زمان پخش و تکرار سریال محرمانه از شبکه سه سیما ۱۴۰۲ +‌روزهای پخش و تکرار

0

زمان پخش سریال محرمانه : در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار سریال محرمانه برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که قصد دارید تا به تماشای این سریال جذاب بنشینید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

زمان پخش سریال محرمانه

این مجموعه به تهیه‌کنندگی سید رامین موسوی، کارگردانی محمود معظمی و نویسندگی مهدی حمزه محصول سال ۱۴۰۱ در ژانر اجتماعی،درام و خانوادگی است. این سریال به موضوع تحریم و واکسن می پردازد و آنچه که باعث شد تا دانشمندان ایرانی واکسن کرونا بسازند . این سریال در چند کشور ساخته شده و بعد امنیتی موضوع واکسن را روایت می کند. ناگفته نماند بازیگران ترکیه، هلند و آفریقایی نیز در این مجموعه ایفای نقش می‌کنند. این سریال از ۷ مهر ۱۴۰۲ روی آنتن شبکه سه می رود.

از جمله هنرمندان این سریال می توان به لاله اسکندری،مجید مظفری،فریبا متخصص،علیرام نورایی،نسیم ادبی،فاطمه گودرزی و… اشاره کرد.

این سریال روایتی واقعی است از پیشرفت‌های علمی دانشمندان کشورمان در حوزه پزشکی که توطئه مغرضانه دشمن را دربردارد تا با ایجاد اختلال، مانع از دست‌یابی ایران به موفقیتی بزرگ شوند و …

محمود معظمی، کارگردان سریال‌ محرمانه گفته: می‌توانم بگویم قصه ما ملموس است و تماشاگر مابه‌ازای واقعی آن را دیده، حس کرده و در واقع با آن زندگی کرده است. به همین خاطر فکر می‌کنم مخاطبان با قصه‌ای که ما در محرمانه روایت می‌کنیم ارتباط بیشتری برقرار کنند. در کنار خط اصلی قصه که مرتبط با قضیه کروناست، قصه‌های خانوادگی هم روایت می‌کنیم که هر کدام جذابیت‌های خاص خود را برای مخاطبان دارد.

سریال محرمانه

ساعت تکرار و زمان پخش سریال محرمانه از شبکه سه

این سریال ۲۴ قسمتی از ۷ مهر ۱۴۰۲ هرشب ساعت ۲۰:۳۰ و تکرار آن روز بعد ساعت۱:۳۰ بامداد و ۱۰ صبح و ۱۴:۳۰ ظهر از شبکه سه پخش می شود.

امیدواریم از دیدن دوباره این سریال جذاب و به یاد ماندنی و مهیج لذت ببرید.

همراه ما باشید

نظرات