برنامه و زمان مسابقات والیبال انتخابی المپیک ۲۰۲۴ با اسامی تیم ها را ببینید +‌ساعت بازیها

0

برنامه و زمان مسابقات والیبال انتخابی المپیک ۲۰۲۴ با اسامی تیم ها را ببینید +‌ساعت بازیها

زمان دقیق مسابقات والیبال انتخابی المپیک ۲۰۲۴ مشخص شد + اسامی تیم های حاضر در مسابقات والیبال انتخابی المپیک ۲۰۲۴ همراه با زمان و تاریخ شروع دیدارهای والیبال انتخابی المپیک ۲۰۲۴ از مرحله گروهی تا نیمه نهایی و فینال و زمان بازی های ایران در والیبال انتخابی المپیک ۲۰۲۴ در ادامه مطلب با جزئیات خواهید خواند

 برنامه و زمان دیدارهای والیبال انتخابی المپیک 2024 با اسامی تیم ها را ببینید +‌ساعت بازیها

برنامه و ساعت بازی های ایران در مسابقات والیبال انتخابی المپیک ۲۰۲۴

مسابقات والیبال انتخابی المپیک ۲۰۲۴ از هشتم مهر ۱۴۰۲ با حضور ۲۴ تیم در سه گروه و به میزبانی کشورهای برزیل، ژاپن و چین آغاز می‌شود تا دو تیم برتر هر گروه سهمیه المپیک را کسب کنند.

تیم ملی والیبال کشورمان در بازی اول باید روز شنبه ۸ مهر به مصاف والیبالیست های آلمان برود. این مسابقه ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران برگزار میشود تا جواز حضور در این دوره از رقابت ها باری المپیک ۲۰۲۴ را کسب کند.

دیدارهای مرحله گروهی مسابقات والیبال انتخابی المپیک ۲۰۲۴ از ۸ مهرماه به میزیانی برزیل آغاز خواهد کرد.

 برنامه و ساعت بازی های والیبال انتخابی المپیک ۲۰۲۴

برنامه مسابقات تیم ملی والیبال در انتخابی المپیک ۲۰۲۴

طبق اعلام فدراسیون جهانی والیبال برنامه بازی‌های انتخابی المپیک در سال ۲۰۲۴ در برزیل به شرح زیر است:

شنبه ۸ مهر، ساعت ۲۳:۳۰، ایران – آلمان

دوشنبه ۱۰ مهر، ساعت ۳ بامداد، ایران – اوکراین

سه‌شنبه ۱۱ مهر، ساعت ۱۶:۳۰، ایران – قطر

چهارشنبه ۱۲ مهر، ساعت ۱۶:۳۰، ایران – جمهوری چک

جمعه ۱۴ مهر، ساعت ۲۰، ایران – ایتالیا

شنبه ۱۵ مهر، ساعت ۱۶:۳۰، ایران – برزیل

یکشنبه ۱۶ مهر، ساعت ۲۰، ایران – کوبا

از این گروه، دو تیم راهی المپیک پاریس خواهند شد.

ترکیب ملی‌پوش والیبال ایران در انتخابی المپیک

سرمربی تیم ملی والیبال ایران ۱۴ بازیکن را برای همراهی این تیم در مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۴ پاریس انتخاب کرد.

سیدمحمد موسوی عراقی، امیرحسین اسفندیار، شهروز همایونفرمنش، میثم صالحی، پوریا حسین‌خانزاده، محمدطاهر وادی، جواد کریمی، امین اسماعیل‌نژاد، صابر کاظمی، محمد ولی‌زاده، مهدی جلوه، محمدرضا حضرت‌پور، مبین نصری و آرمان صالحی؛ ۱۴ بازیکن تیم ملی والیبال ایران در این رقابت‌ها هستند.

مصطفی کارخانه (مدیر کاروان)، میلاد دارابی (سرپرست تیم)، بهروز عطایی (سرمربی)، علیرضا طلوع‌کیان (مربی)، مسعود آرمات (مربی)، وویچخ یاناس (کمک مربی و بدنساز)، امین علی‌اکبری (آنالیزور)، نیما ده‌پناه (فیزیوتراپ)، رضا قلی‌پور (پزشک) و مهدی فتحی (ماساژور) کادر فنی تیم ملی ایران را در این رقابت‌ها تشکیل می‌دهند.

همگروهی های ایران

تیم ملی والیبال ایران در گروه اول این مسابقات با تیم‌های برزیل (میزبان)، ایتالیا، کوبا، اوکراین، آلمان، جمهوری چک و قطر دیدار خواهد کرد، گروهی که ایتالیا و برزیل از مدعیان اصلی آن محسوب می‌شوند و با توجه حساسیت و نزدیکی تیم‌ها به‌عنوان گروه مرگ رقابت‌های انتخابی المپیک نام گرفته است.

حضور تیم‌های قدرتمند در این گروه که گروه مرگ رقابت‌های انتخابی المپیک نام گرفته و همچنین اختلاف ساعتی زیاد چین و ریودوژانیرو که موجب جت لگ شدید اعضای تیم ملی والیبال ایران و قطر که در بازی‌های آسیایی شرکت کرده‌اند، می‌شود کار را برای مردان والیبال ایران سخت خواهد کرد، چرا که مدال طلای بازی‌های آسیایی برای کاروان ورزش ایران اهمیت بالایی داشت و شرکت با قدرت در هر دو رویداد از محورهای هدف‌گذاری فدراسیون والیبال بوده است

بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال ایران ۱۴ بازیکن این تیم در مسابقات انتخابی المپیک را معرفی کرد.

تیم ملی والیبال ایران در کمتر از شش ساعت پس از حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو با سفری طولانی و بی‌سابقه به لحاظ مدت زمان سفر در دو گروه راهی برزیل می‌شود.

گروه اول کاروان والیبال ایران شامل ۱۲ بازیکن و هفت عضو کادر فنی ساعت ۷:۱۵ صبح فردا (چهارشنبه – پنجم مهر) از هانگژو راهی این کشور خواهد شد و بامداد روز جمعه هفتم مهر ماه به وقت محلی وارد شهر ریودوژانیرو می‌شود.

گروه دوم نیز ساعت ۴۵ دقیقه بامداد چهارشنبه پنجم مهر از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) به سمت برزیل حرکت می‌کند که شامل؛ آرمان صالحی و مبین نصری و سه نفر از اعضای کادر فنی شامل؛ میلاد دارابی، مسعود آرمات و رضا قلی‌پور امشب تهران را به مقصد ریودوژانیرو ترک خواهند کرد و چهارشنبه شب وارد محل برگزاری مسابقات انتخابی المپیک می‌شوند. / تسنیم

نظرات