خرید فالوور از کافه فالوور

0

ایده های خلاقانه برای استوری اینستاگرام

استوری های اینستاگرام به عنوان روشی جذاب و سرگرم کننده برای جذب فالوورهای بیشتر و به اشتراک گذاری محتوایی است که ساخت آنها خیلی طول نمی کشد. استوری به معنای داستان کوتاه است. داستانی که توسط تصاویر و ویدئوها روایت می شود.

 خرید فالوور

اما استوری تنها عکس و ویدئو خالی نیست. با توجه به امکانات زیادی که در این قابلیت اینستاگرام در نظر گرفته شده است، می توان در قالب یک داستان کوتاه همه چیز را برای مخاطب به تصویر کشید. این یعنی در اینجا خلاقیت شما است که حرف اول را می زند که چگونه با استفاده از امکانات استوری، داستانی جذاب خلق کنید و از برای جلب توجه فالوورهای خود استفاده نمایید.

عمر هر استوری اینستاگرام تنها ۲۴ ساعت است و بعد از اتمام این زمان استوری منقضی شده و از دسترس خارج می شود. در طول ۲۴ ساعت یک استوری، می توان به صورت متوالی عکس و ویدئوهایی به موضوع استوری اضافه کرد. در ادامه به ایده های خلاقانه ای برای استوری اینستاگرام اشاره خواهیم کرد.

 • ارائه تبلیغات یا تخفیفات با استفاده از استیکرها

برای برندها و کسب و کارهای فعال در اینستاگرام، استوری یک مکان عالی برای به اشتراک گذاشتن تبلیغات یا تخفیفات ارائه شده است. می توانید با قرار دادن یک استیکر سرگرم کننده، پیشنهادات خود را به صورت خلاقانه ارائه کنید. استیکرهای متحرک می توانند توجه فالوورها را جلب کرده و تخفیف یا تبلیغ شما را برجسته کنند.

حتی می توانید از یک استیکر تایمر استفاده کنید که شمارش معکوس برای پایان فروش خود دارد. این برای افزودن فوریت به استوری شما و جذب افراد بیشتری برای دریافت پیشنهاد قبل از پایان آن عالی است.

 • افراد را به تیم خود معرفی کنید

استوری های اینستاگرام به دلیل ماهیت صریحشان، فرصتی عالی به شمار می روند تا رابطه ای نزدیک و صمیمی میان شما با فالوورهایتان شکل بگیرد. برای این کار می توانید پشت صحنه کسب و کار یا فعالیت خود را به تصویر بکشید و در کانون توجه قرار دهید. این فقط برای مشاغل نیست، بلکه برای سازندگان محتوا و کارآفرینان نیز گزینه ای مناسب است.

از استوری های اینستاگرام برای معرفی اعضای جدید تیم یا اشتراک گذاری استوری کارمندان استفاده کنید. این کار کمک می کند تا چهره ای انسانی برای برند خود ایجاد کنید و ارتباط نزدیک تری با مخاطبان خود برقرار کنید.

 • مشتریان خود را در کانون توجه قرار دهید

استوری اینستاگرام برای کمک به شما در برقراری ارتباط بهتر با مخاطبان طراحی شده است. از این قابلیت برای به اشتراک گذاشتن نظرات، پست‌ها و داستان‌های جالب خود با مخاطبانتان استفاده کنید. حتی می‌توانید از عکس‌ها و توصیفات قبل و بعد در استوری‌های خود استفاده کنید.

می توانید عکس های مشتریان را که از محصولات شما استفاده می کنند، استوری کنید. مشتریان خود را در استوری ها تگ کنید. لینک خرید را اشتراک گذاری کنید تا دنبال کنندگان آنها بتوانند به محصولات شما دسترسی داشته باشند.

 • شمارش معکوس برای یک رویداد مهم

اگر رویداد مهمی مانند انتشار محصول، جلسه لایو اینستاگرام یا فروش در راه است، از استیکرهای شمارش معکوس برای ایجاد پیش بینی استفاده کنید. دنبال‌کنندگان شما می‌توانند روی تایمر کلیک کرده و یک یادآوری تنظیم کنند تا به محض پخش شدن رویداد، اعلان دریافت کنند. این عالی است تا مخاطبان شما را برای رویداد آینده هیجان زده کند و در عین حال آنها را برای مشارکت بیشتر تشویق کند.

 • پست ها یا استوری هایی که از شما نام می برند را به اشتراک بگذارید

وقتی حساب دیگری از شما نام می برد، به اعتبار شما می افزاید و به عنوان اثبات اجتماعی عمل می کند. این به دنبال کنندگان شما نشان می دهد که دیگران در مورد شما صحبت می کنند و شما را می شناسند. در برخی موارد، همچنین به آنها نشان می دهد که مردم شما را تضمین می کنند، که این امر می تواند به ایجاد اعتماد کمک کند. بنابراین هر زمان که مشتری، اینفلوئنسر یا کسب‌وکاری از شما نام می‌برد، آن را در استوری خود به اشتراک بگذارید.

 • مراحل و نحوه ساخت محصول یا تولید محتوای خود را اشتراک گذاری کنید

مردم شفافیت را دوست دارند و استوری های اینستاگرام مکان مناسبی برای شفافیت بیشتر با فالوورهای خود با نشان دادن نحوه ساخت محصولات شما است. در مورد تولیدکنندگان محتوا، شما می‌توانید نحوه ایجاد محتوای خود را نشان دهید، یعنی روند الهام گرفتن، گرفتن عکس و ویرایش تصاویر خود را به نمایش بگذارید.

 • در استوری راهنمای خرید را به اشتراک بگذارید

می توانید به جای تبلیغ محصولات خود در استوری، با ارائه یک راهنمای خرید مفید، کمی خلاقانه تر عمل کنید. به جای اینکه به طور خاص به آنها بگویید “این را بخرند”، به آنها پیشنهادهایی می دهید که در صورت علاقه می توانند چه چیزی را بخرند.

 • گرافیک های سرگرم کننده با نکات مفید ایجاد کنید

اگر می خواهید مخاطبان خود را درگیر نگه دارید، مهم است که داستان هایی ایجاد کنید که ارزش افزوده داشته باشند. این بدان معنی است که چیزی را به آنها ارائه دهید که در زندگی روزمره یا کارشان مفید باشد. برای اینکه این نکات را با کمی خلاقیت ارائه دهید، آنها را با استفاده از گرافیک های اصیل و سرگرم کننده که با هویت بصری برند شما هماهنگ است به اشتراک بگذارید.

 • با استفاده از اسلایدرهای ایموجی بازخورد جمع آوری کنید

چه در حال انتشار یک محصول جدید باشید یا کار خود را به نمایش بگذارید، دریافت بازخورد از طرفداران شما ضروری است. این می تواند به شما کمک کند میزان علاقه آنها به محصول شما، میزان هیجان آنها برای انتشار محصول یا محتوای جدید خود را ارزیابی کنید یا اینکه آیا آنها کار شما را دوست دارند یا خیر. به علاوه، این راهی است که آنها را در کسب و کار یا فرآیند خلاق خود درگیر می کنید و به شما امکان می دهد ارتباط قوی تری با آنها ایجاد کنید.

 • در یک روند داستانی مشارکت کنید

آیا روندی وجود دارد که اخیرا همه در آن مشارکت دارند؟ ممکن است مردم در حال تولید محتوا با یک هشتگ پرطرفدار باشند، یا شاید آنها تصاویر قدیمی خود را برای داستان «چگونه شروع شد و چگونه پیش می‌رود» به اشتراک می‌گذارند. اگر گرایش داستانی وجود دارد که می‌توانید در آن شرکت کنید، در وارد شدن به آن تردید نکنید. این یک راه عالی برای مرتبط ماندن و ایجاد ارتباط قوی تر با مخاطبان است.

 • یک مسابقه یا چالش را به اشتراک بگذارید

یک راه موثر برای جلب مشارکت افراد، ارائه فرصتی برای دریافت پاداش است. به همین دلیل است که مسابقات و چالش ها باید به طور منظم در استوری اینستاگرام شما ظاهر شوند. از استوری های خود برای به چالش کشیدن دنبال کنندگان خود برای شرکت در یک مسابقه استفاده کنید. برای تشویق مشارکت بیشتر، می‌توانید پاداش ارزشمندی مانند اشتراک رایگان یا کارت هدیه ارائه دهید.

 • محتواهای مفید و روشنگرانه به اشتراک بگذارید

برای اینکه واقعا نشان دهید برای مخاطبان خود ارزش قائل هستید، داستان‌های شما باید فراتر از محتوای شما باشد. اگر محتوای مفید یا روشنگری وجود دارد که دنبال کنندگان شما ممکن است از آن بهره ببرند، آن را از طریق استوری های خود با آنها به اشتراک بگذارید. این همچنین به شما کمک می کند تا با سازندگان محتوا نیز ارتباط برقرار کنید.

 • یک الگوی نظرسنجی برای استفاده مردم به اشتراک بگذارید

قالب های نظرسنجی در استوری اینستاگرام راهی سرگرم کننده برای آشنایی کاربران با یکدیگر است. بسیاری از تولیدکنندگان محتوا و برندها قالب های خود را ایجاد می کنند، آنها را پر می کنند و با دنبال کنندگان خود به اشتراک می گذارند. برای اینکه مخاطبان خود را درگیر خود نگه دارید و آنها را کمی بهتر بشناسید، یک الگوی نظرسنجی ایجاد کنید که بتوانند آن را پر کنند و در استوری های خود به اشتراک بگذارند. این همچنین یک گزینه عالی برای ایجاد آگاهی از برند است زیرا افراد بیشتری با استفاده از الگوی شما استوری ایجاد می کنند.

خرید لایک

در این مقاله ایده هایی برای استوری اینستاگرام ارائه شد که با استفاده از آنها می توانید استوری های خود را خلاقانه تر خلق کنید تا بتوانید نرخ تعامل حساب خود را بالاتر ببرید.

برای اینکه استوری های اینستاگرام بتوانند مکان خوبی برای افزایش نرخ تعامل و نرخ تبدیل باشند، نیاز دارید به فالوورهایی که از استوری های شما حمایت کنند. برای افزایش میزان فالوورها، می توانید از خدمات سایت های ارائه دهنده خدمات اینستاگرامی استفاده کنید. خرید فالوور اینستاگرام از این وب سایت ها کمک می کند تا میزان بازدید از صفحه شما افزایش یابد. با این حال شاید پیدا کردن یک سایت ارائه دهنده خدمات اینستاگرامی چندان راحت نباشد. از این رو ما با معرفی کافه فالوور به عنوان یک سایت فعال در این زمینه کار شما را راحت کرده ایم.

فالوور

این وب سایت با فراهم کردن امکان خرید فالوور رایگان، درصدد حمایت از صفحات و کسب و کارهای اینستاگرامی است. خرید لایک، خرید کامنت، خرید بازدید از جمله سایر خدماتی هستند که با مراجعه به کافه فالوور می توانید در راستای افزایش ویو اینستاگرام خود از آنها استفاده کنید.

نظرات