بازیگر نقش کامران در سریال خط قرمز کیست و الان کجاست +‌بیوگرافی و عکس های جنجالی

0

ایمان اشراقی بازیگر نقش کامران در سریال خط قرمز می باشد کیست او متولد ۱۷ مرداد ۱۳۵۵ در تهران است. کامران یکی از شخصیت ها و بازیگران اصلی سریال خط قرمز است که نقش او را ایمان اشراقی بازیگر قدیمی بازی می کند. این بازیگر تاکنون در چند نمایش ایفای نقش کرده و اولین تجربه بازیگری حرفه ای خود را فیلم اتانازی و متولد ماه مهر به نمایش می گذارد. در ادامه با بیوگرافی نقش کامران در سریال خط قرمز کیست را در مجله حرف تازه می خوانید:

بازیگر نقش کامران در سریال خط قرمز کیست

ایمان اشراقی از بازیگران قدیمی تئاتر، سینما و تلویزیون ایران است که در سال ۱۳۸۰ در سریال خط قرمز در نقش کامران بازی کرده است. او در هفدهم مرداد ۱۳۵۵ در تهران ب دنیا امده و بازیگری را از تئاتر آغاز کرده است. اما بعد مدتی در رشته پزشکی تحصیل کرد و حالا در کنار بازیگری، به پزشکی و طیابت نیز مشغول است.

جالب است بدانید در روزمه بازیگر نقش کامران در سریال خط قرمز، تخصص زیبایی پوست و مو و تخصص پزشکی قلب دیده میشود. او بعد از بازی در سریال خط قرمز برای ادامه تصیل راهی فرانسه است تا در رشته پزشکی ادامه تحصیل دهد.

بازیگر نقش کامران در سریال خط قرمز کیست و الان کجاست‌+ بیوگرافی و عکس جدید جنجالی

سوابق

ایمان اشراقی دارای مدرک تحصیلی ایمان اشراقی پریونتیو کاردیولوژی و تخصص پوست، مو و زیبایی از فرانسه بوده و به دلیل علاقه به بازیگری وارد حرفه سینما شد. او علاوه بر بازیگری در زمینه پزشکی نیز تبحر دارد و در کنار بازیگری به شغل طبابت و مداوای بیماران نیز مشغول است. این آقای بازیگر همچنین در فیلم “متولد ماه مهر” و “اتانازی” و “سریال خط قرمز نیز بازی کرده است.

آقای اشراقی فعالیت حرفه ای خود را از تئاتر آغاز کرده و سپس با بازی در فیلم متولد مهر و فیلم اتانازی کار تصویری را تجربه کرد. اما حضو کوتاه وی در این فیلم دیده نشد و تاثیری در شهرتش نداشت.

او با بازی در فیلم متولد ماه مهر در ۱۳۷۸ وارد سینما شد اما بیشترین شهرتش به دلیل بازی در سریال خط قرمز است که نقش پسر ی به نام کامران را بازی می کند.
در رزومه ایمان اشراقی بازیگر، فیلم ها و یسریال هایی چون: “متولد ماه مهر” و “اتانازی” و “سریال خط قرمز و … دیده میشود.

ایمان اشراقی بازیگر نقش کامران در سریال خط قرمز کیست

تغییر جنسیت ایمان اشراقی

جالب است بدانید که بازیگر ایمان اشراقی اینروزها وارد حاشیه شده و با عکس ها و تصاویر زنانه این شائبه را ایجاد کرده که تغییر جنسیت داشته است. اما این خبر صحت ندارد و او فقط گریم های تئاتر خود را با تیپ زنانه به اشتراک می گذارد.

آخرین اثر هنری ایمان اشراقی بازی در چند نمایش و تئاتر می باشد که در کنار شبنم قلیخانی هنرنمایی کرده است که در حال حاضر آخرین اثر هنری وی به حساب می آید.

اما بیشترین شهرت ایمان اشراقی به دلیل بازی در سریال خط قرمز است که نقش پسر جوانی به نام کامران را بازی می کند که با پدر و مادرش قهر کرده و با چند نفراز دوستانش راهی شمال می شود. اما تقدیر تلخی برای کامران در خط قرمز رقم می خورد و اتفاقات وحشتناکی مواجه میشود که آینده آنها و خانواده اشان را تحت تعصیر قرار می دهد

عکس جدید نقش کامران در خط قرمز

کامران در خط قرمز کیست

کامران یک دانشجوی پزشکی است که با ۴ نفر ار رفقای خود راهی سفر شمال میشود و از خانه فرار می کند و این فرار به حوادث تلخی ختم میشود.

بیوگرافی

ایمان اشراقی، بازیگر سینما و تئاتر در حدود سال ۱۳۸۰ وارد حرفه بازیگری شده است، اما شهرت وی در سریال خط قرمز باعث شد تا راه صد ساله را یکساله بپیماید. او سریال‌های متولد ماه مهر” و “اتانازی” و “سریال خط قرمز بازی کرده است.

او در تازه ترین خبرهای زندگی شخصی، در اینستاگرامش از جشن تولدهای بسیار مجلل و سفرهای به قول امروزی لاکچری به اروپا در صفحه‌اش می‌گذارد و نشان می دهد زندگی مرفهی دارد.

بیوگرافی بازیگر نقش کامران در سریال خط قرمز کیست

ناگفته نماند که ایمان اشراقی در آستانه ۵۰ سالگی مجرد است و هنوز ازدواج نکرده.

سریال خط قرمز به کارگردانی قاسم جعفری است. این سریال اولین بار در سال ۱۳۸۰ از شبکهٔ سه تلویزیون ایران پخش شد. داستان سریال درباره چند جوان که هر یک برای فرار از مشکلات زندگیشان، از خانه فرار کرده، دور هم جمع می‌شوند و با هدف سفر به سوی آرمان‌ها و خواسته‌های خود پا به راهی با مقصد نامعلوم می‌گذارند، سفری با حوادث ناگوار رخ می دهد و آینده همه آنها را تحت تاثیر قرار می دهد. ایمان یکی از بازیگران سریال پر بیننده «خط قرمز» بود که در نقش «کامران» بازی می‌کرد. بعد از مدتی از بزیگری کناره گیری کرده و ادامه نداد. اما ب تازگی به عرصه هنر بازگشته و دوباره در تئاتر فعالیت دارد. او نقشی جدی و نسبتا موفق که در دنیای سینما ادامه پیدا نکرد و نه تنها سر از دنیای پزشکی بیرون آورد که وارد یکی از تخصصی‌ترین زمینه‌ها شد.

نظرات