مدل های جدید بلوز بافت بچگانه دخترانه ۱۴۰۲ شیک و فانتزی + راهنمای خرید

0

بلوز بافت بچگانه دخترانه : یک بلوز بافت بچه گانه ممکن است بهترین انتخاب برای کودکان در فصل سرد باشد.به همین منظور ما بهترین و زیبا ترین بلوز بافت بچگانه ویژه ۱۴۰۲ را برای شما آماده کرده ایم. همراه ما باشید.

بلوز بافت بچگانه دخترانه

مدل های جدید بلوز بافت بچگانه دخترانه ۱۴۰۲ شیک و فانتزی + راهنمای خرید

در زمان خرید لباس بافتنی دخترانه و پسرانه ممکن است با تفاوت‌هایی مواجه شوید. اغلب طرح‌های پسرانه مثل ماشین و مدل‌های مشابه آن روی لباس‌های پسرانه نقش می‌بندد. این در حالی است که لباس‌های دخترانه، عروسکی‌تر و گاهی چین‌دار طراحی می‌شوند. به همین دلیل جنسیت عامل اصلی خرید این لباس‌ها به‌حساب می‌آید.

بلوز بافت بچگانه

خرید لباس بافت نوزاد عموماً نسبت به پوشاک بزرگ‌سال نکات بیشتری دارد. پوست لطیف نوزادان به‌صورت مستقیم با این لباس‌ها در تماس است. اگر این محصولات از الیاف زبر و خشن تولیدشده باشد، ممکن است به پوست لطیف نوزاد آسیب وارد کند.از طرف دیگر نوزادان به‌سرعت در حال رشد هستند. این بدان معنا است که لباس نوزاد دوماهه با چهارماهه ازلحاظ سایز با یکدیگر تفاوت‌هایی دارد

انواع جنس بلوز بافت

پشم‌ها عایقی عالی برای جلوگیری از سرد شدن بدن هستند. به همین دلیل خرید بافت بچگانه از جنس پشم بسیار محبوب است. شاید تهیه پوشاک پشمی در دسته خرید لباس بافت بچه گانه ارزان قرار نگیرد، اما با توجه به کیفیت و دوام این محصولات ارزشش را دارد که برای تهیه آن هزینه کنید.

بافت بچگانه دخترانه

اگر شما هم به دنبال خرید لباس بافت زنانه ارزان هستید پوشاک پنبه‌ای انتخابی ایده آل هستند. علاوه بر آن نگهداری محصولات پنبه‌ای بسیار ساده و شست و شوی آن نیز آسان است. مشکل لباس‌های پنبه‌ای این است که رطوبت را در خود نگه می‌دارند. به همین دلیل برای روزهای برفی و بارانی مناسب نخواهند بود.َش

بافت دخترانه

محصولاتی از جنس پلی‌استر قیمت پایین‌تری به نسبت پنبه و پشم دارند. درعین‌حال ارزش و کیفیت محصولات پلی‌استری نیز پایین است. لباس‌های بافتنی پلی‌استری در ابتدا ظاهر خوبی دارند، اما بعد از یکی دو بار شست‌و‌شو شکل ظاهری خود را از دست می‌دهند. علاوه بر آن این محصولات گرمای بدن را به‌خوبی نگه نمی‌دارند.پس اگر گرم نگه‌داشتن بدن برایتان مهم نیست و می‌خواهید لباسی با ظاهر زیبا برای مدت کوتاهی داشته باشید، اقدام به خرید بلوز بافت بچه گانه ارزان از جنس پلی‌استر کنید.

پشم مرینو،این پشم‌ها از گوسفندی خاص به نام مرینو به دست می‌آید که بومی استرالیا است. این پشم‌ها به نسبت مدل معمولی آن‌ها نرم‌تر و مجلل‌تر به نظر می‌رسد و برای افرادی که به محصولات پشمی حساسیت دارند، مناسب و کاربردی است. اغلب محصولات باکیفیت و گران‌قیمت را از پشم بره مرینو تولید می‌کنند.

جنس بلوز بافت بچگانه

انواع لباس بافتنی بچگانه

ژاکت ماهیگیر یا کش بافت : این مدل از بافتنی تراکم بالایی دارد و برای پوشیدن در هوای سرد زمستانی ایده آل است. ژاکت ماهیگیر به‌صورت اندامی بافته نمی‌شود، به همین دلیل در تمام طول روز به‌راحتی می‌توانید به فعالیت خود بپردازید.اغلب این مدل از لباس‌ها را با دست می‌بافند، به همین دلیل به نسبت مدل‌های بازاری سنگین‌تر است. بااین‌وجود مدل‌های سبک‌تر و بازاری نیز بافته می‌شود. این ژاکت‌ها اغلب با پشم بافته شده اند.

بافت درشت : ژاکت‌هایی با بافت درشت راحتی و درعین‌حال گرمای دل‌چسبی را برای شما به ارمغان می‌آورند. این لباس‌های کش بافت با نخ‌های ضخیم تولید می‌شوند. اگر شما هم خیلی به فکر پوشیدن لباس‌های اندامی نیستید و راحتی آن‌ها برایتان اهمیت دارد، خرید لباس بافت از این نوع انتخاب هوشمندانه‌ای است.

لباس بافت یقه‌اسکی : این مدل با ارتفاع یقه متفاوت بافته می‌شود. استفاده از لباس‌های یقه‌اسکی برای پوشاندن و در امان ماندن گردن از سرما بسیار کاربردی است. این مدل از پوشاک ظاهر شما را جذاب و رسمی می‌کند.

انواع لباس بافتنی بچگانه

لباس بافت دخترانه

راهنمای خرید بلوز بافت

قیمت بلوز بافت بچگانه

بلوز بافت دخترانه فانتزی

همراه ما باشید

نظرات