ماجرای جنجالی فیلم ازدواج مجدد پژمان بازغی و همسر دومش و واقعیت ها را ببینید !

0

ماجرای جنجالی فیلم ازدواج مجدد پژمان بازغی و همسر دومش و واقعیت ها را ببینید !

فیلم منتشر شده از ازدواج مجدد پژمان بازغی و همسر دومش در فضای مجازی بازتاب وسیعی داشته و با واکنش های زیادی همراه بوده است تا جایی که برخی از کاربران از او انتقاد کردند. اما ماجرا چه بوده و آیا خبر ازدواج مجدد پژمان بازغی واقعیت دارد؟:

آقای بازغی بازیگر کشورمان در یک رشته استوری ازدواج دوم خود را تکذیب کرده و نوشت: ویدئوی ازدواج مربوط به برند مارتیا بوده و زود قضاوت نکنیم تا نزد وجدانمان شرمنده نشویم. در داقع منظورش این است من ازدواج نکردم و زود قضاوت نکنید تا نزد وجدانمان شرمنده نباشیم.

ماجرای جنجالی فیلم ازدواج مجدد پژمان بازغی و همسر دومش و واقعیت ها را ببینید !ازدواج دوم پژمان بازغی

ازدواج مجددا پژمان بازغی و همسر دومش در فضای مجازی بازتاب زیادی داشته و با واکنش های زیادی همراه بوده است. پژمان بازغی مجددا ازدواج نکرده و پیگیری ها نشان می دهد خبر ازدواج دوم آقای بازغی واقعیت ندارد و او هنوز بعد از جدایی از مستانه مهاجر ازدواج نکرده است. فیلم حضور پژمان بازغی در یک مراسم عروسی در کنار عکاسان و فیلمبرداران مربوط به تبلیغ مدل لباس و کت و شلوار دامادی بوده که آقای بازغی سفیر این برند معروف پوشاک مردانه می باشد.

خبر دروغ و جعلی

گفتنی است، همسر سابق پژمان بازغی مستانه مهاجر است و که سال گذشته از هم رسما جدا شدند. همسر دوم پژمان بازغی بازیگر و مجری تلویزیون صحت ندارد و او هنوز فعلا مجرد است

آقای بازغی بازیگر مطرح کشورمان است که در تاریخ ۱۹ مرداد ۱۳۵۳ در یک خانواده ۵ نفره متولد شده. پژمان بازغی ازدواج کرده است و یک فرزند دختر به نام نفس حاصل زندگی ایشان می باشد. پژمان بازغی پس از اینکه وارد سینمای جوانان مرکز گیلان می شود به طور جدی فعالیت بازیگری را دنبال می کند. و همین پیگیری باعث می شود که در سال ۱۳۷۳ اولین فیلم خود را به کارگردانی مجید فهیم خواه با نام اعتراف بازی کند. در ادامه راه با بازی در سریال خاطره انگیز و پر بیننده آژانس دوستی به شهرت و محبوبیت بسیاری دست می یابد.

پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر در سال ۱۳۸۶ با یکدیگر ازدواج کردند و در سال ۱۳۸۷ صاحب دختری به نام نفس شدند. مستانه مهاجر متولد ۱۵ اردیبهشت ۱۳۵۳ در تهران میباشد، او تدوین گر اهل ایران و همسر پژمان بازغی است. وی فارغ التحصیل رشته تدوین از دانشگاه سوره است.
وی همراه سیروس مقدم با دریایی ها سفر می کند و در سال ۸۰ برای نجات دختری در قفس با قدرت الله صلح میرزایی همراه می شود پس از آن به دوئل با استاد بزرگوارش احمدرضا درویش می پردازد. او در دوران کودکی به واسطه شغل پدرش در شهرهای مختلف زندگی کرده و تجربیات زیادی را بدست آورده است. پس از تولد ۴ سال در تهران و در منازل سازمانی نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران زندگی کرده و همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی ایران به شهر رشت می رود.

نظرات