بازیگر نقش نیما در سریال خط قرمز کیست +‌بیوگرافی و عکس جدید شخصی

0

علی منصوری بازیگر نقش نیما در سریال خط قرمز می‌باشد کیست او ٢۵ شهریور ١٣۵٣ در تهران است. نیما در سریال خط قرمز یکی از شخصیت های اصلی است که نقش او را علی منصوری بازیگر سابقه و آهنگساز فعلی بازی می کند. این بازیگر در ۱۲ تله فیلم و دو سریال ایفای نقش کرده و اولین تجربه بازیگری حرفه ای خود را سال ۱۳۸۱ با بازی در سریال گل مرداب به نمایش می گذارد. در ادامه با بیوگرافی نقش نیما در سریال خط قرمز کیست را در مجله حرف تازه می خوانید:

بازیگر نقش نیما در سریال خط قرمز کیست

علی منصوری از بازیگران سابق سینما و تلویزیون ایران است که سال هاست از بازیگری کناره گیری کرده و در حال حاضر در عرصه موسیقی و آهنگسازی فعالت می کند. او در سال ۱۳۸۱ در سریال خط قرمز در نقش نیما بازی کرده است که هم اکنون نیز مخاطبان او را نیمای خط قرمز به یاد دارند. او در بیست و پنجم شهریور ۱۳۵٣ در تهران ب دنیا امده و بازیگری را از تئاتر آغاز کرده و سپس وارد حرفه موسیقی شد.

بازیگر نقش نیما در سریال خط قرمز کیست +‌بیوگرافی و عکس جدید شخصی

سوابق

علی منصوری دارای مدرک تحصیلی لیسانس بازیگری تئاتر از از دانشکده هنر و معماری تهران بوده و به دلیل علاقه به بازیگری وارد حرفه سینما شد. او علاوه بر بازیگری در زمینه موسیقی و آهنگسازی نیز تبحر دارد و در کنار بازیگری به شغل ساخت آهنگ و کلیپ موزیک ویدئو و آهنگسازی نیز مشغول است. این آقای بازیگر همچنین در سریال گل مرداب در نقش “نیما” و “۱۲ تله فیلم” نیز بازی کرده است.

آقای منصوری فعالیت حرفه ای خود را از تئاتر آغاز کرده و سپس با بازی در سریال گل مرداب کار تصویری را تجربه کرد. او با بازی در ۱۲ تله فیلم کار هنری را ادامه داد، اما پس از آن وارد حیطه موسیقی شد.

بیوگرافی علی منصوری بازیگر نقش نیما در سریال خط قرمز کیست +‌بیوگرافی و عکس جدید شخصی

در رزومه علی منصوری بازیگر نقش نیما در سریال خط قرمز فیلم ها و یسریال هایی چون: سریال‌های گل مرداب، سریال کمکم کن، سرزمین مادری، رویای آخر و … دیده میشود.

جالب است بدانید که این بازیگر آقا برای بازی در فیلم جنایت نامزد جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد در هفتمین جشن خانه سینما شد، امام نتوانست جایزه اصلی را به دست اورد.

آخرین اثر هنری علی منصوری بازی در سریال کمکم کن در کنار حمید گودرزی می باشد.

بیشترین شهرت علی منصوری به دلیل بازی در سریال خط قرمز است که نقش پسری به نام نیما را بازی می کند. نیما در خط قرمز از خانه فرار می کند تا با دوستانش راهی شمال شود و زندگی جدیدی را شروع کند، اما با اتفاقات زیادی موااجه میشود و سرنوشتش به کل تغییر می کند.

نیما در خط قرمز کیست

او یک پسر جوان است که با دچهار نفر از دوستانش از خانه فرار می کنند و با جیپ به شمال می روند اما با تصادف و کشتن یک عروس و داماد وارد بحران می شوند و تحت پیگرد پلیس قرار می گیرند.

بیوگرافی

علی منصوری، بازیگر سینما و تئاتر از سال ۸۱ وارد حرفه بازیگری شده است، اما شهرت او در سریال خط قرمز باعث شد تا راه صد ساله را یک ساله بپیماید. او سریال‌های سریال‌های گل مرداب، سریال کمکم کن، سرزمین مادری، رویای آخر و جاده متروک، قند ترش را بازی کرده است.

بیوگرافی بازیگر نقش نیما در سریال خط قرمز کیست

آینده کاری علی منصوری اگرچه با بازیگری رقم نخورد، اما موسیقی و آهنگسازی از او هنرمندی موفق ساخت. نیما در خط قرمز اینروزها زیاد در عرصه سینما و هنریشگی فعالیت ندارد و بسیار کم کار شده است.

ناگفته های زندگی علی منصوری اینکه او متاهل است و دو فرزند دارد. همسرش در بازیگری فعالیتی ندارد و یک دختر و یک پسر دارد. فرزندان علی منصوری در حال حاضر بزرگ شدند و در حال تحصیل هستند

علی منصوری بازیگر و آهنگساز و نوازنده پیانو می باشد و بازیگر بی حاشیه و بسیار کم کار می باشد. این بازیگر با بازی در سریال خط قرمز توانست به شهرت برسد.

او در اوایل جوانی این نقش را بازی کرده و بعدها با درخشش در این مجموعه تلویزیونی در آثاری چون گل مرداب؛ غریبانه، کمکم کن، با من قرار بگذار ، ضربان، و فیلم های سینمایی شتاب زده سرزمین مادری، رویای آخر، جاده متروک، قند ترش و …‌ایفای نقش کرده است.

نقش نیما در سریال خط قرمز الان کجاست

بازیگر سریال خط قرمز در جشنواره های دانشجویی و در دانشکده محصل تحصیل کنسرت هایی را اجرا کرده و در تاتر نیز به عنوان بازیگر ایفای نقش می کرد. علی منصوری را قبل از اینکه بازیگر بدانیم باید بگوییم که او آهنگساز و نوازنده می باشد تا بازیگر و هنرپیشه اولین آهنگی که نواخت در سال ٧٨ در آلبوم ایلیا بود که در آهنگ گل ارکیده ،تنظیم الکترونیک را بر عهده داشت.

گفتنی است: سریال خط قرمز به کارگردانی قاسم جعفری است. این سریال اولین بار در سال ۱۳۸۰ از شبکهٔ سه تلویزیون ایران پخش شد. داستان سریال درباره چند جوان که هر یک برای فرار از مشکلات زندگیشان، از خانه فرار کرده، دور هم جمع می‌شوند و با هدف سفر به سوی آرمان‌ها و خواسته‌های خود پا به راهی با مقصد نامعلوم می‌گذارند، سفری با حوادث ناگوار رخ می دهد و آینده همه آنها را تحت تاثیر قرار میدهد

عکس چهره جدید نقش نیما در سریال خط قرمز

بیوگرافی و اسم واقعی نیما در خط قرمز

نقش نیما در خط قرمز

نظرات