مانتو پاییزه شیک ۱۴۰۲ + مدل مانتو جذاب و شیک ۱۴۰۲

0

در این پست می توانید مدل مانتو اسپرت زمستانی جدید ۱۴۰۲ و مانتو پاییزه شیک ۱۴۰۲ و مدل مانتو جذاب و شیک ۱۴۰۲ و مدل مانتو پاییزه اسپرت شیک و مدل مانتو اسپرت پاییزه جدید و مدل مانتو پاییزه اسپرت شیک و جذاب برای خوش پوش ها را مشاهده کنید.

 مانتو پاییزه شیک 1402

مانتو پاییزه شیک ۱۴۰۲

طبیعاتا با فرا رسیدن فصل پاییز خانم های محترم و شیک پوش به دنبال آن هستند که مدل مانتوهایی را تهیه کنند که علاوه بر داشتن ظاهری زیبا و مطابق با مد برای از نظر پوشش هم برای این فصل خنک سال مناسب باشد.

مانتو پاییزه شیک 1402

مانتوهای پاییزه زیبا و اسپرت مناسب شیک پوش ها

مانتو پاییزه شیک 1402

همانطور که می دانید مانتوهای پاییزه از تنوع بالایی برخوردار هستند و معمولاً پارچه هایی مانند : کتان، آنغوره،، چرم، ساتن و پشمی مورد استفاده قرار گرفته می شود که برای فصل پاییز مناسب هستند و شما نیز می توانید طبق سلیقه تان مانتوهای پاییز با جنس پارچه مورد نظرتان را انتخابی کنید و در فصل پاییز با پوشیدن مانتو پاییزه اسپرت شیک زیبایی استایل تان را چندین برابر کنید.

مانتو پاییزه شیک 1402

مدل مانتو پاییزه ۱۴۰۲ جدید و شیک

می توانید کمی جسارت به خرج دهید و برای داشتن ظاهری جذاب‌تر در پاییز ، مجموعه‌ای از رنگ‌های روشن را انتخاب کنید. این کار با تمایل مد به سبک‌های نوستالژیک هم مطابقت دارد.

مانتو پاییزه شیک 1402

طبیعتا انتخاب هر شخص مخصوص خود اوست و هر شخصی این اختیار را دارد که رنگ مورد نظرش را خودش انتخاب کند. اما هر ساله رنگ های جدید روند می‌شود و دنیای پوشاک به سمت آن حرکت می‌کند ، اتفاق جالبی امسال به دلیل کرونا افتاد این بود که شرکت های مد نتوانستند به رنگ خاصی برسند به همین دلیل معمولا چند رنگ مختلف برای کالکشن خود انتخاب کرده اند. اما در نهایت این شما هستید که انتخاب می کنید چه رنگی مناسب شماست.

مانتو پاییزه شیک 1402

مانتوهای پشمی و مونوگرام

مانتو پاییزه شیک 1402

مثل همیشه مزون شانل از پارچه‌های توئید یا پشمی استفاده کرده است. این برند در سال جدید، انبوهی از مانتوهای بوکله خود را در رنگ‌های توتی، سرخابی و سبز روشن، در نمایشگاه مد لباس خود در طول هفته مد پاریس به نمایش گذاشت.

مانتو پاییزه شیک 1402

ترفندهای انتخاب مانتو در فصل پائیز

فصل هزار رنگ پائیز به قدری زیبا و جذاب است که لقب «پادشاه فصل‌ها» را به آن داده‌اند. شما هر گوشه‌ای را که تماشا کنید، نگاهتان با زیبائی کم‌نظیری گره می‌خورد؛ از عطر باران روی خاک و نسیم خنکی که صورتتان را نوازش می‌کند گرفته تا صدای خش‌خش برگ‌های زرد و قرمز زیر قدم‌هایتان و دنیای بی‌کران رنگ‌ها روی درختان.

مانتو پاییزه شیک 1402

نکته‌ی جالب در مورد رنگ‌های این فصل سرد این است که گرم هستند و نشانی از خاک و زمین در خود دارند؛ رنگ‌هایی مثل قرمز، نارنجی، زرد، قهوه‌ای و سبزهای پررنگ و اشباع در میان باد و باران‌های سرد خوش رقصی می ‌کنند. همین اتحاد پارادوکس‌ها باعث جذابیت بی‌نظیر فصل پائیز شده. پس چه بهتر که ما نیز با خوش‌پوشی و انتخاب صحیح لباس‌ها، در همین مسیر جذابیت‌ها قدم برداریم.

نظرات