زمان بازی پرسپولیس و الدحیل در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۳ چه روزی و چند شنبه است ؟

0

زمان بازی پرسپولیس و الدحیل قطر در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۳ چه روزی و چند شنبه است ؟

برنامه و زمان بازی پرسپولیس و الدحیل قطر در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۳ و ساعت بازی پرسپولیس با الدحیل قطر در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۳ را در این بخش از مجله حرف تازه میخوانید

زمان پرسپولیس و الدحیل قطر در لیگ قهرمانان آسیا 2023 چه روزی و چند شنبه است ؟

ساعت و زمان بازی پرسپولیس و الدحیل قطر در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۳

طبق اعلام فدراسیون فوتبال آسیا زمان دومین بازی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۳ مقابل الدحیل قطر مشخص شد و این بازی روز دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ از ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه عبدالله بین خلیفه قطر برگزار خواهد شد.

رقابت های فوتبال آسیا در حال برگزاری می باشد و روز دوشنبه دهم مهر ۱۴۰۲ پرسپولیس در بازی دوم به مصاف الدحیل‌قطر می رود. پرسپولیس در بازی اول خود مقابل النصر باخت و حالا باید ستاره سرخ پوشان در برابر بازیکنان قطری چه خواهند کرد.

با اعلام مسئولان برگزاری مسابقات فوتبال آسیا، دو تیم پرسپولیس و الدحیل‌قطر روز دوشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۲ از ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه عبدالله بین خلیفه قطر با هم مسابقه می دهند

در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۳ سرخپوشان پایتخت در کشور قطر به مصاف الدحیل می روند. الدحیل اکنون با یک امتیاز تیم سوم جدول گروه E است و پرسپولیس بدون امتیاز در جایگاه چهارم قرار دارد.

ساعت بازی

ساعت بازی فوتبال پرسپولیس-‌الدحیل ۲۱:۳۰ خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال پرسپولیس دوشنبه هفته آینده در دور دوم مسابقات مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا میهمان الدحیل قطر است.

در همین رابطه هرنان کرسپو سرمربی الدحیل قطر قبل از دیدار با المرخیه در لیگ ستارگان، گفت: برای این بازی آمادگی خوبی داشتیم. بسیاری از بازیکنان خود را به دلیل مصدومیت در ترکیب نداریم اما بقیه بازیکنان آماده هستند تا به نوار برد برگردیم.

وی افزود: در این بازی وارد میدان می شویم تا بعد از ۳ بازی دوباره بتوانیم به پیروزی برسیم. فشردگی بازی ها این روزها آنقدر زیاد است که باعث مصدومیت چندین بازیکن ما شد ولی با این شرایط باید کنار بیاییم.

کرسپو ادامه داد: بعد از بازی با المرخیه برنامه خود را روی بازی بعدی خودمان در لیگ قهرمانان آسیا (پرسپولیس) در نظر گرفتیم. در شرایط کنونی مصدومان زیادی داریم و الان بوضیاف، لوپز، کوتینیو و سمدو و دیالو را در اختیار نداریم.

نظرات