arongroups

ادعای عجیب سامان گوران و حامد پهلان درباره کلاهبرداری فرزاد مجیدی +‌عکس

0

افشاگری سامان گوران و حامد پهلان درباره کلاهبرداری فرهاد و فرزاد مجیدی فضای مجازی را به هم ریخت و با واکنش تند طرفداران استقلال مواجه شد . حامد پهلان خواننده پاپ و سامان گوران مجری و بازیگر دو هنرمند ایرانی هستند که روز گذشته با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرامشان ادعا کردند که فرزاد مجیدی از آنها کلاهبرداری کرده و پولشان را بالا کشیده است.

ادعای عجیب سامان گوران و حامد پهلان درباره کلاهبرداری فرزاد مجیدی +‌عکس

استوری منتشر شده از حامد پهلان و سامان گوران درباره کلاهبرداری فرزاد مجیدی و فرهاد مجیدی واکنش های زیادی را از سوی هواداران استقلال در پی داشت.
ابتدا حامد پهلان خواننده ایرانی با انتشار تصویری از فرزاد مجیدی، ادعا کرد بازیکن سابق استقلال از او کلاهبرداری کرده است. حامد پهلان نیز پس از او با انتشار یک استوری دیگر فرهاد مجیدی را کلاهبردار خطاب قرار داد.

ماجرای کلاهبرداری فرزاد مجیدی و ادعای عجیب سامان گوران و حامد پهلان درباره کلاهبرداری فرزاد مجیدی +‌عکس

کلاهبرداری فرزاد مجیدی

سامان گوران کمدین ایرانی نیز با بازنشر استوری حامد پهلان در خصوص فرزاد مجیدی، ادعای او را تایید کرد و مدعی شد فرزاد مجیدی از او هم پول گرفته است و بالا کشیده و پس نمی دهد. او نوشته: کسی از این کلاهبردار خبری نداره؟ حامد پهلان نیز نوشت: با احترام به استقلالیهای عزیز.. بنده حامد پهلان مشکل با شخص خود فرزاد مجیدی دارم نه برادرشون و نه اشخاص دیگه… برای تولید برنامه از من پول گرفتن که چند تا از استقلالیها رو تو برنامه تولیدی دعوت کنن. از تاریخ واریز پول تا به الان غیب شده . من اشون رو کلاهبردار خطاب کردم. ظاهرا قبلا هم مشابه به این عمل کردن. از ایشون شکایت کردم. ضرر تولید برنامه هم باید پرداخت کنن. فیش های واریزی هم موجود است

ادعای عجیب سامان گوران و حامد پهلان درباره کلاهبرداری فرزاد مجیدی +‌عکس

البته منظور حامد پهلان فرزاد بوده و با فرهاد مشکلی ندارد. او نوشته فرزاد پولی برای انجام یک کار از او گرفته و آن را بالا کشیده است!

واقعیت ماجرا چیست؟

حالا بیشتر کاربران این ادعا را دروغ قلمداد کرده و می گویند صحت ندارد و برخی کاربران نیز می گویند باید منتظر ماند و دید واکنش برادران مجیدی به تهمت کلاهبرداری چیست و آیا واقعیت دارد یا خیر و پشت پرده این ادعاها چیست و چه هدفی پیش این ماجراست که با آبروی کسی بازی کنند.

نظرات