arongroups

پدر آدرین هوادار رونالدو کیست و اهل کجاست +‌بیوگرافی و فیلم مصاحبه پدر آدرین

0

پدر آدرین هوادار رونالدو کیست و اهل کجاست +‌بیوگرافی و فیلم مصاحبه پدر آدرین

آدرین پسر هوادار رونالدو در ایران است که به دلیل دیدار با رونالدو در ایران و جهان مشهور شد. و همه او را به عنوان هوادار رونالدو می شناسند. پدر آدرین هوادار رونالدو شغل آزاد دارد و در مصاحبه ای جدید گفته: من کاملا مخالف بودم پسرم برای دیدار رونالدو به هتل برود و پدر بزرگ و مادربزرگ آدرین او را به هتل بردند. برخی از کاربران می گویند حتما پدر آدرین پولدار است و برخی نیز می گویند پول باشه حتی مسی و رونالدو رو هم خونه ات میاری. گریه های او برای ندیدن رونالدو سوژه شبکه های اجتماعی شد و در نهایت این پسربچه در هتل اسپیناس با رونالدو دیدار کرد.

پدر آدرین هوادار رونالدو شغل آزاد دارد و در مصاحبه ای جدید گفته: من کاملا مخالف بودم پسرم برای دیدار رونالدو به هتل برود. فیلم گلایه ی پدر آدرین از توهین ها به او پس از دیدار پسرش با رونالدو را در ادامه ببینید:

عکس و بیوگرافی پدر آدرین که با رونالدو کرد

پدر آدرین هوادار رونالدو گویا ناراضی بوده و می گوید: چه توهین هایی که نشنیدم!!… من کاملا مخالف بودم پسرم به هتل برود . پدر طرفدار کوچک رونالدو در مصاحبه گفته: پدربزرگ آدرین بدون اینکه من خبر داشته باشم رفته بود و در هتل اسپیناس اتاق گرفته بود تا آدرین رونالدو را ببیند

پدر آدرین هوادار رونالدو کیست و اهل کجاست +‌بیوگرافی و فیلم مصاحبه پدر آدرین

سوابق

گفتنی است: چند روزیست پسر بچه ای به نام آدرین سوژه فضای مجازی شده و گریه های او به دلیل اینکه مسئولان هتل اسپیناس اجازه ملاقات او با رونالدو را ندادند وایرال شد. اما خوشبختانه این آرزوی آدرین محقق شد و وی در هتل با رونالدو دیدار کرد.

حالا با گذشت چند روز به تازگی پدر آدرین مصاحبه ای انجام داده و توضیحاتی درباره دیدار پسرش با ستاره پرتغالی فوتبال داده که جای تامل دارد. برخی کاربران می گویند: دیدار آدرین با فوتبالیست های دیگر را هم پدربزرگ و مادربزرگش ترتیب داده؟ برخی هم می گویند: آفرین به این پدربزرگ و مادربزرگ که آروی نوه خود را براورده کردند

حضور رونالدو فوق ستاره فوتبال جهان در تهران همراه با تیم النصر حسابی جنجالی شده و حواشی زیادی به همراه داشت از اشک ها و حسرت ها تا آبروریزی برخی چهره ها… رونالدو برای نخستین بار وارد ایران شد و طبیعی بود که حضور او در پایتخت، با استقبال گسترده‌ای همراه شود. در میان صف طویل افرادی که خواستار دیدار رونالدو بودند، ویدیوهای کودکی به نام آدرین بیش از سایرین در فضای مجازی وایرال شد.

نظرات