arongroups

بهترین سی سی کرم برای انواع پوست

0

سی سی کرم ها، بهترین گزینه برای پوشش دهی صورت و رفع نواقص پوستی به حساب می آیند. با استفاده از این نوع کرم ها، پروسه میکاپ ساده تر شده و نتیجه نهایی نیز بهتر خواهد بود.

بهترین سی سی کرم

مشخصات بهترین سی سی کرم های بازار

نتیجه حاصل از یک میکاپ، بستگی زیادی به جنس لوازم آرایشی مصرفی شما دارد. بهتر است در خرید سی سی کرم ها به عنوان پایه اصلی میکاپ، سراغ بهترین آن ها بروید. یک سی سی کـرم و با کیفیت، با مشخصات زیر شناخته می شود.

۱ .   سی سی کرم با پوشانندگی مناسب

اغلب افراد از سی سی کـرم ها برای انجام یک آرایش سریع استفاده می کنند. به همین خاطر انتظار دارند سی سی کـرم علاوه بر رطوبت رسانی به پوست و مححافظت از آن در برابر اشعه های مضر خورشید، نواقص سطحی را نیز پوشش دهد. این کرم ها به واسطه بهره مندی از قابلیت اصلاح رنگ، Correct coloring، سی سی کـرم نامیده می شوند. پس می توان گفت کلیه ان ها دارای سطح متوسطی از پوشانندگی و اصلاح رنگ هستند. اما یک سی سی کـرم مرغوب، دارای پوشانندگی مناسبی بوده و می تواند مانند یک کرم پودر یا پنکک مناسب، جای جوش و یا جای لکه های سطحی را پوشش دهد.

۲ .   بافت سبک و جاذب سی سی کرم

اغلب افراد با تصور اینکه کرم هایی که دارای بافت سنگین هستند، از پوشانندگی بهتری برخوردارند، قید خرید کرم های سبک را می زنند. این در حالیست که بهترین سی سی کـرم، کرمی است که علاوه بر پوشانندگی مناسب، بافت سبکی دارد. استفاده از این نوع کرم ها به هیچ وجه منجر به تجمع چربی در پوست و تشکیل جوش نمی شود. پس اگر تصمیم به خرید بهترین سی سی کـرم بازار را دارید، بافت آن را مدنظر قرار دهید.

بهترین سی سی کرم

۳ .   در مراقبت از پوست موثر عمل می کنند

سی سی کرم های خوب و با کیفیت دارای خواص مراقبتی متعددی هستند. آن ها در ساختار خود از خواص مرطوب کنندگی بهره برده اند. این یعنی می توانند به افزایش رطوبت پوست و رفع دهیدراته بودن، کمک شایانی کنند. علاوه بر این بهترین کرم ها مانند یک ضد آفتاب قوی از پوست در برابر نور خورشید محافظت می کنند. این کارکرد چند منظوره موجب محبوبیت بیش از حد سی سی کـرم ها شده است.

۴ .   سی سی کرم با رنگ بندی مناسب و کامل

برندهای معروف در ساخت سی سی کـرم ها، تلاش می کنند تا رنگ پوست تمام مشتریان خود را پوشش دهند. از آنجایی که خرید یک سی سی کـرم با رنگ غیر متناسب با پوست منجر به خراب شدن میکاپ شما می شود، بهتر است در خرید بهترین سی سی کـرم، به تناسب میان رنگ کرم و رنگ پوست دقت کافی داشته باشید.

۵ .   SPF مناسب سی سی کرم

کرم های سی سی برای کارکردهای مختلف طراحی می شوند. برخی از آن ها برای استفاده روزانه و برخی دیگر یک ضد آفتاب قوی به حساب می آیند. پیشنهاد می کنیم برای خرید بهترین گزینه، میزان استفاده از سی سی کـرم را تعیین کنید. اگر از این کرم تنها برای استفاده روزانه در محیط های کم نور استفاده می کنید، از سی سی کـرم هایی به SPF 30 استفاده کنید. اما اگر مدت زیادی از روز را در زیر نور خورشید به سر می برید، سراغ SPF های بالاتر بروید. یک سی سی کـرم مرغوب می تواند از پوست صورت در برابر نور خورشید به مدت طولانی محافظت کند.

بهترین سی سی کرم

۶ .   روند پیروی پوست را به تأخیر می اندازند

بهترین سی سی کـرم ها تنها برای اصلاح رنگ پوست به کار نمی روند. آن ها با ساختار مغذی خود، روند پیری را به تأخیر انداخته و به جوانسازی پوست، کمک می کنند. این دسته از کرم ها در فرمولاسیون اصلی خود از موادی همچون ویتامین  C، پپتیدها و آنتی‌اکسیدان‌ ها بهره مند شده اند. این یعنی با خرید بهترین سی سی کـرم ها، با یک تیر چند نشان می زنید!

۷ .   ترکیبات ضد حساسیت سی سی کرم

بهترین سی سی کـرم ها که توسط بهترین برندهای روز دنیا ساخته می شوند، دوست دار پوست انسان هستند. آن ها دارای ساختاری ضد حساسیت بوده و به پوست صورت آسیب نمی زنند. در حالی که سی سی کـرم های متفرقه، معمولاً منجر به ایجاد حساسیت های پوستی می شوند. شاید در همان نگاه اول نتوان وجود این مشخصه را در سی سی کـرم های مختلف، شناسایی کرد. اما با خرید سی سی کـرم از بهترین برندها، می توان تا حدود زیادی از بابت ضد حساسیت زا بودن کرم، اطمینان حاصل کرد.

بهترین سی سی کرم

معرفی سی سی کرم فارماسی

اگر به دنبال خرید یکی از بهترین سی سی کـرم های موجود در بازار هستید، سراغ سی سی کرم فارماسی، به عنوان یکی از محبوب ترین سی سی کـرم ها بازار بروید. این محصول با کارکرد چند منظوره خود، تمام آنچه که از یک سی سی کـرم مرغوب و با کیفیت انتظار دارید، برآورده می سازد. سی سی کرم فارماسی با ساختار ایده آل و ضد حساسیت خود قادر است به عنوان یک ضد آفتاب قوی، یک کرم تثبیت کننده رنگ پوست و همچنین یک مرطوب کننده قوی، به کار رود. فارماسی در تولید این محصول از یک فرمولاسیونی سبک با قابلیت پوشانندگی مطلوب استفاده کرده است. همچنین از تمام ویتامین های ضروری پوست برای تغذیه پوست صورت، استفاده کرده است.

نتیجه گیری

بهترین سی سی کـرم های موجود در بازار، دارای خواص خاص و ویژه ای هستند. آن ها یک مرطوب کننده قوی، جوانساز موثر، ضدآفتاب ماندگار و اصلاح کننده رنگ پوست حرفه ای به شمار می آیند./۲۱۵۱۱۶

نظرات