تاریخ و ساعت مسابقه کشتی محمدرضا گرایی در مسابقات جهانی صربستان ۲۰۲۳

0

زمان و ساعت مسابقه کشتی محمدرضا گرایی در مسابقات جهانی صربستان ۲۰۲۳

برنامه و زمان مسابقه کشتی محمدرضا گرایی در مسابقات جهانی صربستان ۲۰۲۳ بعد از صعود به نیمه نهایی و نهایی و فینال و ساعت مسابقه کشتی محمدرضا گرایی در بلگراد صربستان ۲۰۲۳ را در این بخش از مجله حرف تازه میخوانید

زمان و ساعت مسابقه کشتی محمدرضا گرایی در مسابقات جهانی صربستان 2023

طبق اعلام فدراسیون جهانی کشتی زمان اولین کشتی محمدرضا گرایی در مسابقات جهانی ۲۰۲۳ بلگراد صرستان مشخص شد و این آزادکار ایرانی در سید دو مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان ۲۰۲۳ قرار گرفته و شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲ از ساعت ۱۲:۰۰ مسابقات مقدماتی اوزان ۶۳، ۶۷ و ۸۷ کیلوگرم و ساعت ۱۸:۳۰ نیمه‌نهایی اوزان ۶۳، ۶۷ و ۸۷ کیلوگرم بر خواهد شد

رقابت های جام جهانی کشنی فرنگی که در شهریور ۱۴۰۲ برگزار می شود از روز پنجشنبه هفته جاری ۳۰ شهریور ۱۴۰۲ آغاز می شود.

با اعلام مسئولان برگزاری رقابت های کشتی فرنگی جهانی، محمدرضا گرایی فرنگی کار وزن ۶۷ کیلوگرم ایران از ساعت ۱۲:۰۰ و ساعت ۱۸:۳۰ به روی تشک خواهد رفت.

به گزارش فدراسیون کشتی (فبلا) در وزن ۶۷ کیلوگرم که ۴۲ کشتی گیر شرکت کرده اند، محمدرضا گرایی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با ابرار آتابایف قهرمان آسیا از ازبکستان کشتی می گیرد. حسرت جعفراف دارنده مدال برنز جهان از آذربایجان، ابراهیم السید دارنده مدال برنز المپیک از مصر و لوئیز اورتا سانچز قهرما وزن ۶۰ کیلوگرم المپیک از کوبا نیز در گروه گرایی قرار دارد.

برنامه ی این مسابقات به شرح زیر است:

مسابقات اوزان ۵۵، ۸۲، ۷۷ و ۱۳۰ کیلوگرم روزهای ۳۰ و ۳۱ شهریور، مسابقات اوزان ۷۲، ۶۰ و ۹۷ کیلوگرم روزهای ۳۱ شهریور و اول مهرماه و مسابقات اوزان ۶۳، ۶۷ و ۸۷ کیلوگرم روزهای جمعه و شنبه اول و دوم مهرماه سال جاری برگزار می شود.

رقابتهای کشتی فرنگی قهرمانی ۲۰۲۳ جهان ازپنجشنبه در بلگراد صربستان آغاز می‌شود و شاگردان حسن رنگرز در ۱۰ وزن به روی تشک می‌روند. همچنین در ۶ وزن این رقابتها سهمیه المپیک توزیع می‌شود.

ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی ایران در مسابقات جهانی ۲۰۲۳ بلگراد:

۵۵ کیلوگرم: پویا دادمرز

۶۰ کیلوگرم: مهدی محسن‌نژاد

۶۳ کیلوگرم: ایمان محمدی

۶۷ کیلوگرم: محمدرضا گرایی

۷۲ کیلوگرم: دانیال سهرابی

۷۷ کیلوگرم: محمدعلی گرایی

بی حدومرز درآمد دلاری کسب کن! وبینار کاملا رایگان

۸۲ کیلوگرم: علیرضا مهمدی

۸۷ کیلوگرم: ناصر علیزاده

۹۷ کیلوگرم: محمدهادی ساروی

۱۳۰ کیلوگرم: امین میرزازاده

نظرات