بیماری رامانا سیاحی چیست +‌علت بستری شدن رامانا سیاحی در بیمارستان روانی

0

بیماری رامانا سیاحی چیست +‌علت بستری شدن رامانا سیاحی در بیمارستان روانی

رامانا سیاحی بازیگر و مدل ایرانی به علت بیماری روانی و حملات پانیک در بیمارستان روانی در فرانسه بستری شد. او با انتشار عکسی از بستری شدنش در بیمارستان روانی خبر داد. وضعیت بیماری وی به قدری حاد بوده که حتی پرستاران، اشیا تیز در اختیارش قرار نمی دادند که به خودش آسیب نزند.

بیماری رامانا سیاحی چیست +‌علت بستری شدن رامانا سیاحی در بیمارستان روانی

بیماری روانی رامانا سیاحی بازیگر و مدل ایرانی باعث شد تا در یک آسایشگاه روانی در محل اقامت فعلی خود در فرانسه بستری شد. او با یک استوری خبر داد که در یک آسایشگاه روانپزشکی بستری شده است!

علت بیماری روانی رامانا سیاحی

این مدل ۴۰ ساله علت بستری شدنش را فشارهای روانی ناشی از فوت مادربزرگش، اتفاقی که برای مادرش افتاده و اتفاقات سال گذشته ایران عنوان کرده است. دچار پانیک شده در یک بیمارستان روانپزشکی بستری شد

رامانا سیاحی در استوری گفته: یادم نیست از کی اینجا بستری شدم، اما حالم خوب است و راضی هستم.. بعد از مدتی پرستاران وسایل تیز (موچین و قیچی) در اختیارم قرار دادند. وی اخیرا دچار حملات پانیک شده و تحت فشارهایروحی و روانی زیادی بوده است تا جایی که پزشکان تشخیص دادند تا مدتی تحت درمان در بیمارستان روانی قرار بگیرد.

اتفافات تلخ برای بدل آنجلینا جولی

او علت حال خرابش و بیماری روانی خود را افسردگی به علت فشارهای روحی و روانی و فوت مادربزرگش و اتفاق تلخ برای مادرش عنوان کرد.

رامانا به دلیل شباهت به آنجلینا جولی مشهور شد. وی متولد تهران اما در حال حاضر پاریس می باشد، طبق گفته خودش در رشته گرافیک تحصیل کرده و در زمانی که ۱۸ سال داشته متوجه شباهت عجیب خود با آنجلینا جولی شده است. این شباهت به اندازه ای بوده که برخی در خیابان های کانادا از او می خواستند که اجازه دهد تا عکسی با رامانا بگیرند.

نام اصلی اش خدیجه سیاحی می باشد و علاوه بر مدلینگ در بازیگری نیز تجربه دارد. رامانا سیاحی در اولین تجربه بازیگری خود در فیلم شاخ کرگدن ایفای نقش داشته است، او می گوید: در مدرسه خیلی تئاتر بازی می کرده اما در بزرگسالی علاقه چندانی به بازیگری نداشته، او سرانجام به دعوت محسن محسنی نسب به بلغارستان می رود و در این فیلم به عنوان بازیگر حضور پیدا می کند.

نظرات