(فیلم) تمسخر چمن ورزشگاه آزادی توسط مجری عربستانی و واکنش ها را ببینید

2

فیلم منتشر شده از اظهارات مجری تلویزیون عربستان درباره ورزشگاه آزادی و وضعیت چمن و دوربین های این ورزشگاه بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشته و حتی کاربران ایرانی نیز سخنان او را تایید کردند که وضعیت چمن ورزشگاه آزادی افتضاح است.

(فیلم) تمسخر چمن ورزشگاه آزادی توسط مجری عربستانی و واکنش ها را ببینید

(فیلم) تمسخر چمن ورزشگاه آزادی توسط مجری عربستانی و واکنش ها را ببینید

این مجری عربستانی که در شبکه تلویزیونی عربستان فعالیت دارد و سالها به عنوان مجری کارشناس برنامه فوتبال حضور دارد، در بخشی از سخنانش می گوید: استادیوم و کیفیت تصویر ایران رو که میبینم یاد ۲۰ – ۳۰ سال پیش میفتم، خداروشکر که عربستانیم. در ویدئویزیر کامل ببییند:

در بازی روز گذشته پرسپولیس و النصر چمن استادیوم فوتبال آزادی به حدی غیراستاندارد است که حتی از فاصله دور نیز اوضاع خراب آن مشخص است. وضعیت زمین قبل از بازی پرسپولیس مقابل النصر عربستان و حین گرم کردن ستاره‌های دو تیم نیز عیان بود. حتی در جایی واکنش‌های رونالدو را نیز همراه داشت.

اگرچه در روزهای گذشته و با همکاری شهرداری، کانون هواداران پرسپولیس و سایر نهادهای مربوطه عملیات عمرانی و آماده‌سازی وسیعی برای بهبودی شرایط ورزشگاه آزادی برای بازی النصر انجام شده اما بازهم وضعیت خوبی نداشت.

همچنین مسئولان شرکت تجهیز اماکن ورزشی کشور طی روزهای گذشته از ترمیم سکوها و چمن ورزشگاه آزادی برای این مسابقه صحبت کرده بودند. سکوهای این استادیوم در جای خود نصب شده است، اما تصاویر نشان می‌دهد چمن ورزشگاه آزادی همچنان شرایط خوبی برای این مسابقه ندارد.

اینروزها اوضاع ورزشگاه آزادی مورد بحث و جدل بوده و کاربران می گویند چرا باید کشوری به بزرگی ایران نباید یک ورزشگاه درست و حسابی داشته باشد.

واکنش ها

تاسف برای چنین بی مدیریتی
——–
استادیوم آزادی، ورزشگاه شماره یک ایران است، اما در حد یک ورزشگاه درجه چندم هم کیفیت ندارد.

———
این چمن چرا کچله؟ چمن حیاط ما از این بهتره

2 دیدگاه در “(فیلم) تمسخر چمن ورزشگاه آزادی توسط مجری عربستانی و واکنش ها را ببینید

  1. گلستانی گفت:

    خدا را شکر شعور دارم و حرمت مهمان را نگاه می دارم و ایرانیم

  2. مصی گفت:
    2
    1

    ای خاک عالم که عربای دوزاری دیگه ورزشگاه ایرانو نشستن مسخره میکنن یعنی خااااک

نظرات