arongroups

عکس های بازیگران در مراسم تشییع پیکر آرش میراحمدی +‌فیلم کامل و حواشی

0

عکس ها و تصاویر بازیگران در مراسم تشییع پیکر آرش میراحمدی از عمو پورنگ تا حمید لولایی و بازیگران سینما و تلویزیون! همه آمدند تا همکارشان را تا منزل ابدی بدرقه کنند عکس های بازیگران را در مراسم خاکسپاری آرش میراحمدی بازیگر از دست رفته را ببینید

عکس های بازیگران در مراسم تشییع پیکر آرش میراحمدی +‌فیلم کامل و حواشی

تصاویر بازیگران مراسم خاکسپاری آرش میراحمدی

مراسم تشییع و تدفین پیکر آرش میر احمدی در قطعه هنرمندان بهشت زهرا ساعاتی پیش با همیاری و حضور برخی بازیگران و اهالی سینما انجام شد و این بازیگر برای همیشه در منزل ابدی در خاک آرمید. خانه ابدی که همه یک روز تجربه خواهیم کرد و آخرین منزل همه ما در خاک است.

امروز صبح پنجشنبه (۳۰ شهریور ۱۴۰۲) مراسم تشییع آرش میراحمدی در بهشت زهرا (س) برگزار و پیکر این بازیگر جوان سینما و تلویزیون در قطعه هنرمندان به خاک سپرده شد.

فیلم مراسم خاکسپاری آرش میراحمدی

 

حواشی

در این مراسم سعید آقاخانی، حمید لولایی، مرجانه گلچین، نادر سلیمانی، پژمان بازغی، عباس جمشیدی‌فر، عزت‌الله رمضانی‌فر، سیروس میمنت، داریوش فرضیایی، نعیمه نظام دوست، مهوش وقاری، مجید شهریاری، زهرا سعیدی، مجید یاسر، شهاب عباسی، ابراهیم شفیعی، امیر غفارمنش و عوامل خنده بازار و… حضور دارند.

نعیمه نظام دوست، مهوش وقاری، مجید شهریاری، زهرا سعیدی، مجید یاسر، شهاب عباسی، ابراهیم شفیعی، امیر غفارمنش از کارگردانان سینما و تلویزیون که تجربه همکاری با این بازیگر را در پروژه‌های خود داشتند، از حاضران در این مراسم هستند.

تصاویر بازیگران در مراسم تشییع جنازه آرش میراحمدی

در مراسم تشبیع جنازه آرش میر احمدی عزیزان حاضر سخنرانی کردند و در ادامه از پژمان بازغی و کوروش سلیمانی دعوت شد تا سخنرانی کند
مراسم تشییع و خاکسپاری آرش میراحمدی، بازیگر تئاتر و تلویزیون صبح روز پنجشنبه (۳۰ شهریور ۱۴۰۲) در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) برگزار شد.

آرش میراحمدی، بازیگر برنامه‌های طنز تلویزیون سه شنبه، ۲۸ شهریور ماه در بیمارستان درگذشت.

وی که با بیماری سرطان پانکراس مبارزه می‌کرد در پی یک عارضه جدی کبدی در بیمارستان بستری و مورد عمل جراحی قرار گرفته بود و مدتی در آی سی یو بستری بود.
مراسم ترحیم آرش میراحمدی روز شنبه (یکم مهر ماه) ساعت ۱۶ الی ۱۷ و ۳۰ در مسجد حجت ابن الحسن (عج) واقع در خیابان سهروردی شمالی برگزار می‌شود.

عکس های بازیگران در مراسم خاکسپاری و تشییع جنازه آرش میراحمدی + تصاویر کامل

عمو پورنگ و مرجان صفامنش در مراسم خاکسپاری و تشییع پیکر آرش میراحمدی + تصاویر کامل

عکس های بازیگران در مراسم تشییع جنازه آرش میراحمدی + تصاویر کامل

فیلم کامل مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری آرش میراحمدی + تصاویر کامل

عکس های بازیگران در مراسم خاکسپاری و تشییع جنازه آرش میراحمدی + تصاویر کامل

عکس های بازیگران در مراسم خاکسپاری و تشییع جنازه آرش میراحمدی + تصاویر کامل

فیلم خاکسپاری آرش میراحمدی

فیلم خاکسپاری آرش میراحمدی

در حال تکمیل….

نظرات