دانلود سریال زخم کاری ۲ قسمت ۳ «قسمت سوم زخم کاری ۲» نیم‌بهاء

0

قسمت ۳ سریال زخم کاری ۲ به کارگردانی محمدحسین مهدویان در این مطلب دانلود و نیم‌بهاء تماشا کنید. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر رازآلود و جنایی است و قسمت ۲ زخم کاری ۲ (بازگشت) یکی پر جاذبه ترین قسمت های سریال های ایرانی است که به تازگی وارد بخش شبکه نمایش خانگی نمایش شده است که امروز در این مقاله قسمت ۳ سوم فصل دوم زخم کاری به صورت تک فروشی عرضه کرده ایم

زخم کاری ۲ قسمت ۳ zakhm kari2 e3

دانلود سریال زخم کاری ۲ قسمت ۳ «قسمت سوم زخم کاری ۲» نیم‌بهاء

سریال زخم کاری ۲ قسمت ۳ سریال جدید محمدحسین مهدویان و جواد عزتی در این مطلب دانلود و تماشا کنید. سریال ایرانی زخم کاری ۲ در ژانر رازآلود و جنایی به کارگردانی محمدحسین مهدویان در سال ۱۴۰۰ ساخته شده است. لینک دانلود قرار داده شد:

https://upera.shop/ref/oymn/cjbBxxif

داستان قسمت ۳

داستان سریال زخم کاری ۲ قسمت ۳ از جایی شروع میشه که: سمیرا و طلوعی با هم ازدواج می کنند و مالک برمی گردد. میثم مجبور هست تا حضورشا همدیگر را تحمل کند. در این میان، طلوعی، تنها حامی قدرتمند هولدینگ ریزآبادی به آنجا برای سروسامان دادن به اوضاع…اما این تمام حقیقت نیست!

دانلود قسمت سوم فصل دوم زخم کاری بازگشت : سریال زخم کاری ۲ بازگشت به کارگردانی محمدحسین مهدویان و به تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت کشیان در سال ۱۴۰۰ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر درام و رازآلود می‌باشد.

سریال زخم کاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان و به تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت کشیان در سال ۱۴۰۲ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر درام و خانوادگی می‌باشد. در این سریال جواد عزتی، رعنا آزادی ور، الهه حصاری، مرتضی امینی تبار، سعید چنگیزیان، سیدجواد هاشمی، کامبیز دیرباز، مهران غفوریان و الناز ملک به هنرمندی پرداخته‌اند.

محمدحسین مهدویان کارگردان فصل اول و دوم زخم کاری (زادهٔ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۶۰ در بابل) کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس ایرانی است. از فیلم‌های مهم او می‌توان به ایستاده در غبار، ماجرای نیمروز، ماجرای نیمروز:ردخون، لاتاری، زخم کاری، شیشلیک، درخت گردو و مرد بازنده اشاره کرد.

او دانش‌آموخته هنرستان روایت فتح و دارای مدرک کارشناسی سینما (گرایش کارگردانی) از دانشگاه سوره و همچنین کارشناسی ارشد تهیه‌کنندگی از دانشگاه صدا و سیما است.او با ساخت فیلم ایستاده در غبار با حمایت موسسه اوج و سرمایه‌گذاری حبیب‌الله والی نژاد مدیر مرکز فیلم و سریال این مؤسسه در مسیر سینمای حرفه‌ای وارد شد.او برای این فیلم سیمرغ بلورین بهترین فیلم جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۴ را نیز کسب کرد. وی برای فیلم ماجرای نیمروز برای دومین بار سیمرغ بلورین بهترین فیلم جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۵ را کسب کرد. او در هنگام کسب جایزه سیمرغ بهترین فیلم از نگاه تماشاگران، این جایزه را مهم‌ترین جایزهٔ جشنواره نامید. او سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی را برای فیلم درخت گردو از جشنواره فیلم فجر ۱۳۹۸ کسب کرد و این جایزه را به «پدران داغ‌دیده این سرزمین» تقدیم کرد.

نظرات