جاوید فرزامی مالک ساندویچی هایدا کیست و اهل کجاست +علت فوت و بیوگرافی

0

جاوید فرزامی مالک ساندویچی هایدا کیست و همسر و فرزندان +علت فوت و بیوگرافی

جاوید فرزامی صاحب ساندویچی هایدا متولد ۱۳۵۷ در اردبیل، استان آذربایجان غربی مالک و بنیانگذار برند ساندویچی هایدا در ایران است که در سال ۱۳۷۵ به ساندویچی هایدا را راه‌اندازی کرده بودند. جاوید فرزامی پنجشنبه گذشته متاسفانه به دلیل آمبولی ریه و بیماری آسم در بیمارستان قلهک درگذشت. او ۴۵ سال سن دارد و نامش به عنوان صاحب ساندویچی هایدا بر سر زبان ها افتاد.

بیوگرافی و سوابق جاوید فرزامی صاحب ساندویچی هایدا ، عکس های شخصی و جاوید فرزامی هایدا کیست؟ و همسرش +عکسهای خانوادگی و افتخارات از اردبیل تا مالک برند ساندویچی هایدا و پیج اینستاگرام و خانواده اش در زندگینامه کامل وی در مجله حرف تازه می خوانید.

جاوید فرزامی مالک ساندویچی هایدا کیست و اهل کجاست و همسر و فرزندان +علت فوت و بیوگرافی

جاوید فرزامی بنیانگذار برند ساندویچی هایدا متولد ۱۳۵۷ اهل اردبیل بوده که در ۶ مهر ۱۴۰۲ در سن ۴۵ سالگی به دلیل آمبولی ریه و بیماری آسم در بیمارستان قلهک درگذشت

زندگینامه و بیوگرافی جاوید فرزامی

جاوید فرزامی صاحب ساندویچی هایدا متولد ۱۳۵۷ در تهران، استان تهران می باشد. او مالک و بنیانگذار برند ساندویچی هایدا در ایران است که در ۶ مهرماه ۱۴۰۲ به علت عارضه ریوی درگذشت. او ۴۵ ساله و مدیر مجموعه هایدا بود

جاوید فرزامی کیست و اهل کجاست

اقای فرزامی صاحب مجموعه هایدا اهل اردبیل است و اردبیل به دنیا امده و سپس به تهران کوچ کرده است.

جاوید فرزامی مالک ساندویچی هایدا کیست و اهل کجاست +علت فوت و بیوگرافی

سوابق و شروع کار

برادران فرزامی سال ۱۳۷۵ مجموعه هایدا را راه‌اندازی کرده بودند. جاوید و برادرش علی مالک برند ساندویچی هایدا ساکن منظقه قلهک تهران بود و در آنجا زندگی میکرد و از سال ۱۳۷۵ تا کنون برند ساندوچی هایدا را به همراه برادرش علی در تهران و شعبات دیگر در کشور در مدیریت و اداره میکرد.

همسر و فرزندان جاوید فرزامی

از زندگی خصوصی و شخصی آقای جاوید فرزامی اطلاعی در دست نیست. اما ساکن منطقه قلهک بوده و با همسرش و فرزندان در آنجا زندگی می کرد.

علت فوت

آقای فرزامی صاحب مجموعه هایدا که به همراه برادرش علی فرزامی صاحب برند هایدا معروف به ساندویچی هایدا بود به دلیل آمبولی ریه و بیماری آسم در قلهک درگذشت.

دلیل درگذشت جاوید فرزامی صاحب ساندویچی هایدا

صاحب مجموعه برند هایدا به علت آمبولی ریه و آسم درگذشت.

 

علت فوت جاوید فرزامی صاحب ساندویچی هایدا

تاریخچه ساندویچی هایدا چیست

در سال ۱۳۷۵ «هایدا فست فود» در تهران توسط جاوید فرزامی افتتاح شد و با عرضه ساندویچ سرد انقلابی در فست فود ایران ایجاد کرد «هایدا» یکی از فعالان عرصه اغذیه در ایران است که فست فود را به معنای واقعی آن یعنی غذای سریع نزدیک کرده. هایدا که از ابتدا با ساندویچ های سرد و آماده اش معروف شده بود، به سبب کیفیت، قیمت مناسب، بهداشت، دکور و… استقبال و تقاضای بالا شعبه‌های جدید افتتاح کرد. با گسترش شعبه‌ها، نیاز به احداث کارخانجات به منظور تولید مواد اولیه مورد مصرف رستوران‌های زنجیره ای «هایدا» جدی تر شد. در نتیجه هم اکنون مواد اولیه رستوران‌های هایدا به دست کارشناسان و فعالان خود این شرکت تولید می‌شود. هایدا به مدت چهار سال برند برتر فست فود در ایران بوده و در تولید محصولات کارخانه جایگاه تولید کننده نمونه استاندارد و بهداشت را کسب نماید که خود افتخاری عظیم در این راستاست.

ساندویچی های هایدا علاوه بر شعبه های متعدد در شهر تهران، در بسیاری از شهرهای کشور هم حضور دارند. تعداد زیادی از این شعب دارای سالن رستورانی هستند و امکان ارائه غذای گرم دارند

هایدا تنها مجموعه غذایی در ایران است که کلیه مواد مصرفی لازم خود را از مواد اولیه صد درصد طبیعی، ارگانیک و بدون اسانس تهیه و تولید می کند. این امر باعث شده که به مدت چهار سال برند برتر فست فود در ایران بوده و در تولید محصولات کارخانه جایگاه تولید کننده نمونه استاندارد و بهداشت را کسب نماید که خود افتخاری عظیم در این راستا می باشد. پس از تحقیق بر روی روند تغییرات فرهنگی و الگوهای جدید مصرف و با در نظر گرفتن ذایقه و سلایق مختلف، مدیریت مجموعه ی زنجیره ای “هایدا” عرضه همبرگر و پیتزا را در دستور کار قرار داد.

استراتژی کیفیت بالا در مقابل قیمت اقتصادی همچنان از ارکان مهم کار بر روی برند “هایدا” است. به منظور دستیابی به طعم لذیذتر و سطح سلامت بالاتر در محصولات جدید؛ از روغن برای طبخ غذاها استفاده نمی گردد، که این مهم با استفاده از ماشین آلات به روز اروپایی و امریکایی امکان پذیر شده است، تا گامی در راستای سلامت جامعه و مشتریان برداشته باشیم. همچنین کارشناسان مجرب بهداشت مجموعه ی هایدا به صورت مستمر از شعب هایدا بازدید نموده و نتایج آن ثبت و به مدیریت مجموعه جهت اخذ تصمیمات مدیریتی ارائه می گردد تا کیفیت و بهداشت همواره در سطح مطلوب باقی مانده و مرور زمان باعث افت این دو مولفه با اهمیت نگردد.

نظرات