علی اصغر امیری مدیر هتل اسپیناس کیست و اهل کجاست +‌عکس جدید و حواشی

0

علی اصغر امیری مدیر هتل اسپیناس کیست و اهل کجاست +‌عکس جدید و حواشی

علی اصغر امیری مدیر هتل اسپیناس پالاس تهران اهل یزد می باشد که پیش از این در صنعت ساخت و ساز فعالیت داشته و در سال ۱۳۳۴ در شهر یزد به دنیا امده است. علی اصغر امیری از سال ۱۳۹۴ به عنوان کارآفرین و مدیر مجموعه هتل های اسپیناس پالاس در تهران، آستارا و … مشغول بکار است.

علی اصغر امیری مدیر هتل اسپیناس کیست و اهل کجاست +‌عکس جدید و حواشی

علی اصغر امیری کیست

او متولد سال ۱۳۳۴ در یزد بوده و فارغ التحصیل مهندسی معماری می باشد. حسام امیری نیز دیگر مدیر مجموعه هتل های اسپیناس می باشد که همراه با دختر و همسرش در هتل با رونالدو دیدار کرد.

سوابق

در رزومه کاری و کارنامه علی اصغر امیری ساخت پروژه های مهندی زیادی دیده میشود. اما شهرت او به دلیل مدیریت مالک و صاحب هتل اسپیناس پالاس تهران است. هتل اسپیناس فقط در تهران نیست و در آستارا نیز شعبه دارد.

وی در ۸ دی ماه ۱۳۹۴ هتل اسپیناس پالاس، بزرگترین هتل پنج ستاره ایران را همزمان با شب میلاد پیامبر اکرم(ص) افتتاح شد.

بیوگرافی علی اصغر امیری مدیر هتل اسپیناس کیست و اهل کجاست +‌عکس جدید و حواشی

هتل اسپیناس پالاس تهران یکی از مدرن‌ترین و شیک‌ترین هتل‌های تهران و ایران به شمار می‌رود. مالک هتل اسپیناس پالاس تهران با معماری منحصر به فرد و دکوراسیونی خاص و لاکچری، آن را به یک هتل اشرافی در ایران تبدیل کند که بسیار مورد توجه گردشگران قرار گرفته است.

بیوگرافی

علی اصغر امیری مدیر هتل اسپیناس متولد سال ۱۳۳۴ در یزد بوده و فارغ التحصیل مهندسی معماری می باشد

حسام امیری مدیر هتل اسپیناس کیست و اهل کجاست +‌عکس جدید و حواشی

ماریا کاندیش مالک اصلی هتل اسپیناس پالاس تهران

اگر سرچی در گوگل کرده باشید نام علی اصغر امیری به عنوان مدیر هتل اسپیناس معرفی میشود، اما در واقع صاحب امتیاز این هتل لوکس و فوق لاکچری، خانم ماریا کاندیش آلمانی است که مدیرکل این مجموعه می‌باشد.

ایشان در رشته مدیریت هتلداری و MBA دانشگاه هاروارد فارغ التحصیل شده است و از دانشگاه‌های فرانسه، انگلیس و آمریکا در زمینه صنعت هتلداری مدارک ارزشمند و معتبری دارد.

اما در حال حاضر در ایران مالک هتل اسپیناس پالاس تهران، آقای علی اصغر امیری می‌باشد. او در سال ۱۳۷۷ شروع به فعالیت حرفه‌ای خود در صنعت ساخت و ساز کرد. از مهمترین پروژه‌های موفق ساخت هتل توسط آقای علی اصغر امیری، می‌توان به هتل اسپیناس پالاس سعادت آباد تهران، هتل اسپیناس خلیج فارس واقع در بلوار کشاورز تهران و هتل اسپیناس آستارا در استان گیلان، اشاره کرد.

این هتل‌های شاخص و ویژه توسط ایشان ساخته شده است. آقای علی اصغر امیری نخستین بار در سال ۱۳۸۰ هتل اسپیناس آستارا را در استان گیلان افتتاح نمود.

همسر و فرزندان علی اصغر امیری مدیر هتل اسپیناس کیست و اهل کجاست +‌عکس جدید و حواشی

همسر و فرزندان مدیر هتل اسپیناس

مدیر هتل اسپیناسو همسر و دخترش در زمانی که رونالدو در ابران حضور داشت، به دیدن او رفتند . عکسی از همسر و دختر مدیر هتل اسپیناس و رونالدو را در بالا مشاهده می کنید

معرفی و امکانات

هتل اسپیناس پالاس تهران، از نمادها و آمیزه‌های ایرانی الهام گرفته شده و با ترکیب معماری و دکوراسیون مدرن اروپایی، به یک هتل لاکچری تبدیل شده است. این هتل مجلل دارای دوازده سالن شیک است که در کل با ظرفیت ۵۲ هزار نفر، میزبان مهمانان می‌باشد. همچنین هتل دارای ۴۳ اتاق مهمانی و جلسات کاری است که در اختیار مهمانان قرار می‌گیرد. هتل اسپیناس پالاس دارای ۴۰۰ واحداقامتی، رفاهی، تفریحی، خدماتی و آموزشی است که مجهز به بهترین امکانات می‌باشند.

مالک هتل اسپیناس کیست و اهل کجاست +‌عکس جدید و حواشی

علی اصغر امیری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، در پاسخ به این سوال که آخرین وضعیت بزرگترین هتل کشور چگونه است اظهار داشت: این پروژه فعلاً تقریبا در حال تعطیلی است و برای همین از رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردگشگری و صنایع دستی رسما دعوت کردیم و وی هم قول مساعد داده است که حمایت‌های لازم را نسبت به هتل اسپیناس که بزرگترین هتل کشور است دریغ نکند.

بیوگرافی علی اصغر امیری و همسر و فرزندان

وی با بیان اینکه امیدواریم تا ۸ ماه دیگر شاهد باشیم این هتل‌ افتتاح شود تصریح کرد: در حال حاضر بزرگ‌ترین مشکل برای ادامه ساخت‌وساز این پروژه، مشکل آب و برق و مساله اصلی آن هم منابع مالی است و باید در نظر داشت که تا کنون بدون اینکه یک ریال از کسی گرفته باشیم ۷۰ تا ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌ایم.

مدیرعامل گروه هتل‏های اسپیناس خاطرنشان کرد: این هتل، حدود ۵۰۰ واحد اقامتی، ۱۲ سالن، یک سالن همایش و سمینار که بزرگترین سالن کشور می‌شود و ۲۵۰۰ نفره است و امیدواریم که با توجه ویژه، این پروژه را به ثمر برسانیم.

نظرات