خلاصه داستان و اسامی بازیگران سریال محرمانه با نقش + بیوگرافی بازیگران و عکس ها

0

در سریال پُربازیگر محرمانه بازیگرانی چون: حسام محمودی، لاله اسکندری، علیرام نورایی، نسیم ادبی، فاطمه گودرزی، مجید مظفری، ایرج نوذری، علیرضا جلالی تبار، احسان امانی، نیما شاهرخ شاهی، احمد شبروی جرف، رحیم نوروزی، رضا توکلی، سیامک قاسمی، سولماز حصاری، رویا میرعلمی، مریم کاویانی، مرتضی کاظمی، الهام طهموری، کمند امیرسلیمانی، بهزاد داوری، علی جلالی، اسرافیل علمداری، امیر بخشی، مجید شهریاری، محدثه قبادی و علی مسلمی حضور دارند. این مجموعه به تهیه‌کنندگی سید رامین موسوی، کارگردانی محمود معظمی و نویسندگی مهدی حمزه محصول سال ۱۴۰۱ در ژانر اجتماعی،درام و خانوادگی است و از ۷ مهر ۱۴۰۲ روی آنتن شبکه سه می رود.

بازیگران سریال محرمانه : خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران سریال محرمانه با اسامی و عکس ها و بیوگرافی و اسامی هنرپیشه های نقش های سریال محرمانه همراه با اسامی عوامل با بازی لاله اسکندری، علیرام نورایی، نسیم ادبی  و… در ادامه مطلب میخوانید.

سریال محرمانه

سریال محرمانه به موضوع تحریم و واکسن می پردازد و آنچه که باعث شد تا دانشمندان ایرانی واکسن کرونا بسازند . این سریال در چند کشور ساخته شده و بعد امنیتی موضوع واکسن را روایت می کند. ناگفته نماند بازیگران ترکیه، هلند و آفریقایی نیز در این مجموعه ایفای نقش می‌کنند. این سریال از ۷ مهر ۱۴۰۲ روی آنتن شبکه سه می رود.

خلاصه داستان

این سریال روایتی واقعی است از پیشرفت‌های علمی دانشمندان کشورمان در حوزه پزشکی که توطئه مغرضانه دشمن را دربردارد تا با ایجاد اختلال، مانع از دست‌یابی ایران به موفقیتی بزرگ شوند و …

خلاصه سریال محرمانه

اسامی بازیگران سریال محرمانه

مجید مظفری

زاده ۲۲ بهمن ۱۳۲۹ در تهران بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است. وی فعالیت حرفه‌ای را از سال ۱۳۵۰ آغاز کرد و یک دوره ۵ ماهه بازیگری را در دانشگاه ون سن پاریس پشت سر گذاشته و برای بازی در فیلم مسافران برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد و برای بازی در فیلم‌های سگ‌کشی، جنگ نفت‌کش‌ها و سایه‌های هجوم کاندیدای بهترین بازیگر از جشنواره فیلم فجر شد.

بازیگران سریال محرمانه

فریبا متخصص

زاده ۱ مرداد ۱۳۴۰ در بروجرد، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایرانی است. وی در رادیو نیز به عنوان گوینده نمایش‌های رادیویی و(دوبلور) فعالیت می‌کند.وی کار هنری خود را از سال ۱۳۶۰ با تئاتر آغاز کرد. او فعالیت خود را در تلویزیون و رادیو به‌ترتیب از سال‌های ۱۳۶۲ و ۱۳۶۸ آغاز کرد و در سال ۱۳۷۰ به عرصه سینما راه یافت.

عوامل سریال محرمانه

فریبا متخصص در سریال محرمانه

دیگر عوامل

متاسفانه دیگر اطلاعاتی در دسترس نیست

نظرات