arongroups

فیلم هولناک پرتاب باتوم پلیس راهور به یک موتورسوار و واکنش ها را ببینید

0

فیلم پرتاب باتوم پلیس راهور به یک موتورسوار متخلف بازتاب گسترده ای را در پی داشته و موجب انتقادات زیادی شده است. ویدیوی رفتار نامناسب مامور پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با یک موتورسوار به یکی از کلیپ های مهم روز تبدیل شده است.اما ماجرا چه بود؟:

فیلم هولناک پرتاب باتوم پلیس راهور به یک موتورسوار و واکنش ها را ببینید

فیلم هولناک پرتاب باتوم پلیس راهور به یک موتورسوار و واکنش ها را ببینید

به تازگی فیلم منتشر شده پرتاب باتوم پلیس راهور به یک موتورسوار متخلف بازتاب گسترده ای را در پی داشته و موجب انتقادات زیادی شده است
ماجرا از این قرار بوده که یک پلیس راهور در یک حرکت عجیب برای متوقف کردن موتورسوار متخلف به سمت او با توم پرتاب می کند که یا واکنش پلیس و کاربران شبکه های اجتماعی مواجه شده است. ویدئوی پرتاب باتوم پلیس راهور را زیر می بینید:

به گزارش ایسنا، به تازگی ویدیویی از یک مامور پلیس راهنمایی و رانندگی منتشر شده که در آن، این فرد برای توقف یک موتورسوار که به نظر می‌رسد مرتکب تخلف شده است، رفتار خطرناکی انجام داده و اقدام به پرتاب باتوم به سمت وی کرده است. بازنشر این ویدیو در فضای مجازی واکنش‌های زیادی را درپی داشت که در همین راستا نیز مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت اطلاعیه‌ای صادر کرد و از برخورد با مامور متخلف پلیس راهور تهران بزرگ خبر داد.

واکنش پلیس

پلیس راهور فراجا در پی انتشار فیلمی مبنی بر پرتاب باتوم توسط مأمور راهور به راکب یک موتورسیکلت، اطلاعیه صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، پلیس راهور فراجا در پی انتشار فیلمی از پرتاب باتوم توسط یکی از مأموران راهور تهران بزرگ اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: در پی انتشار فیلمی از برخورد یکی از کارکنان پلیس راهور فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با راکب موتور سیکلت، بلافاصله پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا دستور ویژه‌ای برای بررسی دقیق زمان و مکان وقوع و شناسایی متخلف یا متخلفان صادر کرد.

بررسی‌های اولیه نشان داد که موتورسیکلت سنگین فاقد پلاک بوده و راکب متخلف موتورسیکلت نه تنها به ایست مأمور توجهی نکرده بلکه با حرکات نامتعارف موجب اخلال در نظم عبور و مرور و آسایش شهروندان حاضر در معابر عمومی شده است.

متاسفانه مأمور حاضر در صحنه برای متوقف کردن موتورسوار متخلف و هنجارشکن مبادرت به اقدام نامتعارف (پرتاب باتوم )کرده است.

پلیس راهور ضمن پایبندی و تأکید بر اجرای دقیق قانون و برخورد قانونی با متخلفان، نه تنها به هیچ عنوان این‌گونه رفتارهای غیرمتعارف را تأیید نمی‌کند بلکه قطعاً با مأمور و راکب متخلف برابر ضوابط برخورد قانونی خواهد کرد و تمام تلاش خود را بکار می‌بندد تا مانع تکرار این نوع رفتارهای نامتعارف شود.

نظرات