چرا مدیر و معلمان این مدرسه باید یک آهنگ مبتذل با محتوای مستهجن را در مدرسه پخش کنند که تمامی شعر آن الفاظ رکیک جنشی می باشد!

متاسفانه مسؤولان این موضوع را جدی نمی گیرند و تهاجم فرهنگی ساده انگاشتد. آموزش و پرورش باید جلوی این ماجراها را بگیرد تا بچه ها با محتوا و فرنگ اصیل ایرانی بزرگ شود و رشد کند.

سلام فرمانده و چندین آهنگ‌های انقلابی در نوع خود با استقبال مواجه شدآ اما ادامه ندادن باعث شد تا انتشار آهنگ های دی جی جای آنها را بگیرد. برای اولین‌بار نیست که برگزاری مراسم و برنامه‌های شادی در مدارس با آهنگ‌های نامناسب و غیراخلاقی باعث واکنش و جنجال می‌شود. چندی پیش پخش آهنگ نامناسب و غیراخلاقی «گنگستر شهر آمل» در یک مدرسه قائم‌شهر جنجال زیادی به پا کرد. پیش از این هم پخش آهنگی از ساسی مانکن در مدرسه‌ها واکنش‌های زیادی به همراه داشت.

نظرات