بازیگر نقش ناصر در سریال خط قرمز کیست +‌بیوگرافی و عکس های جدید جنجالی

0

شهرام حقیقت دوست بازیگر نقش ناصر در سریال خط قرمز می باشد کیست او متولد ۲۷ اسفند ۱۳۵۱ در رشت است. ناصر یکی از بازیگران اصلی سریال خط قرمز است که نقش او را شهرام حقیقت دوست بازیگر قدیمی و با سابقه بازی می کند. این بازیگر تاکنون در چند نمایش ایفای نقش کرده و اولین تجربه بازیگری حرفه ای خود را سال ۱۳۷۳ با بازی در تئاتری به نام پسر کارون ساخته امیر دژاکام به نمایش می گذارد. در ادامه با بیوگرافی نقش ناصر در سریال خط قرمز کیست را در مجله حرف تازه می خوانید:

بازیگر نقش ناصر در سریال خط قرمز کیست

شهرام حقیقت دوست از بازیگران با سابقه و قدیمی سینما و تلویزیون ایران است که در سال ۱۳۸۰ در سریال خط قرمز در نقش ناصر بازی کرده است. او در بیست و هفتم اسفند ۱۳۵۱ در رشت ب دنیا امده و بازیگری را از تئاتر آغاز کرده است.

بازیگر نقش ناصر در سریال خط قرمز کیست +‌بیوگرافی و عکس های جدید جنجالی

سوابق

شهرام حقیقت دوست دارای مدرک تحصیلی کارشناسی رشته تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی بوده و به دلیل علاقه به بازیگری وارد حرفه سینما شد. او علاوه بر بازیگری در زمینه مجریگری و کارگردانی نیز تبحر دارد و در کنار بازیگری به شغل آزاد نیز مشغول است. این آقای بازیگر همچنین در سریال خون سرد در نقش “سرگرد طلوعی” و “فیلم قاتل وحشی” و “سریال خداحافظ بچه” نیز بازی کرده است.

آقای حقیقت دوست فعالیت حرفه ای خود را از تئاتر آغاز کرده و سپس با بازی در سریال مهر خوبان در سال ۷۴ کار تصویری را تجربه کرد. او با بازی در فیلم درخت گلابی به کارگردانی داریوش مهرجویی ۱۳۷۶ وارد سینما شد اما بیشترین شهرتش به دلیل بازی در سریال خط قرمز است که نقش پسر کارگری به نام ناصر را بازی می کند. او همراه با ۴ جوان دیگر راهی شمال می شود و با قد بازی و لجبازی باعث نابودی آینده خود و دوستانش میشود.

در رزومه شهرام حقیقت دوست بازیگر نقش ناصر در خط قرمز فیلم ها و یسریال هایی چون: سریال‌های داستان یک شهر، سینمایی عطش و جنایت ساخته محمدعلی سجادی، چند می‌گیری گریه کنی، سنگ، کاغذ، قیچی، کلاشینکف سعید سهیلی، هیلانه، زرد، لابی، زیر سقف دودی، عطر داغ، معکوس، آنجا همان ساعت و قاتل و وحشی اشاره کرد

جالب است بدانید که این بازیگر آقا برای بازی در فیلم جنایت نامزد جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد در هفتمین جشن خانه سینما شد، امام نتوانست جایزه اصلی را به دست اورد.

آخرین اثر هنری شهرام حقیقت دوست بازی در سریال رحیل به کارگردانی محمدجواد جعفری می باشد. او همچنین هنرنمایی کرد که در حال حاضر آخرین اثر هنری وی به حساب می آید.

اما بیشترین شهرت شهرام حقیقت دوست به دلیل بازی در سریال خط قرمز است که نقش پسر کارگری به نام ناصر را بازی می کند. او همراه با ۴ جوان دیگر راهی شمال می شود و با قد بازی و لجبازی باعث نابودی آینده خود و دوستانش میشود.

شهرام حقیقت دوست بازیگر نقش ناصر در سریال خط قرمز کیست

ناصر در خط قرمز کیست

او کارگر یک رستوران بین راهی در جاده شمال است که با ۴ جوان دیگر آشنا می شود و این آشنایی به رفاقت و هم سفر بودن ختم میشود. در واقع نقش اصلی سریال خاط قرمز بر دوش حقیقت دوست است و عامل تمامی گرفتاری های بچه ها نیز ناصر می باشد.

بیوگرافی

شهرام حقیقت دوست، بازیگر سینما و تئاتر در حدود سال ۱۳۷۳ وارد حرفه بازیگری شده است، اما شهرت او در سریال خط قرمز باعث شد تا راه صد ساله را یکساله بپیماید. او سریال‌های داستان یک شهر، سینمایی عطش و جنایت ساخته محمدعلی سجادی، چند می‌گیری گریه کنی، سنگ، کاغذ، قیچی، کلاشینکف سعید سهیلی، هیلانه، زرد، لابی، زیر سقف دودی، عطر داغ، معکوس، آنجا همان ساعت و قاتل و وحشی بازی کرده است.

بیوگرافی بازیگر نقش ناصر در سریال خط قرمز کیست

آینده کاری شهرام حقیقت دوست با آثار هنری برجسته و فیلم ها و سریال های پر بیننده خوب رقم خورد، اما اینروزها زیاد در عرصه سینما و هنریشگی فعالیت ندارد و بسیار کم کار شده است.

همچنین حضور او در سریال خداحافظ بچه منوچهر هادی و شاهگوش داود میرباقری باعث شد تا پبشرفت خوبی در عرصه هنری داشته باشد.

ناگفته نماند که ایشان مجرد است و هنوز ازدواج نکرده.

گفتنی است: سریال خط قرمز به کارگردانی قاسم جعفری است. این سریال اولین بار در سال ۱۳۸۰ از شبکهٔ سه تلویزیون ایران پخش شد. داستان سریال درباره چند جوان که هر یک برای فرار از مشکلات زندگیشان، از خانه فرار کرده، دور هم جمع می‌شوند و با هدف سفر به سوی آرمان‌ها و خواسته‌های خود پا به راهی با مقصد نامعلوم می‌گذارند، سفری با حوادث ناگوار رخ می دهد و آینده همه آنها را تحت تاثیر قرار می دهد

نقش ناصر در خط قرمز

بیوگرافی و اسم واقعی ناصر در خط قرمز

بیوگرافی شهرم حقیقت دوست بازیگر نقش ناصر در سریال خط قرمز

نظرات